| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Santiago de Cuba santiago-de-cuba,1515,123450 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Doriso [ 25 Sty 2018 08:31 ] |
| Temat postu: | Santiago de Cuba |
Wybieramy się na Kubę w kwietniu czy będąc w Trinidad opłaca się przejechać do Santiago de Cuba ? Przeczytałam bardzo dużo postów ale nie znalazłam za wiele o Santiago de Cuba i atrakcja związanych z tym miastem. Prośba do osób, które były aby dały znać jak wam się podobało. Przejazd z Trinidad do Santiago trwa cały dzień i chce wiedzieć czy warto | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |