Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[SFO] San Francisco - Przesiadka
san-francisco-przesiadka,762,80378
Strona 1 z 1

Autor:  malawi_in [ 07 Wrz 2015 22:47 ]
Temat postu:  [SFO] San Francisco - Przesiadka

Mam 1.2h na przesiadkę. Czy ktoś fizycznie przesiadał sie w SFO na krajowe połączenie i wie gdzie odbiera się w takiej sytuacji bagaż, żeby nadać dalej? Podobno jest specjalny pas bagażowy? Jak z odprawą paszportową? Jakiś specjalny tryb?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Autor:  rattaman [ 22 Wrz 2015 10:07 ]
Temat postu:  Re: Przesiadka San Francisco/Hawaje

Tak czy owak, bagaż trzeba odebrać i przejść immigration.

Tu jest z grubsza informacja jak to działa:
http://www.flysfo.com/flight-info/international

Obawiam się jednak że 1,2h może być za mało, czasem są spore kolejki do immigration.

Autor:  mileq [ 28 Paź 2015 20:13 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

malawi_in napisał(a):
Mam 1.2h na przesiadkę. Czy ktoś fizycznie przesiadał sie w SFO na krajowe połączenie i wie gdzie odbiera się w takiej sytuacji bagaż, żeby nadać dalej? Podobno jest specjalny pas bagażowy? Jak z odprawą paszportową? Jakiś specjalny tryb?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Idź do kolesia "sterującego" ruchem przed immigration, pokaż bilet i niech Cię wrzuci na początek kolejki.

Autor:  rattaman [ 28 Paź 2015 22:22 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Może zadziałać, ale wcale nie musi. Ten "sterujący" zajmuje się tym, aby na/przy karuzelach nie zalegały zbyt długo nieodebrane bagaże z poprzednich lotów.

Autor:  Chan [ 06 Kwi 2023 15:34 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Odświeżam trochę temat.
Mam przesiadkę (przylot z FRA lot dalej do HNL) 1:40h czy ktoś się wyrobił w takim czasie?

Autor:  Zeus [ 06 Kwi 2023 15:37 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Na jednym czy 2 biletach?

Autor:  Chan [ 06 Kwi 2023 16:07 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Na tym samym bilecie.

Autor:  lataczuk [ 06 Kwi 2023 16:17 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Mialem 2:15 i wyrobilem sie z palcem, zjadlem sniadanie w restauracji i jeszcze sie wynudzilem. Ale.... kluczem do sukcesu jest brak kolejki do kontroli emigracyjnej, a tu moze byc miedzy 0 a 120 minut czekania, wiec troche loteria. Z tego co pamietam, to w SFO jest taki pseudo-transfer, wiec tak zupelnie na zewnatrz nie wychodzisz jak czesto na innych amerykanskich lotniskach, co pewnie troche pomaga.

Jak jestes na jednym bilecie to Cie przerzuca na nastepny lot.

Ogolnie, z wlasniej, nieprzymuszonej woli to nie biore biletow z przesiadka w USA ponizej 2:30.

Autor:  Jurek__ [ 06 Kwi 2023 20:23 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Dwa dni temu kolejka do kontroli ponad 2 godz. Potem security (bez kolejki) do terminala krajowego. Jeśli na jednym bilecie to bez problemu zmieniają lot na następny.

Autor:  jaras724 [ 06 Kwi 2023 21:41 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Chan napisał(a):
Odświeżam trochę temat.
Mam przesiadkę (przylot z FRA lot dalej do HNL) 1:40h czy ktoś się wyrobił w takim czasie?


Miałem identyczne połączenie z identycznym czasem przesiadki, wyrobiłem się tylko dlatego bo samolot do HNL był opóźniony o 40 minut.

Autor:  SPLDER [ 06 Kwi 2023 21:57 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

Jurek__ napisał(a):
Dwa dni temu kolejka do kontroli ponad 2 godz. Potem security (bez kolejki) do terminala krajowego. Jeśli na jednym bilecie to bez problemu zmieniają lot na następny.
Owszem, ale jeśli nie będzie wolnych miejsc w tym samym dniu to o nocleg pasażer musi się sam zatroszczyć i zapłacić.

Autor:  Chan [ 07 Kwi 2023 08:10 ]
Temat postu:  Re: [SFO] San Francisco - Przesiadka

O tym nie wiedziałem!
Niedobrze, bo to jest ostatni lot tego dnia....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/