| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 445 z 480 |
| Autor: | lafleur [ 02 Mar 2025 14:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej, dwa pytania: 1. Czy wiadomo dlaczego i do kiedy Mileage Pooling będzie niedostępne? 2. Co zrobić jeśli mój wniosek o mile wsteczne został odrzucony, bo "brak nazwiska na liście pasażerów"? | |
| Autor: | Zeus [ 02 Mar 2025 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
1. Bo tak, i nie wiadomo kiedy będzie działać ponownie na PL rynek 2. Wysłać maila, na ten co jest w wikiposcie | |
| Autor: | benedetti [ 03 Mar 2025 14:27 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania | ||
benedetti napisał(a): Czy ktoś ma wiedzę, jak wygląda ostatnio sytuacja w Latam? Naliczają Update. Mile tak, punkty już nie.
| |||
| Autor: | yanas [ 04 Mar 2025 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Na wszelki wypadek chcę potwierdzić u Was co usłyszałem na infolinii M&M. Zarezerwowałem bilety M&M w pełnej stawce milowej (eco-flex). Czy to prawda, że przy no-show na pierwszym odcinku rezerwacja wisi w systemie M&M nadal i mogę ją zmienić w ciągu roku (za 50e/os) lub anulować w ciągu 2 lat (też za 50e/os) ? I właściwie obojętnie czy - w razie gdybym nie mógł lecieć - zgłoszę anulacje rezerwacji na infolinii przed wylotem na pierwszy odcinek, czy później (w w/w terminach)? Dwa razy pytałem konsultanta i nadal nie jestem pewien. | |
| Autor: | Maciek737 [ 04 Mar 2025 15:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak zawsze mówiono - nigdy nie sprawdzałem. | |
| Autor: | OSK [ 04 Mar 2025 15:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Chcę zrobić przesiadkę do 24h na krajówce UA (OW). Na infolinii PL usłyszałem,że u nich jest taka możliwość tylko w sytuacji gdy krótsza przesiadka nie jest dostępna (a jest). Prawda to? Oba segmenty które mnie interesują osobno są dostępne. | |
| Autor: | benedetti [ 04 Mar 2025 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@OSK Spróbuj u innego konsultanta, a jeśli się nie uda zadzwoń na US. Robiłem tam składaki nieosiągalne w PL. Nie gwarantuję, że się uda, ale nie ma co sugerować się tym, że ktoś na infolinii albo na forum potwierdzi, że się nie da (przynajmniej w kwestii o jakiej piszesz). | |
| Autor: | niktjac [ 04 Mar 2025 22:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
Witajcie, Nie rezerwowałem nigdy lotów za mile. Znalazłem interesującą mnie okazję milową, jednak loty są LOTem z Warszawy. Czy istnieje możliwość rezerwacji takich lotów przez infolinię z lotniska regionalnego? Przez wyszukiwarkę się nie pojawiają. Z góry dzięki za pomoc. | |
| Autor: | bonifacy [ 04 Mar 2025 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
W promocjach milowych na stronie - nie, nie ma takiej możliwości | |
| Autor: | niktjac [ 04 Mar 2025 22:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
Dzięki. Czyli rozmowa przez infolinię też nic nie da? Bo wiem, że w najmilszym poniedziałku są takie opcje. | |
| Autor: | bonifacy [ 04 Mar 2025 23:15 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
Dlatego napisałem o promocjach milowych na stronie. Najmilszy poniedziałek to zupełnie inna akcja | |
| Autor: | pawi [ 04 Mar 2025 23:17 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
Czy ktoś z Was widział ostatnio jakąś możliwość kupienia z naszego regionu (najlepiej Warszawa, Berlin, Praga) biletu za mile do Cebu (Filipiny) lub Phnom Penh (Kambodża)? | |
| Autor: | marek2011 [ 04 Mar 2025 23:31 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
ale kupienia skąd... | |
| Autor: | pawi [ 04 Mar 2025 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
Dodałem do posta. | |
| Autor: | bonifacy [ 05 Mar 2025 07:33 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: jak sensownie wykorzystać mile |
Do cebu ostatnio rzeczywiście jest posucha, przynajmniej na stronie, nie wiem jak na infolinii. Jeszcze na początku roku było mnóstwo terminów Turkiem. | |
| Autor: | leafar98 [ 05 Mar 2025 07:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia, ile mil mógłbym potencjalnie otrzymać za konkretny lot? Nie mam póki co konta, ale rozważam jego założenie, chciałbym się jednak najpierw dowiedzieć, ile mil dałby mi odbyty już lot, a kalkulator mil przekierowuje do strony logowania. Wprawdzie linia partnerska, ale chyba mile i tak się naliczają? | |
| Autor: | elwirka [ 05 Mar 2025 08:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Sprawdź na: Where to credit calculator | |
| Autor: | leafar98 [ 05 Mar 2025 08:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dziękuję. Co należy wpisać w miejscu "Class" przy założeniu, że chodzi o bilet w najtańszej taryfie? Wpisałem na próbę "E" i kalkulator stwierdził, że nie otrzymałbym ani jednej mili, za to Air China, niemające związku z lotami, naliczyłoby ich ponad 1700. | |
| Autor: | elwirka [ 05 Mar 2025 08:26 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Klasę biletu powinieneś mieć podaną w rezerwacji skoro to już lot odbyty. | |
| Autor: | leafar98 [ 05 Mar 2025 08:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
No tak, faktycznie jest. Czasem o najprostszym rozwiązaniu się nie pomyśli | |
| Strona 445 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |