| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Trenitalia trenitalia,1407,98983 | Strona 2 z 3 |
| Autor: | Robaku [ 13 Lut 2017 20:11 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
około 2h, z tego co pamiętam okolo 60 - 75 min do Brescii, i potem z 40-45 minut tym autobusem miejskim nad Gardę bezposrednio. W Brescii wysadzaja Ciebie na dworcu kolejowym, gdzie obok są busy miejskie i ciągle coś jeździ nad Garde w zależnosci gdzie dokładnie chcesz się dostać. | |
| Autor: | 19elnino20 [ 23 Lut 2017 09:35 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Czy ktoś przerabiał promocję 2 za 1? http://www.trenitalia.com/tcom-en/Offer ... 1-Carnival Teoretycznie jest dzisiaj, ale za kija nie potrafię kupić na trasę Bologna-Florencja na 23.03, ciągle wyskakuje cena za "Base tickets" za 2 osoby czyli 54euro, a powinno 27euro. Ktoś coś? | |
| Autor: | correos [ 23 Lut 2017 09:50 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
@19elnino20 wez flixbusa za 40 PLN dwie osoby Załącznik: bbb.JPG [ 23.56 KiB | Obejrzany 3642 razy ] Twoj pociag wyglada, ze jest ok np 2 os za 29,80 Załącznik: aaa.JPG [ 22.72 KiB | Obejrzany 3646 razy ] | |
| Autor: | 19elnino20 [ 23 Lut 2017 10:22 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Sprawdziłem dokładniej i na moją datę są bilety w taryfie "Cartafreccia Special" za 13,50e czyli za 2 bilety tyle co za 1 w cenie"Base". Flixbus odpada bo zależy mi być jak najwcześniej i najszybciej we Florencji. Tą promocje w Trenitalia chciałem przetestować tak dla sportu na przyszłość bo widzę że teraz dosyć często będzie, 28 luty, 8 marca i 19 marca. | |
| Autor: | flower188 [ 23 Lut 2017 11:31 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
@sawiet a w jakim wieku dziecko? do 100cm wzrostu(autobusy)/4lat(pociągi) dzieci nie płacą za bilety. My robiliśmy podobną wycieczkę 5-dniową z naszymi córkami w maju zeszłego roku (starsza wtedy miała jakieś 4,5 roku i 104cm wzrostu - nigdzie nie płaciliśmy za przejazdy) Byliście już w Bergamo? ja polecam zostać tam na 1 dzień (my byliśmy już 2 razy), zwiedzić Citta Alta (VIP Bergamo Apartments mogę polecić z bookingu) - naprawdę urokliwe miasteczko (knajpkę na kolację też mogę polecić jakby co) Z Bergamo jechaliśmy pociągiem do Peschiera del Garda (można za miejscówkę wybrać też Desenzano bo tam też pociąg się zatrzymuje), Z Peschiery autobusem zrobiliśmy sobie wycieczkę jednodniową do Werony, też autobusem pojechaliśmy na północ aż do Malcesine, byliśmy też w Lazise, wynajęliśmy motorówkę (nie trzeba mieć uprawnień do jakiejś tam mocy silnika) i popłynęliśmy do Sirmione. W drodze powrotnej jakimś cudem pomyliliśmy pociągi i zamiast do Bergamo (z przystankiem 2h na zobaczenie Desenzano) wsiedliśmy do pociągu do Trentino (stał na torze z którego miał odejchać nasz pociąg i nasz był też już na tablicy wyświetlony nawet się dziwiłam że podstawili 15 minut przed czasem... my mieliśmy 2 razy kontrolę biletów w pociągu (oczywiście tym pomyłkowym też, ale bez żadnych konsekwencji:) Bardzo polecam wypożyczyć sobie rowery nad jez. Garda! | |
| Autor: | sawiet [ 23 Lut 2017 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Corka bedzie miala 8,5 roku w czasie wyjazdu, ale wzrostem to ze 140 cm bedzie - wyrosnieta dosyc jest Mamy zarezerwowany apartament w Desenzano, wiec stamtad bedziemy planowac wszelkie wypady. Bergamo odwiedzimy na poczatku, bedziemy mieli na to pol dnia. Jeden dzien na Werone, a reszta to jakos w okolicach Gardy poprostu. Fajny pomysl z motorowka - jaki jest koszt wypozyczenia? | |
| Autor: | flower188 [ 01 Mar 2017 15:21 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
@sawiet kurcze nie pamiętam zbytnio ale coś chyba 50E za 2h? plus paliwo (podpływasz później z Panem do dystrybutora w porcie i płacisz po fakcie) wrażenia starszej córy z trzymania kierownicy i prowadzenia łódki (jak nie było nic w pobliżu oczywiście) - bezcenne ! | |
| Autor: | kuntz [ 29 Kwi 2018 23:08 ] |
| Temat postu: | Brak biletów lipiec? |
Witam Chcę prosić Was o pomoc. Sprawa dotyczy biletów na pociąg 7 lipca z Neapolu do Foggi. Sprawdzałem wiele innych połączeń na pozostałych kierunkach i można je zakupić nawet na późniejsze terminy niż lipiec. Tutaj ostatnim dniem gdzie jest taka możliwość jest 8 czerwca 2018. Podpowiedzcie proszę co jest przyczyną? Pojawią się później? Jeśli tak to kiedy można ich oczekiwać? Wszak to jedna z głównych linii na trasie Rzym -Neapol- Lecce. Dziękuję Robert | |
| Autor: | MarBlo [ 30 Kwi 2018 08:31 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Połączenia między tymi miastami są realizowane pociągami regionalnymi - tak przynajmniej wskazuje mi wyszukiwarka. I stąd brak ich jeszcze w systemie rezerwacyjnym w interesującym Cię terminie. | |
| Autor: | hicarian [ 16 Maj 2018 12:20 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Będę w Kalabrii do 13 czerwca, ale nie widzę w ogóle w rozkładzie po 9 czerwca pociągów regionalnych. Czy ktoś wie, jaka jest tego przyczyna? | |
| Autor: | dmirstek [ 16 Maj 2018 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
@hicarian zmiana rozkładu | |
| Autor: | hicarian [ 16 Maj 2018 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
@dmirstek Dzięki za odpowiedź. Czy ta zmiana rozkładu, jak to napisałeś definitywnie wykluczyła połączenia z rozkładu? Czy chodzi ci o to, że po prostu nie mają jeszcze rozkładu na ten okres? | |
| Autor: | dmirstek [ 16 Maj 2018 15:48 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
@hicarian zmiany mają to do siebie, że coś się zmienia, choć akurat we Włoszech rozkład jest w miarę stabilny (gorzej z jego wykonaniem). Obecnie w system Trenitalii są wbite tylko połączenia długodystansowe po 9/06, regionalne też powinny się pojawić stosunkowo niedługo. Mogę Ci doradzić tylko, żebyś spojrzał na połączenia z tego samego dnia tydzień wcześniej i do wstępnego planowania przyjął, że dalej będzie jeździć (względnie z kilkuminutową różnicą) - z dużą dozą prawdopodobieństwa tak się stanie, choć gwarancji nikt Ci nie da dopóki Trenitalia nie opublikuje nowego rozkładu. | |
| Autor: | 599 [ 18 Cze 2019 09:20 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Witam, pytanie do znawców "pociągów" w Itali chcę zapytać czy jeśli kupię bilet „regionale” n.p na godzinę 15:40 a na niego nie zdążę to czy mogę jechać następnym czy muszę go w kasie „przebukować” ? czy mam 4h na rozpoczęcie podróży ? i nie muszę „przebukować”? druga sprawa , jeśli kupię bilety „regionale” przez internet to nadal trzeba „uwierzytelniać” u kierownika pociągu czy może nie?chodzi mi konkretnie o stacje w Lamezia Terme, może ktoś się orjentuje jak to się tam konkretnie odbywa, | |
| Autor: | Klaudio [ 18 Cze 2019 10:17 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Bilet na pociag regionalny jest wazny na dany dzien, ale liczy sie od momentu wlozenia go do aparatu i skasowania i wtedy jest wazny zdaje sie poltorej godziny, czyli powinien byc wazny na nastepny pociag, ale chodzi o bilety kupowane na stacji, jesli beda kupowane w barach etc i dostanie sie tylko kwit tego nie mozna wlozyc w celu skasowania i jest wazny tylko na godz i widniejacy przejazd, do kier pociagu nie ma po co sie zglaszac. Uwaga w zwiazku z tym, ze nie ma uczniow skonczyl sie rok szkolny u nas autobusy i pociagi kursuja duzo rzadziej . | |
| Autor: | 599 [ 18 Cze 2019 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
bardzo dziękuję "Klaudio" za szybką odpowiedz, chodziło mi o bilet kupiony przez internet,z Twojej odpowiedzi wynika że będzie on "ważny" na konkretną godzinę,no bo nie będę miał jak go "skasować" myślę że nie będę sobie tym zaprzątał głowy i kupię bilety na dworcu, jeszcze raz dzięki, | |
| Autor: | jekyll [ 18 Cze 2019 18:14 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
pociagi-w-italii,1407,60251&start=1360 post #1351 | |
| Autor: | 599 [ 19 Cze 2019 13:39 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
no to by wyglądało że spoko można przez internet zakupić, i jest kilka godzin ważny "od godziny" na którą zakupię, a faktycznie nie trzeba "latać" po lotnisku, widze także ze z lotniska w Lamezi można od razu kupić bilet "łączony" na autobus na dworzec i pociąg do Tropei, dzięki za informacje, | |
| Autor: | Mar77 [ 19 Cze 2019 13:54 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Nie widzę większego sensu kupowania w tym przypadku biletu na pociąg regionalny przez internet, no chyba że poza zaoszczędzeniem 30 sekund przy automacie. Automaty są na każdej stacji, nie trzeba latać po lotnisku, w Lamezia Terme jest tych automatów podejrzewam kilka. Co do ważności - niektóre są ważne 4 h, a inne 75 min, nie wiem jak jest w tym przypadku... | |
| Autor: | kubus95 [ 09 Gru 2025 21:32 ] |
| Temat postu: | Re: Trenitalia |
Czy w jakiejś aplikacji istnieje możliwość zakupu biletów taniej niż na stronie Trenitali? Jakieś kody zniżkowe, promocyjne etc.? | |
| Strona 2 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |