| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Parking lotnisko Lipsk parking-lotnisko-lipsk,1287,8743 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | luki1975 [ 27 Lis 2011 23:13 ] |
| Temat postu: | Parking Lipsk |
Leciał ktoś z Lipska lub Bratysławy - Jak wyglądają ceny parkingów w okolicy lotnisk. Jest opcja zostawić w którymś z tych miast auto w okolicach lotniska za free ? | |
| Autor: | sebalodz [ 30 Lis 2011 01:01 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Lipsk |
ja zostawiałem ale to jak spałem w Lipsku 2 noce przed wylotem i to w pensjonacie niedaleko lotniska. dojechać musiałem taxi | |
| Autor: | correos [ 30 Lis 2011 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Lipsk |
http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic. ... 275#p16275 Przejrzyj ten temat. Bylem zadowlony z parkingu przy tym hotelu w Bratysławie. Niedaleko jest duze centrum handlowe z parkingiem ale czy bezpiecznei tam zostawic auto na kilka dni nie odpowiem Ci. | |
| Autor: | luki1975 [ 15 Sty 2012 14:07 ] |
| Temat postu: | Parking lotnisko Lipsk |
Ponawiam pytanie odnośnie parkingów w okolicach Parkingu w Lipsku. Napewno ktoś miał styczność z tym lotniskiem i zostawiał tam samochód. Dzięki za każdą cenną uwagę | |
| Autor: | ewa19762 [ 22 Lut 2012 11:26 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
właśnie rozpoczęłam poszukiwania parkingu w okolicach lotniska w Lipsku i udało mi się znaleźć kilka w cenie 30-35 euro za 2 tygodnie oto linki: http://www.parkplatzvergleich.de/flughafen_leipzig.php http://www.parkundspar.de/index.php?cPa ... 2&x=82&y=8 http://www.flughafen-leipzig-preiswert- ... .de/2.html pozdrawiam | |
| Autor: | mikuś [ 05 Cze 2019 11:57 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
Odkopie temat. Lotnisko dla nas Polaków mało popularne, ale przyzwyczajony do darmowego parkowania przy SXF czy TXL zapytam - czy w okolicach lotniska Lipsk/Halle istnieje opcja na darmowy parking? Jeśli nie, to macie coś taniego i sprawdzonego? | |
| Autor: | FlyGrac [ 11 Cze 2019 13:10 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
mikuś napisał(a): macie coś taniego i sprawdzonego? mikuś znalazłeś może coś taniego i bezpiecznego? | |
| Autor: | mikuś [ 11 Cze 2019 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
Ostatecznie zmieniłem kierunek a więc i lotnisko, ale wychodziło mi że na kilka dni i tak najlepiej wypadał parking lotniskowy za 20 euro. Można też kombinować z okolicznymi Park and Ride plus dojazd komunikacją miejską, ale u mnie były słabe godziny, więc nawet nie brałem tego pod uwagę. To tyle teorii, przydałby się ktoś to przećwiczył ten temat | |
| Autor: | FlyGrac [ 11 Cze 2019 13:48 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
Dzięki za szybką odpowiedź. Podrzucisz namiar na parking za 20eu, bo wszystko co guglam zaczyna się od +- 35eu/tydzień? | |
| Autor: | mikuś [ 11 Cze 2019 15:09 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
Na stronie lotniska, parking P20, 7 dni kosztuje 20euro. Jest też tańszy parking P15, ale tam chyba nie było bookowania online. https://www.leipzig-halle-airport.de/en ... g-149.html | |
| Autor: | FlyGrac [ 21 Paź 2019 13:40 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
FlyGrac napisał(a): Podrzucisz namiar na parking za 20eu, bo wszystko co guglam zaczyna się od +- 35eu/tydzień? Nie mogę edytować, tanie parkingi lotniska oznaczone jako P15 (40euro/tydz.) i P20 (20 euro/tydz.) są niestety zamknięte od listopada do marca, najtańszy parking jaki znalazłem to https://www.flughafenparkplatz-leipzig-arndt.de/ W niskim sezonie 21 euro za 7-10 dni, opinie są dobre, teren monitorowany, transfer lotniskowy w cenie. | |
| Autor: | krzysztof19881988 [ 22 Kwi 2023 22:40 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
Witam wybieram na na wczasy z Lotniska Lipsk , parkował ktoś ostatnio i może coś polecić ? duży wybór na miejscu ? nie będzie raczej problemu z zostawieniem samochodu ? | |
| Autor: | yendras [ 23 Cze 2025 18:17 ] |
| Temat postu: | Re: Parking lotnisko Lipsk |
Przy stacji S-Bahn Leipzig Messe jest duży, bezpłatny parking opisany w mapach google jako Parkplatz, P & R Am Messegelände Leipzig. Bilet S-Bahn na lotnisko (pociągi co pół godziny) kosztuje 6,20 EUR. Jeśli chcecie wcześniej pospacerować po mieście to tramwajem za 3,50 EUR można podjechać do centrum. Zostawiłem tu w ostatni długi weekend auto na 4 noce i wszytko było ok. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |