| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Sztokholm sztokholm,1366,896 | Strona 4 z 4 |
| Autor: | anka_ww [ 24 Sie 2016 09:17 ] |
| Temat postu: | Re: Sztokholm |
Rok temu nocowałam w samym centrum w Archipelago Hostel Old Town, b.dobre wifi, genialna lokalizacja, czysto | |
| Autor: | Anonymous [ 06 Mar 2018 11:56 ] |
| Temat postu: | Re: Sztokholm |
Cześć, potrzebuje taniego noclegu (hostelu) dla 1 osoby w terminie weekendowym (piątek-poniedziałek) Głównym cennikiem jest cena i musi być blisko centrum (przystanek Flygbussarna) Szukam oczywiście na własną rękę, ale jak ktoś jest w stanie coś godnego polecić to byłoby miło | |
| Autor: | anka_ww [ 22 Mar 2018 22:58 ] |
| Temat postu: | Re: Sztokholm |
@AMF a patrzyłeś w Archipelago o którym pisałam w 2016r? 15min spacerkiem na autobus. | |
| Autor: | Kashpir [ 26 Lip 2022 22:51 ] |
| Temat postu: | Re: Sztokholm |
Nie wiedziałem, że tak dawno nikt w tym wątku nie pisał Comfort Hotel Xpress Stockholm Central (Kungsbron 1) Hotel znajduje się 300 metrów od przystanku flixbusa, którym przyjechaliśmy z lotniska Arlanda. Bardzo blisko również na dworzec główny i stację kolejki pendeltag, którą też można użyć do transportu lotniskowego komunikacją publiczną (pociąg podmiejski pendeltag do Marsta + autobus). Generalnie po mieście przemieszczaliśmy się na piechotę i lokalizacja na punkt wypadowy jest moim zdaniem bardzo dobra. Najtańsze pokoje są bez okien i taki też wzięliśmy. W ofercie baru (połączonego z recepcją) są śniadania za 85 koron, ale nie korzystaliśmy. Kawa za 25 koron. Poglądowe fotki poniżej. Załącznik: 5-IMG_5381.JPG [ 197.73 KiB | Obejrzany 2645 razy ] Załącznik: 4-IMG_5380.JPG [ 194.6 KiB | Obejrzany 2645 razy ] Załącznik: 3-IMG_5379.JPG [ 174.78 KiB | Obejrzany 2645 razy ] Załącznik: 2-IMG_5378.JPG [ 226.44 KiB | Obejrzany 2645 razy ] Załącznik: 1-IMG_5377.JPG [ 191.94 KiB | Obejrzany 2645 razy ] | |
| Autor: | Digzy [ 17 Sie 2023 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: Sztokholm |
Ja mogę polecić Rex Petit, około pół godziny z buta do centrum. Zapłaciłem 995 SEK ze śniadaniem za dwójkę. Pokój bez okna, 6 m^2 z łazienką w pokoju, ale bardzo czysto, da się przeżyć na jedną/dwie noce. Śniadanie rewelacyjne, bardzo duży wybór na słodko i na słono, były nawet śledzie | |
| Strona 4 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |