Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

San Blas/ Guna Yala
san-blas-guna-yala,804,118286
Strona 1 z 1

Autor:  Kara [ 30 Wrz 2017 09:18 ]
Temat postu:  San Blas/ Guna Yala

Szukam miejsca, w którym wieloryb może opalać się w microbikini i żaden zakompleksiony chłoptaś nie zrobi mu zdjęcia z przyczajki - bo szkoda mu będzie na takie pierdoły czasu w pięknych okolicznościach przyrody. :-)

Autor:  madziaro [ 30 Wrz 2017 09:52 ]
Temat postu:  Re: San Blas/ Guna Yala

http://www.sanblasexperience.com/en
Nie jest to tania zachcianka ale warto!! Odbierają z Panama City i zawożą jeepem na przystań! Warto na 2-3 noce!

Autor:  zawiert [ 30 Wrz 2017 12:21 ]
Temat postu:  Re: San Blas/ Guna Yala

Hej. My mieliśmy podobne coś organizowane przez przyjaciół z Panamy, ale nie wiem czy nasz touroperator byk angielskojęzyczny. Byliśmy z jednym noclegiem na Tubasenika - Franklin Island. Wydatek spory, ale warto.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/