| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| RYGGE - tani nocleg rygge-tani-nocleg,1376,3356 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | matys [ 10 Cze 2011 18:04 ] |
| Temat postu: | RYGGE - tani nocleg |
Lecę przez Rygge i czekam mnie tam jedna noc postoju. Proszę o pomoc odnośnie przespania tej jednej nocy. Może jakiś hostel?? Pensjonat? Lecę z dwójką dzieci 3 i 7 i raczej odpada nocleg na lotnisku. Pozdrawiam | |
| Autor: | Andi [ 10 Cze 2011 18:52 ] |
| Temat postu: | Re: RYGGE - tani nocleg |
Whow no niestety Norwegia jest koszmarnie droga, wiec raczej czeka Cie spory wydatek. | |
| Autor: | siGGe [ 10 Cze 2011 20:20 ] |
| Temat postu: | Re: RYGGE - tani nocleg |
Bezpośrednio nie pomogę, ale może te tematy jakoś pomogą. Na Booking.com może sprawdź coś z noclegów, ale tanio nie będzie. Tematy z tego forum: Norwegia/Oslo/Rygge [Oslo/Rygge] dojazd do Oslo Pozdrawiam. | |
| Autor: | koncentrator [ 11 Cze 2011 01:25 ] |
| Temat postu: | Re: RYGGE - tani nocleg |
Spać na lotnisku | |
| Autor: | Tyow [ 11 Cze 2011 12:40 ] |
| Temat postu: | Re: RYGGE - tani nocleg |
Spanie na lotnisku nie będzie możliwe nie tylko z powodu dzieci, ale także ze względu na to, że lotnisko jest otwarte od 6:30 do 23:30. Źródło: http://www.en.ryg.no/cat/49.aspx Najbliższa wieksza miejscowość to Moss i chyba tam trzeba szukać. Na stację kolejową Rygge jeżdżą darmowe autobusy (shuttle bus). Stamtąd możesz dojechać do Moss i wrócić za 68 koron (1 osoba dorosła, 2 dzieci, bilet w dwie strony). Strona kolei norweskich: http://www.nsb.no/frontpage/ Z hosteli w Moss znalazłem coś takiego: http://www.hihostels.no/english/Hostels ... rway/Moss/ Jest tam podany adres e-mail i możesz popytać o ceny w przypadku pobytu z dziećmi. Ceny są tam niższe niż w hotelach, ale wciąż norweskie, czyli horrendalne. Możesz też spróbować popytać na forum Norwegia http://www.forumnorwegia.net/ W końcu mieszka tam sporo Polaków i może ktoś pomoże. | |
| Autor: | radekgdynia [ 11 Cze 2011 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: RYGGE - tani nocleg |
Spokojnie można spać na lotnisku... naprawdę polecam. Szkoda kasy na hotele. Lotnisko jest bardzo czyste, ładne, bezpieczne, ale małe. Ja spałem pod schodami | |
| Autor: | Tveety84 [ 15 Cze 2011 05:10 ] |
| Temat postu: | Re: RYGGE - tani nocleg |
Moja rada jest taka. Zarejestruj się na http://www.couchsurfing.com no i poszukaj jakiegoś darmowego noclegu dla siebie i dzieci. Z tego co wiem wybór maleńki w tej miejscowości ale spróbować zawsze warto! Ja np w Szwecji tej wiosny przekimałem się u... stewardessy | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |