Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Trek na Agung
trek-na-agung,1131,101325
Strona 1 z 1

Autor:  Paweł Szląskiewicz [ 02 Paź 2016 00:58 ]
Temat postu:  Trek na Agung

Witam, czy jest ktoś z dobrą kondycją aby wejść na wschód słońca na wulkan Agung z przewodnikiem za 80$? Przy 1 os- przy 2 będzie znacznie taniej.
W cenie, przejazd, posiłek, prysznic oraz cały sprzęt potrzebny do treku. Nawet chyba są buty do wypożyczenia?
Termin kiedy mogę wejść, od jutra do 9.10.

Autor:  Anna_Malgorzata [ 07 Paź 2016 17:17 ]
Temat postu:  Re: Trek na Agung

Ciekawa opcja z tym prysznicem. U nas przewodnik dzielił się tylko zupką chińską i herbatą :-) A buty polecam wziąć podobne. Wejście jest dosyć ciężkie.

Autor:  RallyMAN [ 10 Lip 2017 12:20 ]
Temat postu:  Re: Trek na Agung

Odkopię trochę temat...

Czy są tu ludzie, którzy wchodzili na wulkan Agung i może podpowiedzieć jak wygląda szlak na szczyt?

Na stronach biur organizujących treki jest napisane, że poziom trudności od "Most challenging to extreme" i nie wiem jak to interpretować ;)

Autor:  Apocalipse [ 12 Lip 2017 23:02 ]
Temat postu:  Re: Trek na Agung

Z tego co rozmawiałem z przewodnikami na miejscu - sprzętu nie potrzeba, ale podejście jest bardzo trudne. Mam nadzieję, że pomogłem.

Autor:  ibartek [ 12 Lip 2017 23:28 ]
Temat postu:  Re: Trek na Agung

z tego co pamietam, to gorka jest dosc potezna.

jesli ktos nie jest fizycznie przygotowany, to bedzie ciezko, wysokosc wzgledna to jakies 2k m, czyli kolo 5h na wejscie na gore i niewiele mniej w dol (co oznacza Kasprowy z Kuznic x2 jednego dnia, do tego ekspozycja na zimny wiatr, bo roslinnosci niewiele, a szczyt nieosloniety i przy wodzie)

e: hmm, brzmi zachecajaco..

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/