| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Trek na Agung trek-na-agung,1131,101325 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Paweł Szląskiewicz [ 02 Paź 2016 00:58 ] |
| Temat postu: | Trek na Agung |
Witam, czy jest ktoś z dobrą kondycją aby wejść na wschód słońca na wulkan Agung z przewodnikiem za 80$? Przy 1 os- przy 2 będzie znacznie taniej. W cenie, przejazd, posiłek, prysznic oraz cały sprzęt potrzebny do treku. Nawet chyba są buty do wypożyczenia? Termin kiedy mogę wejść, od jutra do 9.10. | |
| Autor: | Anna_Malgorzata [ 07 Paź 2016 17:17 ] |
| Temat postu: | Re: Trek na Agung |
Ciekawa opcja z tym prysznicem. U nas przewodnik dzielił się tylko zupką chińską i herbatą | |
| Autor: | RallyMAN [ 10 Lip 2017 12:20 ] |
| Temat postu: | Re: Trek na Agung |
Odkopię trochę temat... Czy są tu ludzie, którzy wchodzili na wulkan Agung i może podpowiedzieć jak wygląda szlak na szczyt? Na stronach biur organizujących treki jest napisane, że poziom trudności od "Most challenging to extreme" i nie wiem jak to interpretować | |
| Autor: | Apocalipse [ 12 Lip 2017 23:02 ] |
| Temat postu: | Re: Trek na Agung |
Z tego co rozmawiałem z przewodnikami na miejscu - sprzętu nie potrzeba, ale podejście jest bardzo trudne. Mam nadzieję, że pomogłem. | |
| Autor: | ibartek [ 12 Lip 2017 23:28 ] |
| Temat postu: | Re: Trek na Agung |
z tego co pamietam, to gorka jest dosc potezna. jesli ktos nie jest fizycznie przygotowany, to bedzie ciezko, wysokosc wzgledna to jakies 2k m, czyli kolo 5h na wejscie na gore i niewiele mniej w dol (co oznacza Kasprowy z Kuznic x2 jednego dnia, do tego ekspozycja na zimny wiatr, bo roslinnosci niewiele, a szczyt nieosloniety i przy wodzie) e: hmm, brzmi zachecajaco.. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |