Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Afganistan z Iranu
afganistan-z-iranu,1142,106674
Strona 1 z 1

Autor:  Pozi [ 30 Sty 2017 00:04 ]
Temat postu:  Afganistan z Iranu

Czy ktoś ma informację czy można z Iranu przekroczyć granicę z Afganistanem, dalej do Bamian?

Autor:  brigante32 [ 30 Sty 2017 12:10 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Można. W zasadzie to jest jedyne pewne miejsce:
http://caravanistan.com/border-crossings/afghanistan/
http://caravanistan.com/border-crossings/

Trzeba jednak chyba szybko przemknąć, bo zielony oznacza panów na T;)
Załącznik:
afgan.png
afgan.png [ 217.55 KiB | Obejrzany 5134 razy ]

Autor:  Sudoku [ 08 Lut 2017 12:36 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

A co oznaczają te inne znaczki?

Autor:  vincenz [ 08 Lut 2017 13:07 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

@‌Sudoku‌ http://afghanistan.liveuamap.com/

Autor:  Antia [ 08 Lut 2017 13:20 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Pozi napisał(a):
Czy ktoś ma informację czy można z Iranu przekroczyć granicę z Afganistanem, dalej do Bamian?


hejka

Mozna, sprawdzilam na sobie.
Z Mashad (dworzec autobusowy) bierzesz busa do Herat- odjazd ok 9 rano, jedzie kilka ladnych godzin, pilnuj sie na granicy, aby Cie nie zapomnial kierowca zabrac ;) granice przechodzisz pieszo, polecam obserwacje tamtejszych ludzi- mrowek, szmuglujacych towary.
Potem z Heratu lot do Kabulu i nastepny lot. Polecam latanie po Afg, bo drogi nie sa nawet polecane przez miejscowych.

Autor:  Pozi [ 12 Lut 2017 21:33 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Rozumiem,że do Bamyian Cię nie zawiało?

Autor:  Antia [ 13 Lut 2017 11:29 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Pozi napisał(a):
Rozumiem,że do Bamyian Cię nie zawiało?

Nie, ale nei znaczy,z enie zawieje kiedys :) za kilka dni wyruszam w tamtym kierunku ponownie, moze dowieje sie w koncu ;)

Autor:  Pozi [ 13 Lut 2017 18:53 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Gdzie konkretnie ruszasz Atamanko?

Autor:  rqs [ 13 Lut 2017 19:05 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Koszt wizy to przynajmniej 100€, warto na jedniodniowkę w Kabulu?

Autor:  Antia [ 14 Lut 2017 13:33 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Pozi napisał(a):
Gdzie konkretnie ruszasz Atamanko?


Powiem jak wroce :) jesli wroce....

Autor:  Arekkk [ 16 Kwi 2017 20:10 ]
Temat postu:  Re: Afganistan z Iranu

Wrocilas? :)

Zastanawiam sie nad liznieciem Afganistanu z finałem w Kabulu od strony Tadzykistanu. Ktos ma jakies informacje?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/