| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Lahore] Sklep monopolowy sklep-monopolowy,1020,119388 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Anonymous [ 26 Paź 2017 18:47 ] |
| Temat postu: | [Lahore] Sklep monopolowy |
Zainteresowani degustacją pakistańskiego piwa i innych alkoholi nie mają łatwo. Sklepów monopolowych jest jak na lekarstwo, a alkohol nie jest tani (2-3 USD za puszkę piwa o pojemności 0,5 litra). Co do smaku... piłem lepsze, ale i tak warto się wybrać bo klimat sklepu monopolowego w Pakistanie jest niezapomniany Żeby było łatwiej, nagrałem trasę w oparciu o ślad GPS. Można go pobrać i załadować np. do Locus Map. Link jest tutaj z mojego profilu na Wikiloc.com: https://pl.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=20462371 Ładowanie tras do Locus Map jest proste. Pliki .gpx można też wykorzystywać w innych programach. Byłoby fajnie jakby w nowych wątkach udało się wrzucić adresy sklepów w takich miastach, jak: Islamabad, Rawalpindi, Karachi, Faisalabad, Multan, Kweta itd. | |
| Autor: | grodek [ 28 Paź 2017 12:44 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Lahore] Sklep monopolowy | ||
Zawsze zabieram baterię ze soba i przeważnie mi starcza, ale ostatnio zabrakło
| |||
| Autor: | Anonymous [ 28 Paź 2017 17:51 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Lahore] Sklep monopolowy | ||
@grodek, nie wiem jak jest z whisky, ale patrząc na ceny piw to Hotel Serena sprzedaje ze 100 proc. przebitką. Ja kupowałem piwo w cenie od 250 do 300 PKR. Widziałem też 8 proc. za 350 PKR ale się nie odważyłem
| |||
| Autor: | grodek [ 28 Paź 2017 18:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Lahore] Sklep monopolowy |
Tak, Serena to drogi hotel, ale to była sytuacja awaryjna, dzień przed wylotem a na kacu się obudziłem z coke jakoś szło to pić, ale i tak nie dopiliśmy całej. Następnym razem w takim przypadku weźmiemy Bolsa Niezły ten system gaszenia z Twojego zdjęcia z monopolowego | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |