Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Santiago de Cuba
santiago-de-cuba,1515,123450
Strona 1 z 1

Autor:  Doriso [ 25 Sty 2018 08:31 ]
Temat postu:  Santiago de Cuba

Wybieramy się na Kubę w kwietniu czy będąc w Trinidad opłaca się przejechać do Santiago de Cuba ? Przeczytałam bardzo dużo postów ale nie znalazłam za wiele o Santiago de Cuba i atrakcja związanych z tym miastem.
Prośba do osób, które były aby dały znać jak wam się podobało. Przejazd z Trinidad do Santiago trwa cały dzień i chce wiedzieć czy warto :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/