| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 52 z 54 |
| Autor: | Szyn3k [ 06 Mar 2026 13:48 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Zgodnie z regulaminem trzeba rezerwować wcześniej. Cytuj: Standard transit accommodation services: After purchasing a ticket, passengers must book the product more than 24 hours before the arrival time of the incoming flight, based on Beijing time. (For example, if a passenger's incoming flight is from December 1st, 08:40-12:00, meaning the flight arrives at 12:00 on December 1st, then the passenger must complete the product reservation by 12:00 on November 30th.) https://m.airchina.com/c/invoke/zzjdinstruction@pgenus | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 07 Mar 2026 20:17 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Można rezerwować telefonicznie. | |
| Autor: | Icek2024 [ 09 Mar 2026 13:18 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Szyn3k napisał(a): @Icek2024 Ogólnie pełna zgoda i w teorii, jak pojedziemy do hotelu na własną rękę, to pokój dostaniemy. Moim zdaniem jednak lepiej się upewnić na transfer desku, że nasza rezerwacja istnieje i wyjaśnić ewentualne problemy na lotnisku, niż się niemiło rozczarować na recepcji. Tak jak w moim poście wyżej. Albo jedziemy do hotelu z kierowcą transferowym, więc zgłaszamy się do transfer desku, albo nie jedziemy tam w ogóle i kierujemy się "na miasto", więc opisana przez Ciebie sytuacja jest dla mnie abstrakcyjna, bo niby po co miałbym rezygnować z transferu z kierowcą i na własną rękę szukać transportu do hotelu? Z resztą @Sudoku nie o to pytał. To, o co pytał, zostało mu wyjaśnione. Dodam jeszcze, że ilość miejsc hotelowych jest ograniczona i decyduje kolejność zamówień. | |
| Autor: | kameander [ 09 Mar 2026 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ma ktoś może jakieś doświadczenia ze zmianami rozkładowymi w CA? Rezerwacja przez Trip, wylot z MXP, zmienił się numer lotu podwykonawcy gdzieś na trasie. Będę niebawem dzwonić, ale może ktoś miałby się czym podzielić wcześniej? Onieśmielony jakiś jestem przed kontaktem z Chińczykiem. | |
| Autor: | Arapacz [ 19 Mar 2026 01:46 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Hej, wpadłem na pewien pomysł. W maju chcę skoczyć do SEA na ~3 tygodnie. Czy jest możliwość kupienia na jednym bilecie (wtedy to mega tanio pewnie wyjdzie) biletów Air China ze stopoverem np. 40h w jakimś chińskim mieście i wyjście poza lotnisko? | |
| Autor: | szpaczny [ 19 Mar 2026 03:22 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Free wiza jest obywateli Polski do Chin na ileś tam dni, Masz pomysł - korzystaj z niego Jeśli lot Ci pasuje przez Chiny - kupuj. Czy jest możliwośc kupienia tego na jednym bilecie ? Nie wiem, nikt za Ciebie biletów nie będzie szukał | |
| Autor: | JIK [ 24 Mar 2026 11:53 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ostatnio leciałem z ARN do TPE via PEK w konfiguracji 2+2 (dla infanta brałem miejsce). Cóż mogę powiedzieć? Cena była dobra, zawieźli z punktu A do punktu B. Do tego dali jedzonko, dali bezpłatny hotel - nie ma do czego się przyczepić. W locie do PEK siedzieliśmy 3+1 obok, w locie z PEK 2+2. Na plus: po przylocie do TPE okazało się, że walizka (nadawany bagaż) jest pęknięta. Cała procedura reklamacji zajęła max 5 minut i od razu dali nową walizkę na lotnisku. | |
| Autor: | szpaczny [ 04 Kwi 2026 01:18 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy ktoś rezerowował ostatnio hotel tranzytowy ? Zmienili zasady totalnie, każą skanować paszport NFC - robię to i wywala że nie ma takiego pasażera Infolinia Warszawska, czy cos ugram przez strony internetowe ?:) | |
| Autor: | AFC [ 04 Kwi 2026 07:55 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja rezerwowałem w tym tygodniu przez stronę AirChina. Trochę się męczyłem z "obrazkami" do weryfikacji czy nie jestem robotem, ale w końcu mi się udało. 3 pax na 1 rezerwacji. | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 04 Kwi 2026 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@szpaczny próbowałeś telefonicznie? | |
| Autor: | szpaczny [ 04 Kwi 2026 21:28 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Jeszcze nie po świętach przedziwnie. Ale jednak spróbuję jeszcze raz przez stronę | |
| Autor: | szpaczny [ 04 Kwi 2026 23:10 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
W koncu sie udało. Teraz mamy rezeracje pod linkiem https://www.airchina.com.cn/en-US/fligh ... nsit-hotel ![]() ![]() Potem łądnie wyśeitlaja nam się segmenty gdzie możemy wybrać zakwaterowanie. ![]() A na końcu wybieramy jeden z dostępnych hoteli. Oczywiście potem wyświetla sie od razu potwierdzenie rezeracji i wpada potwierdzenie na mejla. [ | |
| Autor: | aarongeru [ 14 Kwi 2026 17:22 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Kupowałem bilety przez pośrednika na loty Airchina z podaniem pierwszego oraz drugiego imienia. Mimo rejestracji w aplikacji Airchina nie może mi znaleźć rezerwacji. Czy trzeba podać imię i drugie imię w specjalnej kolejności? | |
| Autor: | AFC [ 14 Kwi 2026 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
A czy zweryfikowałeś/zautoryzowałeź swoje dane w apce AirChina? (tj. zdjęcie selfie z paszportem?) Jeśli nie, do czasu weryfikacji, rezerwacja nie pojawi Ci się w apce. | |
| Autor: | aarongeru [ 14 Kwi 2026 21:43 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Tak, weryfikowałem konto. W polu imię wpisałem razem: PIERWSZEIMIEDRUGIEIMIE, w polu nazwisko samo nazwisko. Zastanawiam się czy nie trzeba jakoś inaczej dodać drugie imię do nazwiska albo zamienić pierwsze imię z drugim. | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 14 Kwi 2026 22:03 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Wyszukiwałeś rezerwacji przez stronę (nie wiem czy rezerwując u pośrednika masz AC confirmation number) ew. przez infolinię? I najważniejsze bo lot AC jeszcze przede mną, zatem może coś wielkiego mnie omija. Jaki jest powód tak gremialnego instalowania sobie tej chińskiej aplikacji? Czy daje ona cokolwiek, czego nie można uzyskać bez apki? | |
| Autor: | aarongeru [ 14 Kwi 2026 22:39 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Przez stronę też pokazuje mi informację że pod tym numerem rezerwacji są inne dane osobowe. Wpisane dane są ok bo raz mi już kasowali loty z tej rezerwacji (do Tokyo) i zmieniałem przez infolinię lotnisko docelowe - na mailu potwierdzającym imię, nazwisko itd są Ok. Chciałem się zalogować przez aplikację żeby zarezerwować hotel w Pekinie (przez ww zmiany przesiadka 11 godzin z dwójką dzieci…). | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 14 Kwi 2026 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Hotel tranzytowy można zarezerwować także telefonicznie przez infolinie. | |
| Autor: | aarongeru [ 14 Kwi 2026 22:58 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ok, dziękuję. Tego nie wiedziałem. | |
| Autor: | szpaczny [ 16 Kwi 2026 02:19 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ja nie mam apki, nigdy nie miałem. Nigdy nie wysyłałem zdjecia paszportu do Air China czy coś takiego. Konto zalozylem u nich na stronie i tam bukuje hotel - choc fakt maja troche ta strone nieprzejzysta, aele juz jest lepiej niz 4 lata temu | |
| Strona 52 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |