| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 438 z 480 |
| Autor: | warsawghoster [ 28 Gru 2024 13:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej, probuje wykorzystac swoje mile w wyszukiwarce Miles&More i kupic lot WAW-NRT w Premium Economy, lot wyszukuje, jednakze na poziomie wpisywania danych pasazera, wyskakuje mi blad od kilku godzin - czy wiecie moze czy to tymczasowe czy raczej spodziewac sie dluzszych problemow? Infolinia dzis zamknieta.. | |
| Autor: | ncn [ 28 Gru 2024 14:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Zadzwoń na niemiecką infolinię | |
| Autor: | Wojciech_Kr [ 29 Gru 2024 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej, podpowiecie, proszę, jak wygląda dostępność benefitów w ramach Golda dla współpasażera (osoba, która nawet nie ma konta w programie i podróżuje w ramach tej samej rezerwacji). Wiem, że salonik jest dostępny dla 1 gościa, a jak wygląda to w ramach: - odprawy (w tym priorytetowo nadanego bagażu), - fast track? | |
| Autor: | Zeus [ 29 Gru 2024 13:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Polecam lekture przywileje-ftl-i-sen,1574,170121 | |
| Autor: | andywaw [ 04 Sty 2025 21:19 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wojciech_Kr napisał(a): Hej, podpowiecie, proszę, jak wygląda dostępność benefitów w ramach Golda dla współpasażera (osoba, która nawet nie ma konta w programie i podróżuje w ramach tej samej rezerwacji). Wiem, że salonik jest dostępny dla 1 gościa, a jak wygląda to w ramach: - odprawy (w tym priorytetowo nadanego bagażu), - fast track? Odprawa dla Star Alliance Gold bez problemu gdy podejdziecie razem, Priorytet bagażu dostaniesz tylko Ty, Fast Track tylko Ty, Priority boarding bez problemu jeżeli podejdziecie razem. | |
| Autor: | abelincoln [ 04 Sty 2025 21:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
andywaw napisał(a): Priority boarding bez problemu jeżeli podejdziecie razem. Dla automatycznej bramki nie ma znaczenia czy się podchodzi razem Ale, z mojego doświadczenia wynika że jeśli jedna osoba ma Golda, to druga na tej samej rezerwacji ma tą samą grupę boardingową... | |
| Autor: | SPLDER [ 04 Sty 2025 22:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
andywaw napisał(a): Wojciech_Kr napisał(a): Hej, podpowiecie, proszę, jak wygląda dostępność benefitów w ramach Golda dla współpasażera (osoba, która nawet nie ma konta w programie i podróżuje w ramach tej samej rezerwacji). Wiem, że salonik jest dostępny dla 1 gościa, a jak wygląda to w ramach: - odprawy (w tym priorytetowo nadanego bagażu), - fast track? Fast Track tylko Ty, Z fastrack to różnie, dawniej praktycznie wszędzie można było iść z gościem, obecnie na niektórych dziadowskich lotniskach tylko posiadacz *G. | |
| Autor: | orzeszek [ 05 Sty 2025 21:21 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej! Jestem już blisko 150k M + senator i.. przypomniały mi się posty o możliwości złożenia podróży do okola świata w tym zakresie. Jest to jeszcze realne do wykonania/złożenia? Np. Waw - USA - Hawaje - Australia/NZ - Pekin? - Waw Np. wrzesień 25 | |
| Autor: | abelincoln [ 05 Sty 2025 21:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@orzeszek Nie stać Cię A poważnie, zerknij tutaj: https://www.miles-and-more.com/de/en/program/flight-benefits/award-flights/world-award-flight.html | |
| Autor: | ncn [ 05 Sty 2025 22:10 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Moim zdaniem opcja RTW proponowana przez M&M jest nieopłacalna. Wyciśnij z tych mil co się da na poszczególnych odcinkach i dokup co trzeba za pieniądze. | |
| Autor: | andywaw [ 06 Sty 2025 03:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
abelincoln napisał(a): @orzeszek Nie stać Cię A poważnie, zerknij tutaj: https://www.miles-and-more.com/de/en/program/flight-benefits/award-flights/world-award-flight.html Oczywiście, że go stać. Jednym z przywilejów statusu Senator jest możliwość zadłużenia się na 50.000 mil (jeżeli dobrze pamiętam) podczas rezerwacji biletu nagrody. | |
| Autor: | abelincoln [ 06 Sty 2025 10:05 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
[OT] andywaw napisał(a): możliwość zadłużenia Są tacy, którzy uważają, iż jeśli nie jesteśmy w stanie czegoś kupić bez posiłkowania się kredytem - to znaczy, że na to coś nas nie stać.[/OT] @ncn podpowiedział jak najlepiej spalić posiadane mile na RTW. | |
| Autor: | orzeszek [ 06 Sty 2025 10:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dzięki! Z senatorem - właśnie o te 50k "dostępne" dodatkowo mi chodziło. Zakładając że składam z odcinków - z Waszego doświadczenia,.które części są najbardziej opłacalne za miłe a które polować za $$? | |
| Autor: | andywaw [ 06 Sty 2025 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
abelincoln napisał(a): [OT] andywaw napisał(a): możliwość zadłużenia Są tacy, którzy uważają, iż jeśli nie jesteśmy w stanie czegoś kupić bez posiłkowania się kredytem - to znaczy, że na to coś nas nie stać.[/OT] @ncn podpowiedział jak najlepiej spalić posiadane mile na RTW. Ten kto nie ma karty KREDYTowej i nie płaci nią za bilety lotnicze, niech pierwszy rzuci kamieniem. Wszystko dla ludzi, ważne żeby korzystać z głową. A co do kredytu milowego Senatora, jeżeli ktoś ma już zaplanowane inne loty za które dostanie mile, to czemu nie? Uważam, że generalnie rezerwacje za mile w klasie ekonomicznej są mało opłacalne bo często podatki i opłaty wynoszą prawie tyle co normalny zakup takiego biletu (ale np. LOT i United mają małe opłaty za bilety za mile). Z drugiej strony 180.000 mil za 10 przelotów może być dla niektórych atrakcyjne, bo sama Nowa Zelandia w jedną stronę z Europy to już 50.000 mil za dwa odcinki. To each his own. | |
| Autor: | Dryblas [ 06 Sty 2025 12:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jak ma się sprawa z naliczeniem mil na lot SQ lepiej podać nr karty M&M czy Krisflyer, któraś z opcji jest bardziej opłacalna? Na Krisie nie mam na razie nic i pewnie szybko nie powtórzę lotów z nimi bo ne planowane, A na M&M pewnie coś dolatam | |
| Autor: | pabien [ 06 Sty 2025 12:37 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
zacznij od wheretocredit.com | |
| Autor: | ranek [ 07 Sty 2025 10:06 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy ET podobnie jak TK ma klasy śmieciowe, które dają mile jedynie w ich programach? Miałem loty CAI-ADD-SEZ w klasie U i wg symulacji w apce Miles and More dają ponad 6000 mil, to samo podpowiada wheretocredit. Tymczasem po ręcznym dodaniu lotów do Miles and More wyskoczyła odpowiedź, że klasa podróży nie uprawnia do naliczenia mil. | |
| Autor: | man4business [ 07 Sty 2025 10:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Napisz prośbę o naliczenie mil (zgodnie z M&M kalkulatorem 6040 mil i 160 pkt) na adres impressum@milesandmore.com (oczywiście umieść wszystkie szczegóły rezerwacji i karty pokładowe) uzasadniając, że formularz zgłoszenia nie działa poprawnie. Edit: wypełnij formularz https://www.miles-and-more.com/pl/pl/ge ... %2Fmessage | |
| Autor: | kameander [ 07 Sty 2025 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
-- 07 Sty 2025 10:24 -- @man4business Ciekawostka: Dear sender, Thank you for your message. This e-mail address is no longer active. Incoming messages will not be forwarded. Please contact us at your http://www.miles-and-more.com “Help & Contact” for your concern. Sincerely, Your Miles & More Team -- 07 Sty 2025 10:34 -- ----- Z innej: czy są jakieś godziny, w których strona M&M działa choć w ograniczonym zakresie? Kolejny raz próbuję skorzystać z kalkulatora i jeszcze chyba nigdy mi się to nie udało. | |
| Autor: | BB108 [ 07 Sty 2025 12:41 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
ranek napisał(a): Czy ET podobnie jak TK ma klasy śmieciowe, które dają mile jedynie w ich programach? Miałem loty CAI-ADD-SEZ w klasie U i wg symulacji w apce Miles and More dają ponad 6000 mil, to samo podpowiada wheretocredit. Tymczasem po ręcznym dodaniu lotów do Miles and More wyskoczyła odpowiedź, że klasa podróży nie uprawnia do naliczenia mil. W klasie U powinieneś dostać mile, link: https://www.miles-and-more.com/pl/pl/ea ... ic_01.html Klasy wyłączone z mil to: A, F, I, N, P, R, X, Z. Wrzucam od razu link do Turkisha, bo tam też mają sporo klas bez mil: https://www.miles-and-more.com/pl/pl/ea ... ic_01.html Klasy wyłączone z mil to: G, I, N, P, R, U, W, X I jak sprawdzić pozostałych partnerów? 1) Wchodzisz w link. 2) Wyklikujesz odpowiedniego członka SA. 3) Wchodzisz w odpowiedni kafelek, te linie, które sprawdzałem mają komunikat "Co najmniej 125 lub 4 za każde euro". 4) Odhaczasz "plusik" przy "milach". W tych artykułach są również mnożniki dotyczące mil w zależności od klasy rezerwacyjnej. No i brak mil, to również brak punktów. Wprowadzili nowe zasady, by było "prościej", a myślę, że >99% pasażerów nie ma pojęcia czym jest klasa rezerwacyjna w bilecie lotniczym, więc jak walczysz o status, to musisz wcześniej przeglądać każdy zakupiony bilet, bo może akurat będzie wykluczony. | |
| Strona 438 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |