| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Split - południowa Polska split-poludniowa-polska,1444,98060 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kamil Lasek [ 27 Lip 2016 13:03 ] |
| Temat postu: | Split - południowa Polska |
Czy macie jakiś sprawdzony sposób na co najważniejsze tani przejazd ze Splitu do Wrocławia lub Katowic itp? Dokąd najlepiej dojechać i się przesiąść? Samolot nie wchodzi w grę bo dosyć spora drożyzna, jakiś pociąg, autobus? Z góry dziękuje za każdą wskazówkę. p.s szukam czegoś do 200zł na osobę, ponieważ autokary itp za 330zł są za drogie.. | |
| Autor: | lukas63 [ 27 Lip 2016 17:33 ] |
| Temat postu: | Re: Split - południowa Polska |
nawet jakbyś miał dołączyć do osób które podróżują samochodem to nie wiem czy zmieściłbyś się do 200zł - zrzutka za paliwo to trzeba liczyć 250-300zł (paliwo i winiety) - musiałbyś szukać na forum cro.pl Cytuj: ze Splitu do Wrocławia lub Katowic itp? Dokąd najlepiej dojechać i się przesiąść? Samolot nie wchodzi w grę bo dosyć spora drożyzna, jakiś pociąg, autobus? Z góry dziękuje za każdą wskazówkę. były ostatnio loty z sxf za niecałe 200zł - ale dopiero na listopad | |
| Autor: | Kamil Lasek [ 27 Lip 2016 20:12 ] |
| Temat postu: | Re: Split - południowa Polska |
Potrzebuje na teraz a jesli chodzi o zrzutke to dla informacji my placimy 180/os ? ale tylko w 1 str... No niestety potrzebujemy na 8 sierpnia | |
| Autor: | ZakZ [ 21 Mar 2019 20:52 ] |
| Temat postu: | Re: Split - południowa Polska |
Całkiem drogo wychodzi...w 2018 z Kołobrzegu do Splitu koszt dojazdu jednego auta wyniósł mnie 250 pln w jedną stronę (4 osoby). Tylko z tankowaniem - w Polsce tankować pod korek+kanister, to Słowenii starczy, a tam benzyna tańsza niż w Niemczech przy Autobahnie, Czechach czy Chorwacji (nawet poza sezonem!) | |
| Autor: | ZakZ [ 25 Mar 2019 16:57 ] |
| Temat postu: | Re: Split - południowa Polska |
Cena za osobę | |
| Autor: | robuś [ 27 Mar 2019 12:37 ] |
| Temat postu: | Re: Split - południowa Polska |
Zabierać ze sobą paliwo w kanister, żeby zaoszczędzić 15 zł? No cóż... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |