Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Sylwester w Dubaju
sylwester-w-dubaju,1213,78058
Strona 1 z 1

Autor:  Przemyslaw Bednarz [ 10 Sie 2015 23:58 ]
Temat postu:  Sylwester w Dubaju

Czesc wszystkim!
Planujemy w tym roku leciec na sylwestra do dubaju. Co wy forumowicze o tym myslicie? Odpuscic sobie czy leciec? W sumie bedziemy 6 dni. 3 dni przed nowym rokiem i 3 po. Znalezlismy juz hotel w ktorym NIE MA gali noworocznej (ciezko znalezc taki hotel...), chcemy poogladac pokaz sztucznych ogni pod burj khalifa.
Byliscie? Polecacie? Odradzacie?
Pozdrawiam!

Autor:  Arekkk [ 15 Sie 2015 22:02 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Bardzo przyjemna pora roku jak na Emiraty. Temperatury niższe, ale cały czas to jest jak u nas w lato. Fajna sprawa.

Autor:  Przemyslaw Bednarz [ 19 Sie 2015 00:55 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Dzięki wielkie, tak też myślałem, że temperatury będą przyjemne.
Pozdrawiam!

Autor:  zielonyradek [ 14 Lis 2015 23:31 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Przemku, będę w Dubaju 25.12-02.01.16 , może uda się spotkać i spędzić sylwestra na oglądaniu sztucznych ogni pod burj khalifa ?

Autor:  Przemyslaw Bednarz [ 15 Lis 2015 09:28 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Hej, nam się plany pozmieniały ;-) dziewczyna w ciąży, Dubaj musi poczekać [WHITE SMILING FACE] dzięki Radek, bardzo miła propozycja!

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Autor:  cygi76 [ 16 Paź 2016 10:48 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Ktoś się wybiera na Sylwestra do Dubaju w tym roku ? Ja będę od 30.12 do 2.01. Można by było wspólnie coś zaplanować.

Autor:  Przemyslaw Bednarz [ 16 Paź 2016 10:56 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Na pewno ktoś chętny się znajdzie :-)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Autor:  MajaPoz [ 07 Lis 2016 14:48 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

cygi76 napisał(a):
Ktoś się wybiera na Sylwestra do Dubaju w tym roku ? Ja będę od 30.12 do 2.01. Można by było wspólnie coś zaplanować.


Hej! Będziemy 27.12-03.01 :)

Autor:  pasta [ 01 Gru 2016 13:19 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

A gdzie są lepsze sztuczne ognie? Pod Bur Khalifa czy na palmie?

Autor:  LKP [ 07 Cze 2017 17:36 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Siemka.
Jeśli można to bym odświeżył temat.

Mam pomysł na ten rok, święta i sylwestra w Dubaju ( pierwszy raz ), w sumie 11,12 nocy.
Tylko ceny hoteli są zaporowe.
Może ktoś podrzuci jakieś pomysły, doświadczenia.
Wylot niestety w pojedynkę bo brak znajomych do podróżowania.
Będę wdzięczny za każde pomocne info.
Pozdrawiam Łukasz.

Autor:  kamo375 [ 07 Cze 2017 17:52 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

CS, Airbnb.

Autor:  skipperek [ 29 Lip 2017 03:39 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Sylwestra spędziliśmy na publicznej plaży pod Burj Al Arab i wydaje mi się, że było to idealne rozwiązanie.
Pomimo ogromnej liczby osób bez problemu można było znaleźć miejsce dla siebie i nie było ścisku. Dopiero po zakończeniu pokazu jak wszyscy ruszyli to się zrobiło "ciasno", ale wystarczy odczekać trochę na plaży. My byliśmy na plaży ok. 23:00, a było jeszcze sporo miejsca.

Plusy?
- idealny widok na fajerwerki w okolicy Burj Al Arab
- widać z daleka fajerwerki w okolicy Burj Khalifa i Atlantis
- jest fajna atmosfera na plaży i nie jest tak gorąco, idzie fajne echo od fajerwerków

Nasz filmik z plaży:
https://www.instagram.com/p/BOsr-LRFiR8/

Image

Autor:  Marcin Jurkiewicz 1 [ 23 Paź 2017 21:19 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Też się wybieram do Dubaju na sylwestra.30.12-04.01 Jedzie ktoś z was do Abu Dhabi na wycieczkę?

Autor:  ladypompa13 [ 02 Lis 2017 12:34 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Czy ktoś wybiera się na święta do Dubaju?
Ja odwiedzam moje ulubione miasto 21-30.12.

Autor:  johnkruger1 [ 25 Gru 2017 23:00 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Czy ktoś ma doświadczenie jeśli chodzi o miejsce, skąd można obejrzeć pokaz fajerwerków z dobrym widokiem na Burj Khalifę? Czy z Business Bay jest dobry widok, ale tak, by nie było tam tłumów? Widziałem na filmach, że w promieniu 500-1000 m. od BK jest mega tłoczno

Autor:  cccc [ 25 Gru 2017 23:53 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

https://www.visitdubai.com/en/articles/ ... -fireworks

Autor:  johnkruger1 [ 26 Gru 2017 02:25 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

-- 26 Gru 2017 01:16 --

dzięki :)

-- 26 Gru 2017 01:25 --

ok, jeszcze jedno pytanie. Załóżmy, że o 20 będziemy czekać niedaleko BK na fajerwerki i zachce sie pojsc nam za potrzebą ;) czy np. toalety w restauracjach są bezplatne? jest jakis darmowy wc niedaleko Burj Plaza? (nie mówiąc o Dubai Mall, bo to kawałek drogi)

Autor:  cccc [ 26 Gru 2017 02:31 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Nie ma sprawy.
Z toaletami nie powinno byc problemu, najlepiej w pierwszym lepszym hotelu, ewentualnie sprobowac w restauracji, free. ;)

Autor:  Kański [ 27 Gru 2017 10:45 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

Bierzcie też pod uwagę, że strefa w najbliższej okolicy BK to strefa tylko dla rodzin. Oczywiście biali mają łatwiej do niej wejść ;)

Fajerwerki będzie widać z każdej strony, ale najlepsze wrażenia będą od strony fontann gdzie będzie słychać muzykę, fontanny i całą wizualizację na budynku BK. Co do toalet wokół na terenie rodzinnym nie było żadnych Toi-Toi, a do restauracji był też kawałek. W przypadku stania przy fontannach może być problem z przejściem do toalet z powodu tłumu ;)

Autor:  johnkruger1 [ 27 Gru 2017 12:25 ]
Temat postu:  Re: Sylwester w Dubaju

My właśnie chcemy oglądać pokaz na burj plaza/ burj park. Wiemy że będą tłumy, ale będziemy już tam wcześniej. Mam tylko nadzieję że dam radę zrobić foty że statywu, więc moim marzeniem jest być jakoś blisko pierwszego rzędu :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/