| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Płacenie kartą placenie-karta,1129,122773 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | rafafi [ 11 Sty 2018 16:05 ] |
| Temat postu: | Płacenie kartą |
Witajcie. Z tego co czytam to główną walutą w obiegu w Kambodży jest USD. Niby mają jakąś lokalną. A jak wygląda Sprawa płatności np za Hotel? W jakiej walucie wykonywana jest transakcja? Podobnie z Wypłatą z Bankomatu - Jaką walutę wypłacamy? | |
| Autor: | Gricho [ 12 Sty 2018 17:46 ] |
| Temat postu: | Re: Płacenie kartą |
wszedzie zaplacisz w USD, kambodzanski riel dostaniesz zamiast bilonu bo takiego nie uzywaja (1USD= 4000 rieli?). Bankomaty USD. | |
| Autor: | kumkwat_kwiat [ 16 Lut 2018 00:40 ] |
| Temat postu: | Re: Płacenie kartą |
rafafi napisał(a): A jak wygląda Sprawa płatności np za Hotel? W jakiej walucie wykonywana jest transakcja? Jak się zaprzesz to może zapłacisz w lokalnej ale po co? | |
| Autor: | trzystan [ 13 Mar 2018 08:10 ] |
| Temat postu: | Re: Płacenie kartą |
Witam na forum. Cytuj: Podobnie z Wypłatą z Bankomatu - Jaką walutę wypłacamy? Dodam tylko,że jest prowizja za wypłatę i limit.Ja trafiłem na dwa banki z prowizją 5$. Maybank ATM nie wołał prowizji,ale odrzucił kartę,bo miałem MC,a on obsługiwał Visę.Sytuacjia dotyczy kart Revolut i AliorKantor. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |