Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Trenitalia
trenitalia,1407,98983
Strona 2 z 3

Autor:  Robaku [ 13 Lut 2017 20:11 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

około 2h, z tego co pamiętam okolo 60 - 75 min do Brescii, i potem z 40-45 minut tym autobusem miejskim nad Gardę bezposrednio.
W Brescii wysadzaja Ciebie na dworcu kolejowym, gdzie obok są busy miejskie i ciągle coś jeździ nad Garde w zależnosci gdzie dokładnie chcesz się dostać.

Autor:  19elnino20 [ 23 Lut 2017 09:35 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Czy ktoś przerabiał promocję 2 za 1? http://www.trenitalia.com/tcom-en/Offer ... 1-Carnival
Teoretycznie jest dzisiaj, ale za kija nie potrafię kupić na trasę Bologna-Florencja na 23.03, ciągle wyskakuje cena za "Base tickets" za 2 osoby czyli 54euro, a powinno 27euro. Ktoś coś?

Autor:  correos [ 23 Lut 2017 09:50 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

@19elnino20 wez flixbusa za 40 PLN dwie osoby
Załącznik:
bbb.JPG
bbb.JPG [ 23.56 KiB | Obejrzany 3642 razy ]


Twoj pociag wyglada, ze jest ok np 2 os za 29,80
Załącznik:
aaa.JPG
aaa.JPG [ 22.72 KiB | Obejrzany 3646 razy ]

Autor:  19elnino20 [ 23 Lut 2017 10:22 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Sprawdziłem dokładniej i na moją datę są bilety w taryfie "Cartafreccia Special" za 13,50e czyli za 2 bilety tyle co za 1 w cenie"Base". Flixbus odpada bo zależy mi być jak najwcześniej i najszybciej we Florencji. Tą promocje w Trenitalia chciałem przetestować tak dla sportu na przyszłość bo widzę że teraz dosyć często będzie, 28 luty, 8 marca i 19 marca.

Autor:  flower188 [ 23 Lut 2017 11:31 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

@‌sawiet‌
a w jakim wieku dziecko? do 100cm wzrostu(autobusy)/4lat(pociągi) dzieci nie płacą za bilety.
My robiliśmy podobną wycieczkę 5-dniową z naszymi córkami w maju zeszłego roku (starsza wtedy miała jakieś 4,5 roku i 104cm wzrostu - nigdzie nie płaciliśmy za przejazdy)
Byliście już w Bergamo? ja polecam zostać tam na 1 dzień (my byliśmy już 2 razy), zwiedzić Citta Alta (VIP Bergamo Apartments mogę polecić z bookingu) - naprawdę urokliwe miasteczko (knajpkę na kolację też mogę polecić jakby co)
Z Bergamo jechaliśmy pociągiem do Peschiera del Garda (można za miejscówkę wybrać też Desenzano bo tam też pociąg się zatrzymuje), Z Peschiery autobusem zrobiliśmy sobie wycieczkę jednodniową do Werony, też autobusem pojechaliśmy na północ aż do Malcesine, byliśmy też w Lazise, wynajęliśmy motorówkę (nie trzeba mieć uprawnień do jakiejś tam mocy silnika) i popłynęliśmy do Sirmione.
W drodze powrotnej jakimś cudem pomyliliśmy pociągi i zamiast do Bergamo (z przystankiem 2h na zobaczenie Desenzano) wsiedliśmy do pociągu do Trentino (stał na torze z którego miał odejchać nasz pociąg i nasz był też już na tablicy wyświetlony nawet się dziwiłam że podstawili 15 minut przed czasem...:) Dzięki tej pomyłce zwiedziliśmy Brescię :)
my mieliśmy 2 razy kontrolę biletów w pociągu (oczywiście tym pomyłkowym też, ale bez żadnych konsekwencji:)
Bardzo polecam wypożyczyć sobie rowery nad jez. Garda!

Autor:  sawiet [ 23 Lut 2017 23:32 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Corka bedzie miala 8,5 roku w czasie wyjazdu, ale wzrostem to ze 140 cm bedzie - wyrosnieta dosyc jest :)
Mamy zarezerwowany apartament w Desenzano, wiec stamtad bedziemy planowac wszelkie wypady. Bergamo odwiedzimy na poczatku, bedziemy mieli na to pol dnia. Jeden dzien na Werone, a reszta to jakos w okolicach Gardy poprostu. Fajny pomysl z motorowka - jaki jest koszt wypozyczenia?

Autor:  flower188 [ 01 Mar 2017 15:21 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

@‌sawiet‌

kurcze nie pamiętam zbytnio ale coś chyba 50E za 2h? plus paliwo (podpływasz później z Panem do dystrybutora w porcie i płacisz po fakcie)
wrażenia starszej córy z trzymania kierownicy i prowadzenia łódki (jak nie było nic w pobliżu oczywiście) - bezcenne ! :)

Autor:  kuntz [ 29 Kwi 2018 23:08 ]
Temat postu:  Brak biletów lipiec?

Witam

Chcę prosić Was o pomoc. Sprawa dotyczy biletów na pociąg 7 lipca z Neapolu do Foggi. Sprawdzałem wiele innych połączeń na pozostałych kierunkach i można je zakupić nawet na późniejsze terminy niż lipiec. Tutaj ostatnim dniem gdzie jest taka możliwość jest 8 czerwca 2018.

Podpowiedzcie proszę co jest przyczyną? Pojawią się później? Jeśli tak to kiedy można ich oczekiwać? Wszak to jedna z głównych linii na trasie Rzym -Neapol- Lecce.

Dziękuję
Robert

Autor:  MarBlo [ 30 Kwi 2018 08:31 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Połączenia między tymi miastami są realizowane pociągami regionalnymi - tak przynajmniej wskazuje mi wyszukiwarka. I stąd brak ich jeszcze w systemie rezerwacyjnym w interesującym Cię terminie.

Autor:  hicarian [ 16 Maj 2018 12:20 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Będę w Kalabrii do 13 czerwca, ale nie widzę w ogóle w rozkładzie po 9 czerwca pociągów regionalnych. Czy ktoś wie, jaka jest tego przyczyna?

Autor:  dmirstek [ 16 Maj 2018 14:51 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

@hicarian zmiana rozkładu

Autor:  hicarian [ 16 Maj 2018 15:27 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

@dmirstek
Dzięki za odpowiedź. Czy ta zmiana rozkładu, jak to napisałeś definitywnie wykluczyła połączenia z rozkładu? Czy chodzi ci o to, że po prostu nie mają jeszcze rozkładu na ten okres?

Autor:  dmirstek [ 16 Maj 2018 15:48 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

@hicarian zmiany mają to do siebie, że coś się zmienia, choć akurat we Włoszech rozkład jest w miarę stabilny (gorzej z jego wykonaniem).

Obecnie w system Trenitalii są wbite tylko połączenia długodystansowe po 9/06, regionalne też powinny się pojawić stosunkowo niedługo.

Mogę Ci doradzić tylko, żebyś spojrzał na połączenia z tego samego dnia tydzień wcześniej i do wstępnego planowania przyjął, że dalej będzie jeździć (względnie z kilkuminutową różnicą) - z dużą dozą prawdopodobieństwa tak się stanie, choć gwarancji nikt Ci nie da dopóki Trenitalia nie opublikuje nowego rozkładu.

Autor:  599 [ 18 Cze 2019 09:20 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Witam,
pytanie do znawców "pociągów" w Itali
chcę zapytać czy jeśli kupię bilet „regionale” n.p na godzinę 15:40 a na niego nie zdążę to czy mogę
jechać następnym czy muszę go w kasie „przebukować” ?
czy mam 4h na rozpoczęcie podróży ? i nie muszę „przebukować”?
druga sprawa ,
jeśli kupię bilety „regionale” przez internet to nadal trzeba „uwierzytelniać” u kierownika pociągu
czy może nie?chodzi mi konkretnie o stacje w Lamezia Terme,
może ktoś się orjentuje jak to się tam konkretnie odbywa,

Autor:  Klaudio [ 18 Cze 2019 10:17 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Bilet na pociag regionalny jest wazny na dany dzien, ale liczy sie od momentu wlozenia go do aparatu i skasowania i wtedy jest wazny zdaje sie poltorej godziny, czyli powinien byc wazny na nastepny pociag, ale chodzi o bilety kupowane na stacji, jesli beda kupowane w barach etc i dostanie sie tylko kwit tego nie mozna wlozyc w celu skasowania i jest wazny tylko na godz i widniejacy przejazd, do kier pociagu nie ma po co sie zglaszac. Uwaga w zwiazku z tym, ze nie ma uczniow skonczyl sie rok szkolny u nas autobusy i pociagi kursuja duzo rzadziej .

Autor:  599 [ 18 Cze 2019 11:39 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

bardzo dziękuję "Klaudio" za szybką odpowiedz,
chodziło mi o bilet kupiony przez internet,z Twojej odpowiedzi wynika że będzie
on "ważny" na konkretną godzinę,no bo nie będę miał jak go "skasować" ;)
myślę że nie będę sobie tym zaprzątał głowy i kupię bilety na dworcu,
jeszcze raz dzięki,

Autor:  jekyll [ 18 Cze 2019 18:14 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

pociagi-w-italii,1407,60251&start=1360
post #1351

Autor:  599 [ 19 Cze 2019 13:39 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

no to by wyglądało że spoko można przez internet zakupić,
i jest kilka godzin ważny "od godziny" na którą zakupię,
a faktycznie nie trzeba "latać" po lotnisku,
widze także ze z lotniska w Lamezi można od razu kupić bilet "łączony" na autobus
na dworzec i pociąg do Tropei,
dzięki za informacje,

Autor:  Mar77 [ 19 Cze 2019 13:54 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Nie widzę większego sensu kupowania w tym przypadku biletu na pociąg regionalny przez internet, no chyba że poza zaoszczędzeniem 30 sekund przy automacie. Automaty są na każdej stacji, nie trzeba latać po lotnisku, w Lamezia Terme jest tych automatów podejrzewam kilka. Co do ważności - niektóre są ważne 4 h, a inne 75 min, nie wiem jak jest w tym przypadku...

Autor:  kubus95 [ 09 Gru 2025 21:32 ]
Temat postu:  Re: Trenitalia

Czy w jakiejś aplikacji istnieje możliwość zakupu biletów taniej niż na stronie Trenitali? Jakieś kody zniżkowe, promocyjne etc.?

Strona 2 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/