| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [JED] spanie na lotnisku spanie-na-lotnisku,1198,186469 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Szymon2020 [ 23 Maj 2026 00:42 ] |
| Temat postu: | [JED] spanie na lotnisku |
Czy ktos sie moze orientuje, jak wygląda nocowanie na lotnisku w Dżuddzie? Konkretnie: po przylocie, w sytuacji, kiedy wychodzę z lotniska, a kolejny lot mam dopiero 2 dni później - czy jest to możliwe i w miarę sensowne? Niestety noclegi w KSA są dość drogie, więc jeśli to możliwe, wolałbym uniknąć płacenia za tę 1 noc po przylocie :/ | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |