| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Parking Katowice centrum parking-katowice-centrum,1420,38165 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | mincu [ 24 Maj 2018 09:19 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Dzieki za szybka pomoc. Jutro lece z Katowic a wracam do Krakowa wiec najwygodniej bedzie mi zostawic auto wlasnie w Katowicach w centrum Pozdrawiam | |
| Autor: | Aras [ 14 Lut 2022 22:16 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Odkopuję. Czy na dzień dzisiejszy darmowe miejscówki przy superjednostce bądź NOSPR są nadal dostępne? A jak przy ulicy Opolskiej? W sobotę wyjeżdżam Flixem, po tygodniu wracam pociągiem. Gdzie najbliżej można by zostawić auto za darmo? | |
| Autor: | Kothson [ 15 Lut 2022 04:09 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Tak, parking przy KTW za darmo jest. | |
| Autor: | Biko [ 15 Lut 2022 10:26 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Mapka strefy parkowania w Katowicach - jadąc Flixem jak są wolne miejsca to polecam vis a vis Lidla na Grundmana przy dworcu autobusowym : https://electronicparking.pl/o-nas/miasta/katowice/ Dojazd do/z dworca autobusowego na/z kolejowy jest bezpłatny : https://mdakatowice.pl/news/bezplatne-linie-autobusowe/ lub pieszo - około 5 minut.... | |
| Autor: | Aras [ 15 Lut 2022 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
@Kothson możesz rozwinąć bo nie za bardzo rozumiem @Biko masz na myśli parkowanie bezpośrednio przy ulicy? StreetView nie jest tu zbyt pomocne | |
| Autor: | Biko [ 16 Lut 2022 00:58 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Dokładnie są bezpłatne miejsca parkingowe po obu stronach ulicach na wysokości Lidla . Nie ma problemu rano przed 7-mą i wieczorem po 18-tej / dotyczy dni robocze..... | |
| Autor: | JIK [ 16 Lut 2022 07:14 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
@Aras te miejsca też są bezpłatne, tuż obok aresztu śledczego google street view albo tutaj na ul. Dąbrówki zaraz obok Lidla, o którym pisał @Biko --> street view | |
| Autor: | Kothson [ 16 Lut 2022 07:34 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Aras napisał(a): @Kothson To wpisz w google frazę KTW KATOWICE lub otwórz mapę google i wpisz jak wyżej. możesz rozwinąć bo nie za bardzo rozumiem @Biko masz na myśli parkowanie bezpośrednio przy ulicy? StreetView nie jest tu zbyt pomocne | |
| Autor: | Aras [ 16 Lut 2022 20:48 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Dzięki za namiary. Najpierw poszukam wokół Lidla a jak nie będzie miejsca to się skieruję w okolice Spodka. | |
| Autor: | sherif14 [ 10 Kwi 2022 09:05 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Macie jakieś doświadczenie z kilkudniowym parkowaniem w Galerii Katowickiej? Z tego co czytam, teoretycznie parkując powyżej kilku dni opłaca się wybrać opcję zgubienia biletu parkingowego - opłata 50 zł i parking wtedy unlimited. Czy dobrze rozumiem ? | |
| Autor: | Kothson [ 10 Kwi 2022 09:13 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
@sherif24 postaw sobie samochód na Kilińskiego (okolice numeru 30) lub obok spodka (parking obok KTW) bardzo dużo miejsca, stań gdzieś na końcu to nikt Ci auta nie obrysuje. Z Kilińskiego jest 900 metrów do dworca kolejowego. Masz wtedy za darmo, w 10 minut dojdziesz do dworca, dla zdrowia się przespacerujesz, a żonie (lub innej Pani) za te 5 dyszek kup kwiaty. | |
| Autor: | billabong [ 10 Kwi 2022 09:24 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
System czytania tablic na wjeździe - opłata 50 zł jest za wyszukanie Cię w systemie kiedy wjechałeś etc. niezależna od opłaty za okres parkowania. | |
| Autor: | sajrus [ 10 Maj 2022 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Może ktoś powiedzieć, czy parking pomiędzy dworcem autobusowym ul. Sądowa a torami kolejowymi jest darmowy? Widziałem tam niedawno kilka aut, natomiast google pokazuje zakaz wjazdu https://goo.gl/maps/Syv3XPsDbk9qDEcK8 | |
| Autor: | sherif14 [ 19 Wrz 2022 17:34 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Koniec darmowego parkingu przy Strefie Kultury: https://dziennikzachodni.pl/katowice-za-parkingi-w-strefie-kultury-znowu-trzeba-placic-i-to-tyle-co-na-strzezonym-parkingu-na-lotnisku-w-pyrzowicach/ar/c1-16890751 | |
| Autor: | sherif14 [ 24 Sty 2023 10:13 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Macie może najnowsze informacje o darmowym parkingu przy Superjednostce? Czy jest szansa na wolne miejsce w piątek wczesnym popołudniem i czy można bezpiecznie zostawić tam auto na weekend? Ewentualnie podpowiedzcie proszę gdzie można, na dzień dzisiejszy, zostawić auto w rejonie dworca na kilka dni. | |
| Autor: | Akna [ 24 Sty 2023 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Z tego co wiem, nadal się nie płaci, ale odkąd zlikwidowali darmowy parking przy NOSPR, to raczej sytuacja z darmo parkingiem w ciągu dnia jest bardzo ciężka- parkujący nawet częściowo już obstawiają Bogucice i dopychają Koszutkę. Btw w Galerii Katowickiej skrócili darmowy czas parkowania z 2 godzin do 1, można się zaskoczyć. | |
| Autor: | Biko [ 24 Sty 2023 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Aktualne info o parkingach w centrum KTW https://wellcome-home.com/pl/przewodnik ... atowicach/ | |
| Autor: | maarcin1938 [ 02 Sie 2023 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Cześć, potrzebuje zaparkowąć gdzies auto od piątku około południa do niedzieli (odbiór pewnie koło 2-3 w nocy). Stad potrzebuje parkingu 24/7 zeby odebrac w nocy. Spimy w samym centrum, nie musi byc scisłe centrum, wazne zeby moc dojechac tramwajem. Jaka opcja bedize dla mnie najkorzystniejsza cenowo ? Dobrze rozumiem ze na tym parkingu przy NOSPR zapłace tylko do 17 w piatek a reszta za free ? | |
| Autor: | Kothson [ 02 Sie 2023 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: Parking Katowice centrum |
Do 16:30 konkretnie. | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |