| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| San Blas/ Guna Yala san-blas-guna-yala,804,118286 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kara [ 30 Wrz 2017 09:18 ] |
| Temat postu: | San Blas/ Guna Yala |
Szukam miejsca, w którym wieloryb może opalać się w microbikini i żaden zakompleksiony chłoptaś nie zrobi mu zdjęcia z przyczajki - bo szkoda mu będzie na takie pierdoły czasu w pięknych okolicznościach przyrody. | |
| Autor: | madziaro [ 30 Wrz 2017 09:52 ] |
| Temat postu: | Re: San Blas/ Guna Yala |
http://www.sanblasexperience.com/en Nie jest to tania zachcianka ale warto!! Odbierają z Panama City i zawożą jeepem na przystań! Warto na 2-3 noce! | |
| Autor: | zawiert [ 30 Wrz 2017 12:21 ] |
| Temat postu: | Re: San Blas/ Guna Yala |
Hej. My mieliśmy podobne coś organizowane przez przyjaciół z Panamy, ale nie wiem czy nasz touroperator byk angielskojęzyczny. Byliśmy z jednym noclegiem na Tubasenika - Franklin Island. Wydatek spory, ale warto. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |