| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Sandefjord Torp - Oslo? sandefjord-torp-oslo,1241,175979 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Miwka [ 27 Mar 2024 12:45 ] |
| Temat postu: | Sandefjord Torp - Oslo? |
Hej, Lądujemy w sierpniu w Sandefjord Torp i zastanawiamy się, czy jest sens zakwaterowania w Oslo, czy może jechać gdzieś dalej? Jesteśmy 6 dni w Norwegii, ale niestety będziemy poruszać się tylko komunikacją publiczną. Kochamy przyrodę i w sumie na to się nastawiamy w Norwegii Macie jakieś rady, miejsca które warto zobaczyć (i można dojechać komunikacją) i gdzie się zatrzymać ? | |
| Autor: | Zeus [ 27 Mar 2024 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
Słynne domki z placu zabaw: oslo-torp-fajne-miejsce-do-spania-niedaleko-lotniska,1376,52730 Zrobić kultowego/forumowego grilla: grill-z-tesco-norwegia-sandefjord,247,14943 grill-w-sandefjord,1615,128687 oslo-torp-kilkugodzinny-wypad,1466,4898 Ale tak na serio, dużo tam nie ma, więc nie wiem czy warto kimać tam | |
| Autor: | abelincoln [ 27 Mar 2024 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
@Miwka pyta o nocleg w Oslo - a nie w Torp W Oslo jest co robić przez dzień-dwa, ale jak się bardziej nastawiacie na przyrodę - to lepiej jechać dalej. | |
| Autor: | ewaolivka [ 27 Mar 2024 13:42 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
Kupić bilety na pociąg z Oslo do np. Bergen Jest gdzieś w internecie film z całej, 6-godzinnej podróży. Cena biletów niemała, ale z wyprzedzeniem można trafić na lepszą | |
| Autor: | Miwka [ 27 Mar 2024 14:46 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
@Zeus Raczej nie chce tam się zatrzymywać @abelincoln Dzięki, poczytałam, że odradza się Oslo, bo jest przeludnione. Szukamy czegoś spokojniejszego, masz pomsył? @ewaolivka Wygląda to niesamowicie ! Ale 12 h w pociągu (bo w dwie strony ;p) to katorga | |
| Autor: | abelincoln [ 27 Mar 2024 16:01 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
Tak, ale to jest jakieś 2h na północ. Samolotem | |
| Autor: | Zeus [ 27 Mar 2024 16:12 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
Czyli pytanie nie jest co robić w Sandefjord - Oslo, tylko co zrobić 6 dni w Norwegii mając baze z Oslo. Można kupić pass kolejowy i zwiedzić: https://www.interrail.eu/en/interrail-p ... ass/norway I potem poczytać tu o atrakcjach kazdego z miejs: europa-norwegia-atrakcje,forum,1241 | |
| Autor: | ewaolivka [ 27 Mar 2024 16:46 ] |
| Temat postu: | Re: Sandefjord Torp - Oslo? |
Ależ nie miałam na myśli spędzenia 12 h w pociągu | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |