| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 7 z 54 |
| Autor: | Anonymous [ 17 Sie 2017 18:17 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Robią niestety problemy. | |
| Autor: | Sudoku [ 17 Sie 2017 20:01 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
W Chinach obowiązuje całkowity zakaz używania urządzeń elektronicznych na pokładzie samolotu, nawet tryb samolotowy jest niedozwolony. I pilnują tego także na trasach międzynarodowych. | |
| Autor: | ormo [ 17 Sie 2017 21:55 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Jeśli chodzi o smartfony to robią. Tłumaczenie i pokazywanie, że to tryb samolotowy nic nie daje. Z laptopem nie było problemu | |
| Autor: | bmx29 [ 31 Sie 2017 14:15 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Mam jutro lot Air China i próbowałem się odprawić online, ale w statusie lotu jest taki napis: "-1003:This origin is not assigned to the account" i nie można przejść dalej. Będzie jakiś problem z odprawą jutro na lotnisku? | |
| Autor: | Anonymous [ 31 Sie 2017 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Nie, nie będzie. Air China ma ogólnie skopaną odprawę online. Możesz jeszcze spróbować przez inną wersję strony - UK, albo HKG. | |
| Autor: | Revan_ [ 10 Wrz 2017 18:06 ] | ||
| Temat postu: | Re: [CA] Air China | ||
Cześć, czy da się to gdzieś kupić w takiej cenie? Niekoniecznie te daty. Najtaniej znajduje ok. 2050 zł.
| |||
| Autor: | Anonymous [ 10 Wrz 2017 18:16 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Załącznik: Clipboard02.jpg [ 81.66 KiB | Obejrzany 3470 razy ] Opodo. | |
| Autor: | WaldekK [ 10 Wrz 2017 18:30 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@Revan_ https://www.momondo.pl/flightsearch/?Se ... rrency=PLN Załącznik: oo.PNG [ 42.52 KiB | Obejrzany 3463 razy ] | |
| Autor: | Revan_ [ 10 Wrz 2017 18:32 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Znalazłem też kalendarz aktualnych terminów: https://www.esky.pl/okazje/31000/WAW-SGN-CA | |
| Autor: | Asja55 [ 23 Wrz 2017 21:47 ] |
| Temat postu: | China Air przewożenie wózka |
Witam. Jak w temacie. Wybietamy się do Chin z 5 miesięcznym dzieckiem i chcemy zabrać wózek.Któś wie jak to tam wygląda? Trzeba płacić jak za bagażrejestrowany czy dla dziecka można zabrać za darmo?? | |
| Autor: | Anonymous [ 23 Wrz 2017 22:11 ] |
| Temat postu: | Re: China Air przewożenie wózka |
Cytuj: Free baggage allowance for infant On routes where weight-based system is used, the free baggage allowance is 10 kilos, and the length, width and height of each piece of baggage shall not exceed 100cm, 60cm and 40cm respectively. On routes where piece-base system is used, the free baggage allowance is one piece. The baggage shall not weigh more than 23 kilos, and the sum of its dimensions shall not exceed 115cm. In addition, you can also check as baggage a stroller or bassinet for free. | |
| Autor: | Asja55 [ 23 Wrz 2017 22:43 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
dzięki! teraz mam tylko problem czy stroller to spacerówka czy gondolę teżzabiorą... | |
| Autor: | Anonymous [ 23 Wrz 2017 23:10 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Spacerówkę można zabrać do kabiny, a gondola najpewniej poleci jako bagaż rejestrowany. Dla pewności, zapytaj przewoźnika. | |
| Autor: | maciass [ 06 Paź 2017 09:03 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić taryfę w jakiej wystawiony jest bilet CA ? Bilet kupiony przez OTA, oczywiście mogę napisać do nich ale może da się to jakoś samodzielnie sprawdzić. | |
| Autor: | Anonymous [ 06 Paź 2017 15:58 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Chyba http://www.travelsky.com/tsky/ powinien to pokazywać. | |
| Autor: | Apocalipse [ 07 Paź 2017 08:20 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ktoś już leciał chińczykiem po 01.10? Jak po zmianach przepisów podchodzą do korzystania z elektroniki na pokładzie? Interesują mnie zarówno krajówki jaki i loty z WAW. | |
| Autor: | maciass [ 07 Paź 2017 14:13 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Anonymous napisał(a): Chyba http://www.travelsky.com/tsky/ powinien to pokazywać. Nie pokazuje. A co się zmieniło w chińskich liniach odnośnie elektroniki? | |
| Autor: | Apocalipse [ 07 Paź 2017 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Cytuj: China's civil aviation authority said it will lift its ban on the use of portable electronic devices on aircraft, and let airlines to decide themselves if they want to allow gadgets on their flights. A newly revised administrative rule that will take effect in October said airline companies will be allowed to make their own assessments of the influence of portable electronic devices. Źródło: http://www.straitstimes.com/asia/east-asia/china-to-lift-ban-on-e-gadgets-during-flights-letting-airlines-to-decide-on-their-use Jednak teoria teorią, ale warto wiedzieć jak stosują się w praktyce. | |
| Autor: | przemek1259 [ 08 Paź 2017 15:41 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Witajcie, jest jakiś sposób w AirChina na siedzenie obok siebie ? Bez dopłaty po 150 zł za miejsce? Nie zależy mi gdzie będę siedział tylko żeby być razem... | |
| Autor: | krasnal [ 08 Paź 2017 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Najlepiej odprawiając się jak najwcześniej. | |
| Strona 7 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |