Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 20 Lip 2011 09:56 

Rejestracja: 30 Maj 2010
Posty: 111
Loty: 140
Kilometry: 216 351
Krajów: 28 / 13.1%
Witam.
30/07 lecę Aerosvitem z WAW do BKK przez KBP. Zapewne wielu z Was pokonywało już tę trasę i chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda sprawa zakupów na bezcłowej, jakie ceny, jakie alkohole. Nie wiem czy zaopatrzyć się w wódkę w Polsce czy lepiej kupić w Kijowie na lotnisku ;) z góry dziękuję za wszelkie wskazówki,
pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 20 Lip 2011 14:23 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4350
złoty
Lepiej w Kijowie, będzie taniej.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 22 Lip 2011 22:50 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 33
Kilometry: 61 640
Krajów: 10 / 4.7%
niebieski
mucha napisał(a):
Lepiej w Kijowie, będzie taniej.

W Kijowie pewnie tak, ale na bezcłówce niekoniecznie. Z tego co pamiętam ceny z bezcłówki nie rzucały na kolana, a już alkoholi markowych typu Finlandia to ceny ocierały się o ceny w PL. 17,50 euro za 1 L Finlandii to nie jest okazja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 22 Lip 2011 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Ja pamiętam, że na bezcłówce w Kijowie było bardzo drogo, ale byłem tam dwa lata temu.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 23 Lip 2011 18:26 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 33
Kilometry: 61 640
Krajów: 10 / 4.7%
niebieski
Awerik napisał(a):
Ja pamiętam, że na bezcłówce w Kijowie było bardzo drogo, ale byłem tam dwa lata temu.

Dobrze pamiętasz. Ja mam info sprzed miesiąca z Żulian i sprzed 3 miesięcy jeszcze z Boryspola.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 25 Lip 2011 22:36 

Rejestracja: 30 Maj 2010
Posty: 111
Loty: 140
Kilometry: 216 351
Krajów: 28 / 13.1%
Czyli w wódkę zaopatrzyć się na Okęciu? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 27 Lip 2011 12:28 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4350
złoty
Ja w lutym kupiłem 3 sztuki Johny Walkera 1L w cenie 110zł czyli wychodzi 37zł za flaszkę. Była to promocja 2 + 1 gratis, niektóre inne alkohole też miały tę promocję.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 27 Lip 2011 13:10 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 33
Kilometry: 61 640
Krajów: 10 / 4.7%
niebieski
mucha napisał(a):
Ja w lutym kupiłem 3 sztuki Johny Walkera 1L w cenie 110zł czyli wychodzi 37zł za flaszkę. Była to promocja 2 + 1 gratis, niektóre inne alkohole też miały tę promocję.

No ale promocje mają to do siebie że nie trwają wiecznie i trudno na tej podstawie wysnuwać wnioski.
A Fakty są takie że na codzień alkohole importowane w sklepach bezcłowych na Ukrainie są drogie i nie odstają cenowo od tego co można dostać u nas w kraju.
Zresztą alkohole lokalne także są droższe niż w sklepach tradycyjnych z tego co pamiętam, ale po przeliczeniu hrywny na złotego i tak wychodzi taniej niż u nas w kraju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 27 Cze 2012 15:24 

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 10
Jak teraz kształtują się ceny alkoholi i papierosów na Ukrainie ?
Nadal papierosy za psie pieniądze i kontrabandy do Polski ? : ) Z tego co czytam tutaj ceny na Duty Free są co najmniej nie atrakcyjne .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 27 Cze 2012 15:40 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 33
Kilometry: 61 640
Krajów: 10 / 4.7%
niebieski
Crn napisał(a):
Jak teraz kształtują się ceny alkoholi i papierosów na Ukrainie ?

Nieco podrożało, ale bez szaleństwa. Do 25-30 hr kupisz niezłą wódkę. (ceny ze Lwowa)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group