Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Płacenie kartą
placenie-karta,1129,122773
Strona 1 z 1

Autor:  rafafi [ 11 Sty 2018 16:05 ]
Temat postu:  Płacenie kartą

Witajcie.
Z tego co czytam to główną walutą w obiegu w Kambodży jest USD. Niby mają jakąś lokalną. A jak wygląda Sprawa płatności np za Hotel? W jakiej walucie wykonywana jest transakcja?

Podobnie z Wypłatą z Bankomatu - Jaką walutę wypłacamy?

Autor:  Gricho [ 12 Sty 2018 17:46 ]
Temat postu:  Re: Płacenie kartą

wszedzie zaplacisz w USD, kambodzanski riel dostaniesz zamiast bilonu bo takiego nie uzywaja (1USD= 4000 rieli?). Bankomaty USD.

Autor:  kumkwat_kwiat [ 16 Lut 2018 00:40 ]
Temat postu:  Re: Płacenie kartą

rafafi napisał(a):
A jak wygląda Sprawa płatności np za Hotel? W jakiej walucie wykonywana jest transakcja?


Jak się zaprzesz to może zapłacisz w lokalnej ale po co?

Autor:  trzystan [ 13 Mar 2018 08:10 ]
Temat postu:  Re: Płacenie kartą

Witam na forum.
Cytuj:
Podobnie z Wypłatą z Bankomatu - Jaką walutę wypłacamy?

Dodam tylko,że jest prowizja za wypłatę i limit.Ja trafiłem na dwa banki z prowizją 5$.
Maybank ATM nie wołał prowizji,ale odrzucił kartę,bo miałem MC,a on obsługiwał Visę.Sytuacjia dotyczy kart Revolut i AliorKantor.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/