| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Afganistan z Iranu afganistan-z-iranu,1142,106674 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pozi [ 30 Sty 2017 00:04 ] |
| Temat postu: | Afganistan z Iranu |
Czy ktoś ma informację czy można z Iranu przekroczyć granicę z Afganistanem, dalej do Bamian? | |
| Autor: | brigante32 [ 30 Sty 2017 12:10 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Można. W zasadzie to jest jedyne pewne miejsce: http://caravanistan.com/border-crossings/afghanistan/ http://caravanistan.com/border-crossings/ Trzeba jednak chyba szybko przemknąć, bo zielony oznacza panów na T;) Załącznik: afgan.png [ 217.55 KiB | Obejrzany 5134 razy ] | |
| Autor: | Sudoku [ 08 Lut 2017 12:36 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
A co oznaczają te inne znaczki? | |
| Autor: | vincenz [ 08 Lut 2017 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
@Sudoku http://afghanistan.liveuamap.com/ | |
| Autor: | Antia [ 08 Lut 2017 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Pozi napisał(a): Czy ktoś ma informację czy można z Iranu przekroczyć granicę z Afganistanem, dalej do Bamian? hejka Mozna, sprawdzilam na sobie. Z Mashad (dworzec autobusowy) bierzesz busa do Herat- odjazd ok 9 rano, jedzie kilka ladnych godzin, pilnuj sie na granicy, aby Cie nie zapomnial kierowca zabrac Potem z Heratu lot do Kabulu i nastepny lot. Polecam latanie po Afg, bo drogi nie sa nawet polecane przez miejscowych. | |
| Autor: | Pozi [ 12 Lut 2017 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Rozumiem,że do Bamyian Cię nie zawiało? | |
| Autor: | Antia [ 13 Lut 2017 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Pozi napisał(a): Rozumiem,że do Bamyian Cię nie zawiało? Nie, ale nei znaczy,z enie zawieje kiedys | |
| Autor: | Pozi [ 13 Lut 2017 18:53 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Gdzie konkretnie ruszasz Atamanko? | |
| Autor: | rqs [ 13 Lut 2017 19:05 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Koszt wizy to przynajmniej 100€, warto na jedniodniowkę w Kabulu? | |
| Autor: | Antia [ 14 Lut 2017 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Pozi napisał(a): Gdzie konkretnie ruszasz Atamanko? Powiem jak wroce | |
| Autor: | Arekkk [ 16 Kwi 2017 20:10 ] |
| Temat postu: | Re: Afganistan z Iranu |
Wrocilas? Zastanawiam sie nad liznieciem Afganistanu z finałem w Kabulu od strony Tadzykistanu. Ktos ma jakies informacje? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |