| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Rijeka noclegi rijeka-noclegi,1399,170913 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | ted07 [ 17 Kwi 2023 17:45 ] |
| Temat postu: | Rijeka noclegi |
Czy może ktoś polecić fajny i sprawdzony hotel, pensjonat wraz z wyżywieniem w Rijece lub okolicy na wyjazd z małymi dziećmi ? Czy Rijeka bedzie dobrym wyborem pod tym kątem jeżeli chodzi o plażę i spacery nad morzem? | |
| Autor: | tamtam [ 18 Kwi 2023 06:04 ] |
| Temat postu: | Re: Rijeka i wyspa Krk |
W Rijece plażę dla dzieci? Nie ma. Są plażę betonowe, oraz kamieniste. W tej częście Chorwacji plaż z piaskiem dla dzieci jest malutko. Na Istrii są 2 plażę dla dzieci z oiaskiem które widzialem w Premantura i Medulin. Może ktoś jeszcze zna jakieś... | |
| Autor: | kubus571 [ 18 Kwi 2023 07:48 ] |
| Temat postu: | Re: Rijeka i wyspa Krk |
Byłem na wyspie Krk w Starej Basce z córką gdy miała 1 rok. I tamtejsza kamienista plaza była dla niej super, oczywiście byłem w maju więc plaża należała do nas, w sezonie pewnie nie jest już tak fajnie. Wszystko zależy od tego co dzieci lubią u nas kamyczki zrobiły robotę, teraz wolą już piasek | |
| Autor: | ted07 [ 23 Kwi 2023 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: Rijeka i wyspa Krk |
@tamtam, kubus571 dziekuje za odpowiedzi. Myślę, że te plaże kamieniste będą musieć wystrczyć. Jeśli mogę zapytać z jakich hoteli lub pensjonatów korzystaliście w tamtych okolicach, możecie coś polecić? | |
| Autor: | Zibid [ 23 Kwi 2023 16:20 ] |
| Temat postu: | Re: Rijeka i wyspa Krk |
@ted07 - w samym KRK tu z małym dzieckiem chodziliśmy na plaże - młody dawał radę https://www.google.pl/maps/@45.0219088, ... 2736?hl=pl Także polecam Starą Baśkę - mega lazurowy odcień wody | |
| Autor: | tamtam [ 23 Kwi 2023 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: Rijeka i wyspa Krk |
ted07 napisał(a): @tamtam, kubus571 dziekuje za odpowiedzi. Myślę, że te plaże kamieniste będą musieć wystrczyć. Jeśli mogę zapytać z jakich hoteli lub pensjonatów korzystaliście w tamtych okolicach, możecie coś polecić? Spaliśmy w Stara Baska w jakimś apartamencie, nie pamiętam w którym, to wiele lat temu było.Stamtąd zwiedzaliśmy okolice. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |