| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Sylwester w Dubaju sylwester-w-dubaju,1213,78058 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Przemyslaw Bednarz [ 10 Sie 2015 23:58 ] |
| Temat postu: | Sylwester w Dubaju |
Czesc wszystkim! Planujemy w tym roku leciec na sylwestra do dubaju. Co wy forumowicze o tym myslicie? Odpuscic sobie czy leciec? W sumie bedziemy 6 dni. 3 dni przed nowym rokiem i 3 po. Znalezlismy juz hotel w ktorym NIE MA gali noworocznej (ciezko znalezc taki hotel...), chcemy poogladac pokaz sztucznych ogni pod burj khalifa. Byliscie? Polecacie? Odradzacie? Pozdrawiam! | |
| Autor: | Arekkk [ 15 Sie 2015 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Bardzo przyjemna pora roku jak na Emiraty. Temperatury niższe, ale cały czas to jest jak u nas w lato. Fajna sprawa. | |
| Autor: | Przemyslaw Bednarz [ 19 Sie 2015 00:55 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Dzięki wielkie, tak też myślałem, że temperatury będą przyjemne. Pozdrawiam! | |
| Autor: | zielonyradek [ 14 Lis 2015 23:31 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Przemku, będę w Dubaju 25.12-02.01.16 , może uda się spotkać i spędzić sylwestra na oglądaniu sztucznych ogni pod burj khalifa ? | |
| Autor: | Przemyslaw Bednarz [ 15 Lis 2015 09:28 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Hej, nam się plany pozmieniały Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | cygi76 [ 16 Paź 2016 10:48 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Ktoś się wybiera na Sylwestra do Dubaju w tym roku ? Ja będę od 30.12 do 2.01. Można by było wspólnie coś zaplanować. | |
| Autor: | Przemyslaw Bednarz [ 16 Paź 2016 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Na pewno ktoś chętny się znajdzie Sent from my SM-N9005 using Tapatalk | |
| Autor: | MajaPoz [ 07 Lis 2016 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
cygi76 napisał(a): Ktoś się wybiera na Sylwestra do Dubaju w tym roku ? Ja będę od 30.12 do 2.01. Można by było wspólnie coś zaplanować. Hej! Będziemy 27.12-03.01 | |
| Autor: | pasta [ 01 Gru 2016 13:19 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
A gdzie są lepsze sztuczne ognie? Pod Bur Khalifa czy na palmie? | |
| Autor: | LKP [ 07 Cze 2017 17:36 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Siemka. Jeśli można to bym odświeżył temat. Mam pomysł na ten rok, święta i sylwestra w Dubaju ( pierwszy raz ), w sumie 11,12 nocy. Tylko ceny hoteli są zaporowe. Może ktoś podrzuci jakieś pomysły, doświadczenia. Wylot niestety w pojedynkę bo brak znajomych do podróżowania. Będę wdzięczny za każde pomocne info. Pozdrawiam Łukasz. | |
| Autor: | kamo375 [ 07 Cze 2017 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
CS, Airbnb. | |
| Autor: | skipperek [ 29 Lip 2017 03:39 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Sylwestra spędziliśmy na publicznej plaży pod Burj Al Arab i wydaje mi się, że było to idealne rozwiązanie. Pomimo ogromnej liczby osób bez problemu można było znaleźć miejsce dla siebie i nie było ścisku. Dopiero po zakończeniu pokazu jak wszyscy ruszyli to się zrobiło "ciasno", ale wystarczy odczekać trochę na plaży. My byliśmy na plaży ok. 23:00, a było jeszcze sporo miejsca. Plusy? - idealny widok na fajerwerki w okolicy Burj Al Arab - widać z daleka fajerwerki w okolicy Burj Khalifa i Atlantis - jest fajna atmosfera na plaży i nie jest tak gorąco, idzie fajne echo od fajerwerków Nasz filmik z plaży: https://www.instagram.com/p/BOsr-LRFiR8/ | |
| Autor: | Marcin Jurkiewicz 1 [ 23 Paź 2017 21:19 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Też się wybieram do Dubaju na sylwestra.30.12-04.01 Jedzie ktoś z was do Abu Dhabi na wycieczkę? | |
| Autor: | ladypompa13 [ 02 Lis 2017 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Czy ktoś wybiera się na święta do Dubaju? Ja odwiedzam moje ulubione miasto 21-30.12. | |
| Autor: | johnkruger1 [ 25 Gru 2017 23:00 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Czy ktoś ma doświadczenie jeśli chodzi o miejsce, skąd można obejrzeć pokaz fajerwerków z dobrym widokiem na Burj Khalifę? Czy z Business Bay jest dobry widok, ale tak, by nie było tam tłumów? Widziałem na filmach, że w promieniu 500-1000 m. od BK jest mega tłoczno | |
| Autor: | cccc [ 25 Gru 2017 23:53 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
https://www.visitdubai.com/en/articles/ ... -fireworks | |
| Autor: | johnkruger1 [ 26 Gru 2017 02:25 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
-- 26 Gru 2017 01:16 -- dzięki -- 26 Gru 2017 01:25 -- ok, jeszcze jedno pytanie. Załóżmy, że o 20 będziemy czekać niedaleko BK na fajerwerki i zachce sie pojsc nam za potrzebą | |
| Autor: | cccc [ 26 Gru 2017 02:31 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Nie ma sprawy. Z toaletami nie powinno byc problemu, najlepiej w pierwszym lepszym hotelu, ewentualnie sprobowac w restauracji, free. | |
| Autor: | Kański [ 27 Gru 2017 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
Bierzcie też pod uwagę, że strefa w najbliższej okolicy BK to strefa tylko dla rodzin. Oczywiście biali mają łatwiej do niej wejść Fajerwerki będzie widać z każdej strony, ale najlepsze wrażenia będą od strony fontann gdzie będzie słychać muzykę, fontanny i całą wizualizację na budynku BK. Co do toalet wokół na terenie rodzinnym nie było żadnych Toi-Toi, a do restauracji był też kawałek. W przypadku stania przy fontannach może być problem z przejściem do toalet z powodu tłumu | |
| Autor: | johnkruger1 [ 27 Gru 2017 12:25 ] |
| Temat postu: | Re: Sylwester w Dubaju |
My właśnie chcemy oglądać pokaz na burj plaza/ burj park. Wiemy że będą tłumy, ale będziemy już tam wcześniej. Mam tylko nadzieję że dam radę zrobić foty że statywu, więc moim marzeniem jest być jakoś blisko pierwszego rzędu | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |