| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 50 z 54 |
| Autor: | Storrada [ 18 Gru 2025 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Dzięki, zadzwoniłam jeszcze raz, konsultant powiedział dokładnie to samo, ale jak powiedziałam, że kolega właśnie w apce zarezerwował na 2026 to sprawdził i się udało. Wygląda na to, że konsultanci na infolinii jeszcze nie wiedzą o programie na 2026, ale jak się ich odpowiednio popchnie, to dają radę. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! | |
| Autor: | marcinsss [ 18 Gru 2025 20:52 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Za darmo, to uczciwa cena. U mnie ciekawa sytuacja, opiszę w skrócie, może się komuś ta wiedza przyda. Mam przesiadkę w obie strony w Pekinie po 15-16h. Głównie zależało mi na hotelu przy locie "tam". Przesiadkę powrotną chcemy wykorzystać głównie na zwiedzanie.Próbowałem wiele razy zarezerwować hotel na lot "tam", przez stronę, za każdym razem był jakiś błąd. I w końcu spróbowałem też, testowo, zarezerwować na lot powrotny. Weszło za pierwszym razem bez żadnych problemów. A na lot "tam" nadal nie chciało. Telefon na infolinię i na lot "tam" też się udało. | |
| Autor: | Darek Kaszany [ 19 Gru 2025 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@marcinsss dziękuję U mnie dokładnie tak samo wielokrotne próby na lot tam kończyły się błędami. Konsultant na infolinii kazał poczekać na rok 2026. Jak zacząłem rezerwować na lot powrotny to ruszyło | |
| Autor: | Idzik [ 22 Gru 2025 00:50 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Może to będzie głupie pyt ale.... Lecąc Air China ...kupując przez booking trip etc jest ok? Zwłaszcza o ten darmowy hotel chodzi. Pytam bo skyscaner wyszukuje mi ofertę na bookingu,trip.com . Sprawdzam na oficjalnej stronie i jest wyższa cena a po drugie inna cena. Po drugie nie ma tego lotu w apce...alr China. | |
| Autor: | Szyn3k [ 22 Gru 2025 08:32 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Jest ok, jeśli chodzi o hotel to ważne czy numer e-ticket zaczyna się od 999. | |
| Autor: | marcinsss [ 23 Gru 2025 11:13 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Darek Kaszany napisał(a): ... mam do wyboru 4 hotele, niestety nie wiem jak wybrać jeden z nich - proszę o sugestie aby nie zdawać się na ślepy los. Na to chyba nie mamy wpływu. Przynajmniej ja nie zauważyłem takiej opcji. Lot tam wylosowało mi: Beijing Kaisheng Xingfeng International Hotel, na powrocie mam: Beijing Airport Lanwan International Hotel | |
| Autor: | pasztet [ 11 Sty 2026 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy do samolotów Air China na lotnisku Chopina wsiada się rękawem czy jest podstawiony autobus? (pytam w kontekście tego jak ubrać dziecko przy tych mrozach) Dziękuję | |
| Autor: | ted07 [ 11 Sty 2026 23:51 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
pasztet napisał(a): Czy do samolotów Air China na lotnisku Chopina wsiada się rękawem czy jest podstawiony autobus? (pytam w kontekście tego jak ubrać dziecko przy tych mrozach) Dziękuję Różnie to bywa w zależności od dostępności rękawów na WAW. Ale ostatnie dni jak 07,09,10 stycznia 2026 dla lotów CA738 WAW-PEK odbywały się przez rękaw. | |
| Autor: | Tomasz1982 [ 14 Sty 2026 10:58 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Witam, dwa dni temu zakupiłem bilet w AirChina- aplikacja pobrana, dodałem również paszport, stan w weryfikacji | |
| Autor: | Icek2024 [ 14 Sty 2026 11:56 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Leciałem z Wiednia do Singapuru via Pekin. Odprawiłem się online przez apkę. Ale co z tego, skoro BP do odebrania w okienku na lotnisku. Miejsca w samolocie można było wybrać w apce dużo wcześniej, może nawet od razu po rezerwacji. Ja to robiłem kilka miesięcy przed lotem. | |
| Autor: | leinad [ 14 Sty 2026 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja założyłem konto w maju 2025, leciałem w czerwcu 2025 (od razu po kupnie biletu mogłem wybrać siedzenia i zamówić hotel na przesiadce), natomiast konto doczekało się weryfikacji w listopadzie 2025. | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 14 Sty 2026 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Piatek napisał(a): @Storrada Jak juz bedzie program na 2026 to dzwonisz na infolinię +80086100999 podajesz dane z rezerwacji i po 30sek rozmowy masz na email potwierdzenie rezerwacji transit hotel. Połączenie jest na koszt odbiorcy (Air China) Czy numer jest nadal bezpłatny na dzwoniących z PL? Musze mieć aplikacje jeśli chcę hotel transferowy, czy dzwoniąc obejdzie się bez niej? | |
| Autor: | Sudoku [ 14 Sty 2026 18:41 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Na głównej piszą, że od kwietnia CA będzie latać z W-wy do Pekinu codziennie. | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 14 Sty 2026 18:45 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Już jest w systemie na majówkę i można rezerwować. | |
| Autor: | Tomasz1982 [ 15 Sty 2026 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja dostałem taką wiadomość - translator Jak się loguje na konto nie za bardzo widzę możliwość zmiany. Dane na Dokumencie zakupu biletów = paszport. W Paszporcie mam dwa imiona wpisane , konto airchaina nie ma middle name - podejrzewam że o to chodzi. | |
| Autor: | Marcin1981# [ 16 Sty 2026 22:46 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Witam, próbuje zarezerwować bilet mxp-bkk , po wyszukaniu przez skyscanner połączenia, przechodzę niżej do wyboru sprzedawcy, wybieram Air China, przenosi mnie na stronę jakby oddziału Stanów Zjednoczonych ( przynajmniej widnieje tam ich flaga) dodam że strona ta wygląda na scam i pokazuje cenę 1866zł (517$) Niezbyt to mi wyglądało, pobrałem więc aplikacje CA i jest jakby nieco lepiej, z tym że na to samo połączenie wyświetla już mi cenę 4358CNY co odpowiada 2275zł. Nie mam doświadczenia w rezerwacji poza naszymi dwoma popularnymi europejskimi liniami w których przebieg zakupu wydaje się być zdecydowanie bardziej przejrzysty i pewny. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie by sensownie to ugryść? ,pozdrawiam. | |
| Autor: | Maciek737 [ 16 Sty 2026 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Zakup przez OTA. | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 17 Sty 2026 16:24 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@Marcin1981# Wejdź na stronę CA wybierz rynek USA i wyszukaj swoje połączenie. Istnieje szansa, że dostaniesz cenę zbliżoną do OTA. | |
| Autor: | Woojtaaas [ 26 Sty 2026 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Wnioskował ktoś u AirChina o wystawienie faktury za kupione bilety? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym związane czy jest to bezproblematyczne? | |
| Autor: | pasztet [ 02 Lut 2026 03:02 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy wiecie może ile orientacyjnie może kosztować dodatkowy bagaż rejestrowany na odcinku powrotnym BKK-PEK-Waw? Niestety nie mogę się zalogować do konta Air china aby to sprawdzić. | |
| Strona 50 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |