Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Sztokholm
sztokholm,1366,896
Strona 4 z 4

Autor:  anka_ww [ 24 Sie 2016 09:17 ]
Temat postu:  Re: Sztokholm

Rok temu nocowałam w samym centrum w Archipelago Hostel Old Town, b.dobre wifi, genialna lokalizacja, czysto :) Jedynie jest wymóg wypożyczenia pościeli albo przywiezienia swojej pod groźbą jakiejś kosmicznej kary finansowej :D

Autor:  Anonymous [ 06 Mar 2018 11:56 ]
Temat postu:  Re: Sztokholm

Cześć, potrzebuje taniego noclegu (hostelu) dla 1 osoby w terminie weekendowym (piątek-poniedziałek)

Głównym cennikiem jest cena i musi być blisko centrum (przystanek Flygbussarna)

Szukam oczywiście na własną rękę, ale jak ktoś jest w stanie coś godnego polecić to byłoby miło :)

Autor:  anka_ww [ 22 Mar 2018 22:58 ]
Temat postu:  Re: Sztokholm

@AMF a patrzyłeś w Archipelago o którym pisałam w 2016r? 15min spacerkiem na autobus.

Autor:  Kashpir [ 26 Lip 2022 22:51 ]
Temat postu:  Re: Sztokholm

Nie wiedziałem, że tak dawno nikt w tym wątku nie pisał :o najwyraźniej Sztokholm nie ma predyspozycji, aby stać się kierunkiem weekendowym, ale rozumiem - tanio na miejscu nie jest. Ale skoro już byłem, to wrzucę info.

Comfort Hotel Xpress Stockholm Central (Kungsbron 1)
Hotel znajduje się 300 metrów od przystanku flixbusa, którym przyjechaliśmy z lotniska Arlanda. Bardzo blisko również na dworzec główny i stację kolejki pendeltag, którą też można użyć do transportu lotniskowego komunikacją publiczną (pociąg podmiejski pendeltag do Marsta + autobus). Generalnie po mieście przemieszczaliśmy się na piechotę i lokalizacja na punkt wypadowy jest moim zdaniem bardzo dobra.

Najtańsze pokoje są bez okien i taki też wzięliśmy. :) Skromniutko - łóżko, składany stolik, jakieś siedzisko i to w zasadzie tyle. Za łóżkiem podświetlana ścianka z motywem dworcowym :| Za to łazienka na duży plus - czyściusieńka, błyszcząca, dobrze zaprojektowana i po prostu ładna. Na dzień dobry (a właściwie dobry wieczór ;) ) padło nam podświetlenie ścianki i część lampek sufitowych. Rano w recepcji obiecali nam zmianę pokoju, gdyby po południu dalej nie działało, ale okazało się, że ostatecznie nie było takiej potrzeby. Łóżko takie średnio wygodne. Mam wrażenie, że przez brak okien i prawie całkowitą ciemność w nocy, wyostrza się słuch, bo próbując zasnąć słyszałem najmniejsze szurnięcie czy jakieś brzęczenie. Można by nieco zwiększyć nawiew do takich pokoi. Ale generalnie ujdzie.
W ofercie baru (połączonego z recepcją) są śniadania za 85 koron, ale nie korzystaliśmy. Kawa za 25 koron.
Poglądowe fotki poniżej.
Załącznik:
5-IMG_5381.JPG
5-IMG_5381.JPG [ 197.73 KiB | Obejrzany 2645 razy ]
Załącznik:
4-IMG_5380.JPG
4-IMG_5380.JPG [ 194.6 KiB | Obejrzany 2645 razy ]
Załącznik:
3-IMG_5379.JPG
3-IMG_5379.JPG [ 174.78 KiB | Obejrzany 2645 razy ]
Załącznik:
2-IMG_5378.JPG
2-IMG_5378.JPG [ 226.44 KiB | Obejrzany 2645 razy ]
Załącznik:
1-IMG_5377.JPG
1-IMG_5377.JPG [ 191.94 KiB | Obejrzany 2645 razy ]

Autor:  Digzy [ 17 Sie 2023 14:48 ]
Temat postu:  Re: Sztokholm

Ja mogę polecić Rex Petit, około pół godziny z buta do centrum. Zapłaciłem 995 SEK ze śniadaniem za dwójkę. Pokój bez okna, 6 m^2 z łazienką w pokoju, ale bardzo czysto, da się przeżyć na jedną/dwie noce. Śniadanie rewelacyjne, bardzo duży wybór na słodko i na słono, były nawet śledzie ;)

Strona 4 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/