Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 462 z 479

Autor:  radeksss [ 06 Lis 2025 01:47 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Bez problemu przekierowuje Was do "zakupu" kompetencji mindfulflyer? Po przekierowanie z aplikacji dostaje pustą stronę, to samo na dwóch różnych telefonach. Na reddit widzę też sporo postów o błędach na wywoływanej stronie.

Autor:  MichalK1 [ 06 Lis 2025 07:06 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Przez strone trzeba wejść

Autor:  Kawahubert [ 06 Lis 2025 09:15 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

radeksss napisał(a):
Bez problemu przekierowuje Was do "zakupu" kompetencji mindfulflyer? Po przekierowanie z aplikacji dostaje pustą stronę, to samo na dwóch różnych telefonach. Na reddit widzę też sporo postów o błędach na wywoływanej stronie.

Zmień język aplikacji M&M na angielski, mi to pomogło.

Autor:  radeksss [ 06 Lis 2025 13:32 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Zmiana języka pomogła, na androidzie trzeba zmienić język telefonu, bo aplikacja "zaciąga" go automatycznie.

Autor:  Siemion [ 08 Lis 2025 12:48 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Szybkie pytanie o odcinek ZRH-WAW LX4500 operowany przez naszego narodowego przewoźnika, klasa P.
Dostanę 20 czy 40 pkt Miles&More?

Autor:  Gadekk [ 08 Lis 2025 13:05 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

W klasie P powinno wpaść 40.

Autor:  Darek M. [ 08 Lis 2025 18:10 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy M&M wysyła karty Senator po uzyskaniu statusu i jeśli tak to w jakim czasie?

Autor:  turczy [ 08 Lis 2025 18:39 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Po uzyskaniu czekałem ze 2 miesiące na plastik z zawieszkami.
Przy przedłużeniu przyszło przed upływem ważności starej.

Autor:  h3rlitz [ 09 Lis 2025 14:12 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Szybkie pytanie. Kupiłem na jutro zapasowy lot KTM - DEL za mile, chciałbym go oddać po przylocie do DEL Spicejetem, jeśli wyleci. Jak nie wyleci to go wykorzystam, ale pytanie brzmi - czy muszę oddać przed odlotem czy można oddać normalnie po no show? I jak najłatwiej to zrobić w niedzielę w nocy, która infolinia czy pisać formularz i potem im przypominać, że wszystkie europejskie były zamknięte w tym czasie?

Autor:  Maciek737 [ 09 Lis 2025 16:53 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Prawdopodobnie wraz z nowymi zasadami jest noshow, generalnie dosyć niebezpieczny manewr

Autor:  moss_LOT [ 10 Lis 2025 17:57 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Pytanie dotyczy naliczenia mil za lot:
Rejs wykonany przez LX, dwóch pasażerów, taka sama cena biletu oraz klasa taryfowa. Za mój lot otrzymałem mile po locie, drugi pasażer po przesłaniu karty pokładowej, jako "wsteczne naliczania mil". Jest rozbieżność w ilości mil (spora!). U mnie naliczono mniej mil, prawdopodobnie wg. ceny biletu, a u drugiego pasażera prawdopodobnie wg. klasy rezerwacyjnej (Y).

Ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Czy pisać o ponowne przeliczenie mil na moim koncie?
Trochę żałuję tej niższej ilości mil na moim koncie, bo to różnica ok. 16 k mil.

Autor:  kostek966 [ 10 Lis 2025 18:06 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Pewnie lot był zmieniany ?, wtedy czasami naliczają błędnie po klasie, jeśli tak to cieszył bym się, że choć za jeden mam więcej mil niż się należy :)

Autor:  turczy [ 10 Lis 2025 18:07 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Nic tu nie ugrasz.

Autor:  SPLDER [ 10 Lis 2025 18:16 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

moss_LOT napisał(a):
Pytanie dotyczy naliczenia mil za lot:
Rejs wykonany przez LX, dwóch pasażerów, taka sama cena biletu oraz klasa taryfowa. Za mój lot otrzymałem mile po locie, drugi pasażer po przesłaniu karty pokładowej, jako "wsteczne naliczania mil". Jest rozbieżność w ilości mil (spora!). U mnie naliczono mniej mil, prawdopodobnie wg. ceny biletu, a u drugiego pasażera prawdopodobnie wg. klasy rezerwacyjnej (Y).

Ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Czy pisać o ponowne przeliczenie mil na moim koncie?
Trochę żałuję tej niższej ilości mil na moim koncie, bo to różnica ok. 16 k mil.
Mi wstecznie skorygowano kilka lotów sprzed kilku miesięcy gdzie dostałem mile za klasę rezerwacyjna na jakieś śmieszne liczby punktów związane z ceną biletu, więc te dodatkowe mile mogą mieć krótki czas życia.

Autor:  Siemion [ 10 Lis 2025 21:48 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Wprawdzie w innej linii bo Turkish Airlines ale też miałem taką sytuację. Z taryfy dającej mile zmienili mi na taryfę bez mil.
Reklamacje nic nie dały

Autor:  moss_LOT [ 11 Lis 2025 06:32 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@kostek966 tak, był zmieniany. Oczywiście ciesze sie, że tyle mil wpadło chociaż u jednego pasażera, tym bardziej że mamy połączone konto?

Autor:  Siemion [ 13 Lis 2025 23:09 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

MichalK1 napisał(a):
Naliczylo Ci? Jaka linia? Po jakimś czasie?


Zrobiłem testową wpłatę na rzecz klimatu w kwocie 1,66 EUR za lot krajowy PLL LOT w najtańszej taryfie.
Mile i dodatkowe punkty naliczone po kilku godzinach, tego samego dnia. Ładnie wszystko opisane.

Załączniki:
ResizedImage_2025-11-13_22-05-47_6170.jpg
ResizedImage_2025-11-13_22-05-47_6170.jpg [ 163.63 KiB | Obejrzany 1221 razy ]

Autor:  andywaw [ 15 Lis 2025 23:54 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Robaku napisał(a):
w united z tego co sie orientowałem to Sen niewiele daje.


Myślę że daje sporo, po pierwsze oszczędzasz sporo $$$ bo nie płacisz za pierwszy bagaż rejestrowany a drugi też masz darmowy. Po drugie masz bezwarunkowy wstęp do United Club Lounge nawet lecąc klasą ekonomiczną, inni pasażerowie nawet domestic first class bez statusu takiego wstępu nie mają.

Autor:  Honkoponko [ 17 Lis 2025 10:57 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

witam

jaki jest obecnie najlepszy sposob zeby zdobyc same punkty brakujace do statusu?
te ekologicznew wyrownania czy idzie jescze cos gdzeis wymienic nba te punkty lub inaczej je zdobyc?

Autor:  andywaw [ 17 Lis 2025 12:20 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Punkty są przyznawane tylko za przeloty i inaczej nie da się ich zdobyć. Teraz można dodać punkty w ramach dopłaty climate contribution ale też tylko odbyte lub zarezerwowane przeloty.

Strona 462 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/