Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 445 z 480

Autor:  lafleur [ 02 Mar 2025 14:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Hej, dwa pytania:
1. Czy wiadomo dlaczego i do kiedy Mileage Pooling będzie niedostępne?
2. Co zrobić jeśli mój wniosek o mile wsteczne został odrzucony, bo "brak nazwiska na liście pasażerów"?

Autor:  Zeus [ 02 Mar 2025 14:34 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

1. Bo tak, i nie wiadomo kiedy będzie działać ponownie na PL rynek
2. Wysłać maila, na ten co jest w wikiposcie

Autor:  benedetti [ 03 Mar 2025 14:27 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

benedetti napisał(a):
Czy ktoś ma wiedzę, jak wygląda ostatnio sytuacja w Latam? Naliczają


Update. Mile tak, punkty już nie.

Załączniki:
IMG_6541.jpeg
IMG_6541.jpeg [ 29.29 KiB | Obejrzany 1122 razy ]

Autor:  yanas [ 04 Mar 2025 12:49 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Na wszelki wypadek chcę potwierdzić u Was co usłyszałem na infolinii M&M.

Zarezerwowałem bilety M&M w pełnej stawce milowej (eco-flex). Czy to prawda, że przy no-show na pierwszym odcinku rezerwacja wisi w systemie M&M nadal i mogę ją zmienić w ciągu roku (za 50e/os) lub anulować w ciągu 2 lat (też za 50e/os) ? I właściwie obojętnie czy - w razie gdybym nie mógł lecieć - zgłoszę anulacje rezerwacji na infolinii przed wylotem na pierwszy odcinek, czy później (w w/w terminach)?
Dwa razy pytałem konsultanta i nadal nie jestem pewien.

Autor:  Maciek737 [ 04 Mar 2025 15:02 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Tak zawsze mówiono - nigdy nie sprawdzałem.

Autor:  OSK [ 04 Mar 2025 15:25 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Chcę zrobić przesiadkę do 24h na krajówce UA (OW). Na infolinii PL usłyszałem,że u nich jest taka możliwość tylko w sytuacji gdy krótsza przesiadka nie jest dostępna (a jest). Prawda to? Oba segmenty które mnie interesują osobno są dostępne.

Autor:  benedetti [ 04 Mar 2025 22:02 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@OSK Spróbuj u innego konsultanta, a jeśli się nie uda zadzwoń na US. Robiłem tam składaki nieosiągalne w PL. Nie gwarantuję, że się uda, ale nie ma co sugerować się tym, że ktoś na infolinii albo na forum potwierdzi, że się nie da (przynajmniej w kwestii o jakiej piszesz).

Autor:  niktjac [ 04 Mar 2025 22:14 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

Witajcie,

Nie rezerwowałem nigdy lotów za mile. Znalazłem interesującą mnie okazję milową, jednak loty są LOTem z Warszawy. Czy istnieje możliwość rezerwacji takich lotów przez infolinię z lotniska regionalnego? Przez wyszukiwarkę się nie pojawiają.

Z góry dzięki za pomoc. :)

Autor:  bonifacy [ 04 Mar 2025 22:15 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

W promocjach milowych na stronie - nie, nie ma takiej możliwości

Autor:  niktjac [ 04 Mar 2025 22:18 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

Dzięki. Czyli rozmowa przez infolinię też nic nie da? Bo wiem, że w najmilszym poniedziałku są takie opcje.

Autor:  bonifacy [ 04 Mar 2025 23:15 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

Dlatego napisałem o promocjach milowych na stronie. Najmilszy poniedziałek to zupełnie inna akcja

Autor:  pawi [ 04 Mar 2025 23:17 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

Czy ktoś z Was widział ostatnio jakąś możliwość kupienia z naszego regionu (najlepiej Warszawa, Berlin, Praga) biletu za mile do Cebu (Filipiny) lub Phnom Penh (Kambodża)?

Autor:  marek2011 [ 04 Mar 2025 23:31 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

ale kupienia skąd...

Autor:  pawi [ 04 Mar 2025 23:32 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

Dodałem do posta.

Autor:  bonifacy [ 05 Mar 2025 07:33 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile

Do cebu ostatnio rzeczywiście jest posucha, przynajmniej na stronie, nie wiem jak na infolinii. Jeszcze na początku roku było mnóstwo terminów Turkiem.

Autor:  leafar98 [ 05 Mar 2025 07:59 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia, ile mil mógłbym potencjalnie otrzymać za konkretny lot? Nie mam póki co konta, ale rozważam jego założenie, chciałbym się jednak najpierw dowiedzieć, ile mil dałby mi odbyty już lot, a kalkulator mil przekierowuje do strony logowania. Wprawdzie linia partnerska, ale chyba mile i tak się naliczają?

Autor:  elwirka [ 05 Mar 2025 08:02 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Sprawdź na: Where to credit calculator

Autor:  leafar98 [ 05 Mar 2025 08:18 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Dziękuję. Co należy wpisać w miejscu "Class" przy założeniu, że chodzi o bilet w najtańszej taryfie? Wpisałem na próbę "E" i kalkulator stwierdził, że nie otrzymałbym ani jednej mili, za to Air China, niemające związku z lotami, naliczyłoby ich ponad 1700.

Autor:  elwirka [ 05 Mar 2025 08:26 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Klasę biletu powinieneś mieć podaną w rezerwacji skoro to już lot odbyty.

Autor:  leafar98 [ 05 Mar 2025 08:35 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

No tak, faktycznie jest. Czasem o najprostszym rozwiązaniu się nie pomyśli :) bardzo dziękuję.

Strona 445 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/