Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[JED] spanie na lotnisku
spanie-na-lotnisku,1198,186469
Strona 1 z 1

Autor:  Szymon2020 [ 23 Maj 2026 00:42 ]
Temat postu:  [JED] spanie na lotnisku

Czy ktos sie moze orientuje, jak wygląda nocowanie na lotnisku w Dżuddzie? Konkretnie: po przylocie, w sytuacji, kiedy wychodzę z lotniska, a kolejny lot mam dopiero 2 dni później - czy jest to możliwe i w miarę sensowne? Niestety noclegi w KSA są dość drogie, więc jeśli to możliwe, wolałbym uniknąć płacenia za tę 1 noc po przylocie :/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/