Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 50 z 54

Autor:  Storrada [ 18 Gru 2025 14:45 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dzięki, zadzwoniłam jeszcze raz, konsultant powiedział dokładnie to samo, ale jak powiedziałam, że kolega właśnie w apce zarezerwował na 2026 to sprawdził i się udało. Wygląda na to, że konsultanci na infolinii jeszcze nie wiedzą o programie na 2026, ale jak się ich odpowiednio popchnie, to dają radę.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!

Autor:  marcinsss [ 18 Gru 2025 20:52 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Za darmo, to uczciwa cena. :) Ale namęczyć się trzeba.
U mnie ciekawa sytuacja, opiszę w skrócie, może się komuś ta wiedza przyda.
Mam przesiadkę w obie strony w Pekinie po 15-16h. Głównie zależało mi na hotelu przy locie "tam". Przesiadkę powrotną chcemy wykorzystać głównie na zwiedzanie.Próbowałem wiele razy zarezerwować hotel na lot "tam", przez stronę, za każdym razem był jakiś błąd. I w końcu spróbowałem też, testowo, zarezerwować na lot powrotny. Weszło za pierwszym razem bez żadnych problemów.
A na lot "tam" nadal nie chciało.
Telefon na infolinię i na lot "tam" też się udało.

Autor:  Darek Kaszany [ 19 Gru 2025 16:43 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@marcinsss dziękuję :)
U mnie dokładnie tak samo wielokrotne próby na lot tam kończyły się błędami. Konsultant na infolinii kazał poczekać na rok 2026.
Jak zacząłem rezerwować na lot powrotny to ruszyło :D i mam do wyboru 4 hotele, niestety nie wiem jak wybrać jeden z nich - proszę o sugestie aby nie zdawać się na ślepy los.

Autor:  Idzik [ 22 Gru 2025 00:50 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Może to będzie głupie pyt ale....

Lecąc Air China ...kupując przez booking trip etc jest ok? Zwłaszcza o ten darmowy hotel chodzi.

Pytam bo skyscaner wyszukuje mi ofertę na bookingu,trip.com .
Sprawdzam na oficjalnej stronie i jest wyższa cena a po drugie inna cena.
Po drugie nie ma tego lotu w apce...alr China.

Autor:  Szyn3k [ 22 Gru 2025 08:32 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Jest ok, jeśli chodzi o hotel to ważne czy numer e-ticket zaczyna się od 999.

Autor:  marcinsss [ 23 Gru 2025 11:13 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Darek Kaszany napisał(a):
... mam do wyboru 4 hotele, niestety nie wiem jak wybrać jeden z nich - proszę o sugestie aby nie zdawać się na ślepy los.


Na to chyba nie mamy wpływu. Przynajmniej ja nie zauważyłem takiej opcji.
Lot tam wylosowało mi: Beijing Kaisheng Xingfeng International Hotel, na powrocie mam: Beijing Airport Lanwan International Hotel

Autor:  pasztet [ 11 Sty 2026 23:39 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czy do samolotów Air China na lotnisku Chopina wsiada się rękawem czy jest podstawiony autobus?
(pytam w kontekście tego jak ubrać dziecko przy tych mrozach)
Dziękuję

Autor:  ted07 [ 11 Sty 2026 23:51 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

pasztet napisał(a):
Czy do samolotów Air China na lotnisku Chopina wsiada się rękawem czy jest podstawiony autobus?
(pytam w kontekście tego jak ubrać dziecko przy tych mrozach)
Dziękuję


Różnie to bywa w zależności od dostępności rękawów na WAW.
Ale ostatnie dni jak 07,09,10 stycznia 2026 dla lotów CA738 WAW-PEK odbywały się przez rękaw.

Autor:  Tomasz1982 [ 14 Sty 2026 10:58 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Witam, dwa dni temu zakupiłem bilet w AirChina- aplikacja pobrana, dodałem również paszport, stan w weryfikacji :) czytałem powyżej że weryfikacja trwa bardzo długo, czy jest sens wg was się w to bawić żeby się odprawiać online - wylot w kwietniu, czy nie ma najmniejszego sensu ? Dodam że lecę z Wiednia do Hanoi i wolałbym chyba ogarnąć sobie wszystko na miejscu / online niż bawić się w to na lotnisku w Wiedniu. Bilet kupiony z wybranymi miejscami już podczas rezerwacji.

Autor:  Icek2024 [ 14 Sty 2026 11:56 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Leciałem z Wiednia do Singapuru via Pekin. Odprawiłem się online przez apkę. Ale co z tego, skoro BP do odebrania w okienku na lotnisku. Miejsca w samolocie można było wybrać w apce dużo wcześniej, może nawet od razu po rezerwacji. Ja to robiłem kilka miesięcy przed lotem.

Autor:  leinad [ 14 Sty 2026 13:16 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ja założyłem konto w maju 2025, leciałem w czerwcu 2025 (od razu po kupnie biletu mogłem wybrać siedzenia i zamówić hotel na przesiadce), natomiast konto doczekało się weryfikacji w listopadzie 2025.

Autor:  kumkwat_kwiat [ 14 Sty 2026 18:29 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Piatek napisał(a):
@Storrada Jak juz bedzie program na 2026 to dzwonisz na infolinię +80086100999 podajesz dane z rezerwacji i po 30sek rozmowy masz na email potwierdzenie rezerwacji transit hotel. Połączenie jest na koszt odbiorcy (Air China)


Czy numer jest nadal bezpłatny na dzwoniących z PL?
Musze mieć aplikacje jeśli chcę hotel transferowy, czy dzwoniąc obejdzie się bez niej?

Autor:  Sudoku [ 14 Sty 2026 18:41 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Na głównej piszą, że od kwietnia CA będzie latać z W-wy do Pekinu codziennie.

Autor:  kumkwat_kwiat [ 14 Sty 2026 18:45 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Już jest w systemie na majówkę i można rezerwować.

Autor:  Tomasz1982 [ 15 Sty 2026 11:43 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ja dostałem taką wiadomość - translator :) "Szanowny użytkowniku, twój wniosek o uwierzytelnienie prawdziwym imieniem i nazwiskiem nie przeszedł weryfikacji. Powód odrzucenia - Imie i nazwisko w przesłanych danych logowania nie zgadza się z informacjami zarejestrowanymi na twoim koncie. Prosimy o poprawę.
Jak się loguje na konto nie za bardzo widzę możliwość zmiany. Dane na Dokumencie zakupu biletów = paszport.
W Paszporcie mam dwa imiona wpisane , konto airchaina nie ma middle name - podejrzewam że o to chodzi.

Autor:  Marcin1981# [ 16 Sty 2026 22:46 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Witam, próbuje zarezerwować bilet mxp-bkk , po wyszukaniu przez skyscanner połączenia, przechodzę niżej do wyboru sprzedawcy, wybieram Air China, przenosi mnie na stronę jakby oddziału Stanów Zjednoczonych ( przynajmniej widnieje tam ich flaga) dodam że strona ta wygląda na scam i pokazuje cenę 1866zł (517$) Niezbyt to mi wyglądało, pobrałem więc aplikacje CA i jest jakby nieco lepiej, z tym że na to samo połączenie wyświetla już mi cenę 4358CNY co odpowiada 2275zł. Nie mam doświadczenia w rezerwacji poza naszymi dwoma popularnymi europejskimi liniami w których przebieg zakupu wydaje się być zdecydowanie bardziej przejrzysty i pewny. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie by sensownie to ugryść? ,pozdrawiam.

Autor:  Maciek737 [ 16 Sty 2026 22:49 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Zakup przez OTA.

Autor:  kumkwat_kwiat [ 17 Sty 2026 16:24 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@Marcin1981#

Wejdź na stronę CA wybierz rynek USA i wyszukaj swoje połączenie. Istnieje szansa, że dostaniesz cenę zbliżoną do OTA.

Autor:  Woojtaaas [ 26 Sty 2026 14:19 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Wnioskował ktoś u AirChina o wystawienie faktury za kupione bilety? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym związane czy jest to bezproblematyczne?

Autor:  pasztet [ 02 Lut 2026 03:02 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czy wiecie może ile orientacyjnie może kosztować dodatkowy bagaż rejestrowany na odcinku powrotnym BKK-PEK-Waw? Niestety nie mogę się zalogować do konta Air china aby to sprawdzić.

Strona 50 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/