| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Papua-Nowa Gwinea papua-nowa-gwinea,851,138850 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | gerard20051 [ 17 Lut 2019 18:41 ] |
| Temat postu: | Papua-Nowa Gwinea |
lece w marcu do Papui Nowej Gwinei czy ktos kto byl moglby pomóc jak wygląda sprawa z noclegami guesthouse, lodge i jak wyglada kupno biletow na loty wewnetrzne misjonarskimi liniami MAF z góry dziękuję za odpowiedź | |
| Autor: | gerard20051 [ 18 Lut 2019 14:01 ] |
| Temat postu: | Re: P N G |
Chodzi mi czy sa problemy z dostaniem na miejscu tanich noclegów guesthouse lodge nie chodzi o stolice tylko Goroka Tari Wewak i jak wyglada kupno biletow na loty wewnetrzne misjonarskimi liniami MAF czy sa problemy z dostaniem na miejscu i jaka jest waga bagazu dzieki | |
| Autor: | Rulez260 [ 09 Kwi 2021 20:50 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Cześć gerard Byleś na Nowej Gwinei. Ja planuję samotnie w tym roku w związku z praca doktorską Mam kilka pytań... | |
| Autor: | yanas [ 09 Kwi 2021 22:26 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
W razie czego chętnie pomogę,chociaż poza Alotau i Madang nie znam głównej wyspy, podróżowaliśmy po archipelagach. Pisz śmiało. | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 16 Sie 2025 07:40 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Hej. Czy ktoś z Was ma jakieś kontakty do polskich misjonarzy lub miejscowych którzy pomogliby w organizacji pobytu w Papui. Nawiązałem już kontakt z misjonarzem Łukaszem, który chętnie nas przyjmie do siebie ale nie wie czy będzie jeszcze w przyszłym roku. | |
| Autor: | marcin.krakow [ 19 Sie 2025 00:22 ] | ||
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea | ||
Jak się będziecie starać o wizę to: ica.gov.pg -> online service -> new visa potrzeba zdjęcia/skany: -paszportu -rezerwacji lotów do i z -potwierdzenia rezerwacji booking / list z zaproszeniem itp -potwierdzenia, że Was stać, może być screen z konta płatność 50$, mi Revo nie przeszło, mBank tak wiza ważna 60 dni od wjazdu oraz 180 dni od jej wydania, więc nie ma co aplikować na więcej niż pół roku przed podróżą
| |||
| Autor: | marcin.krakow [ 10 Paź 2025 12:46 ] | ||
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea | ||
Zostawiam link do entry form, który jest obowiązkowy od 1 października 2025
| |||
| Autor: | kamo375 [ 30 Gru 2025 14:59 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
W przeciwieństwie do niektórych innych Państw, dokładnie to weryfikują na granicy. PS. Port Moresby nie jest taki straszny jak go malują gdyby ktoś się zastanawiał | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 18 Maj 2026 05:47 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Mam pytanie . Czy w Port Moresby w paszport wbijają pieczątkę czy może jakaś wklejka na całą stronę ? Będę w długiej podróży i kończę ją w PNG a mam tylko 6 wolnych stron w paszporcie . | |
| Autor: | rob_sad [ 21 Maj 2026 09:39 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Znajomy próbuje złożyć wniosek i wizę i przy płatności rzuca błędem 404. Próbuje od 2dni, napisał juz do nich, odpisali, żeby robił refresh co raczej nie pomoże. Mieliście wcześniej takie problemy ? | |
| Autor: | Zeus [ 21 Maj 2026 09:48 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Inne przeglądarki/icognito/vpn z Azji? | |
| Autor: | jaras724 [ 21 Maj 2026 09:59 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
@mmaratonczyk pieczątka na wjazd i wyjazd, standardowej wielkości. | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 21 Maj 2026 19:33 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Robiłem wniosek dwa dni temuj i taki sam błąd mi wywalało na kompie.Otworzyłem to samo w Iphonie i poszło za pierwszym razem. Płatność KK pko bp platinum odrzuciło, revlout ale visa bez problemu poszła. Wczoraj robiłem żonie na kompie na tej samej przeglądarce i poszło za pierwszym razem. Płatność ponownie revolut visa. Zwróć również uwagę żeby ałączniki nie miały w opisie polskich znaków . | |
| Autor: | rob_sad [ 21 Maj 2026 20:01 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
O dziwo rzeczywiście, gdy po błędzie 404 przy ładowaniu strony do płatności zrobi się odświeżenie to strona z płatnością ładuje się poprawnie. Za pierwszym razem w trakcie płatności strona się zawiesiła, ale druga próba po czasie poszła ok, trzecia dla innej osoby też ok (obie z Revolutem). Próby bez vpn, na chrome, bez incognito. Prośba o wyciągi z banku to nieco dziwne wymaganie | |
| Autor: | DMW [ 22 Maj 2026 17:13 ] | ||
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea | ||
mmaratonczyk napisał(a): Czy w Port Moresby w paszport wbijają pieczątkę czy może jakaś wklejka na całą stronę ? W 2019 r dostałem taką VoA na całą stronę.
| |||
| Autor: | rob_sad [ 07 Cze 2026 19:42 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Uważajcie z wizami. Z 2 wniosków złożonych 22 maja, jeden rozpatrzony pozytywnie po tygodniu, drugi do dziś nic pomimo maila z prośbą o reakcję, bo do wylotu zostały 2 tygodnie. Obie osoby mają te same załączniki (poza paszportem oczywiście). Podobno bywa, że czeka się nawet miesiąc. | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 07 Cze 2026 22:18 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Mam identyczną sytuację, wnioski składane 20 maja. Jedna wiza jest druga status "niezdeydowana". Pisałem do nich i również do ambasady w Brukseli ale na razie nie ma żadnego odezwu. Do wyjazdu mam jeszcze sporo czasu bo dopiero początek sierpnia. | |
| Autor: | tymeq1 [ 08 Cze 2026 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
rob_sad napisał(a): Uważajcie z wizami. Z 2 wniosków złożonych 22 maja, jeden rozpatrzony pozytywnie po tygodniu, drugi do dziś nic pomimo maila z prośbą o reakcję, bo do wylotu zostały 2 tygodnie. Obie osoby mają te same załączniki (poza paszportem oczywiście). Podobno bywa, że czeka się nawet miesiąc. Podziel się proszę informacją jak uda Ci się z nimi jakoś skontaktować. Do mojego wyjazdu zostały około 3 tygodnie i trochę się zacząłem denerować | |
| Autor: | rob_sad [ 08 Cze 2026 17:24 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Może za chwilę dostaniesz decyzję. To nie ja lecę, pomagam znajomym to ogarniać, bo też są zestresowani. Oni mają tam jakieś znajomego misjonarza i do niego lecą, on im na miejscu ogarnia wszystko i będzie próbował też dzwonić na miejscu w sprawie braku decyzji z wizą. W sieci niewiele informacji na ten temat. Ci znajomi pierwszego maila z pytaniem wysłali tydzień temu i dostali pytanie o numer REF wniosku (który zresztą podali wcześniej w mailu), odsłali ten numer ponownie i cisza. | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 11 Cze 2026 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: Papua-Nowa Gwinea |
Dajcie znać co z tymi wizami , czy doszły . U mnie brak wizy i brak odpowiedzi na maila . Może liczą na to że się złoży drugi wniosek a co za tym idzie kolejna opłatę | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |