Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[TRF] Oslo Torp - Przesiadka
oslo-torp-przesiadka,1286,100274
Strona 1 z 1

Autor:  avaterys [ 06 Wrz 2016 23:23 ]
Temat postu:  [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Witam,

mam półtorej godziny na przesiadkę z samolotu z Katowic do innego Wizza. Wystarczy?
Przeglądałem stare tematy, ale część z nich jest nieaktualna, bo z tego co wiem miała miejsce jakaś przebudowa w Torp i strefa odlotów jest oddzielona od strefy przylotów.
Dobrze mówię? Jak nie, to mnie poprawcie i powiedzcie, czy te półtorej godziny wystarczy. :)

Oczywiście odprawiony online, sam bagaż podręczny.

--
Pozdrawiam

Autor:  michcioj [ 06 Wrz 2016 23:39 ]
Temat postu:  Re: Przesiadka w Oslo Torp (TRF) - pólłtorej godziny

ok ale potem dokad jest ten kolejny wizzair ?

Autor:  avaterys [ 06 Wrz 2016 23:45 ]
Temat postu:  Re: Przesiadka w Oslo Torp (TRF) - pólłtorej godziny

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale do Rygi.

Autor:  kolcarnev [ 12 Lis 2016 15:41 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Witam,
Ja mam pytanie odnośnie lotniska Torp, czy w dalszym ciągu funkcjonuje tam strefa bez tranzytowa, tzn. że mógłbym wsiąść od razu do samolotu którym przyleciałem?
Pozdrawiam

Autor:  adrian.kato [ 05 Kwi 2017 19:37 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

kolcarnev napisał(a):
Witam,
Ja mam pytanie odnośnie lotniska Torp, czy w dalszym ciągu funkcjonuje tam strefa bez tranzytowa, tzn. że mógłbym wsiąść od razu do samolotu którym przyleciałem?
Pozdrawiam


Witam wszystkich, mam identyczne pytanie jak kolega :)
Czy na tym lotnisku istnieje strefa tranzytowa?
Będę miał miał półtorej godziny na przesiadkę i zastanawiam się czy w razie opóźnienia lotu itd., dam radę zdążyć na kolejne połączenie ;)
(podróżuję bez bagażu, tylko z podręcznym)

Autor:  humptydumpty [ 27 Kwi 2017 23:28 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

To samo pytanie, ten sam czas na przesiadkę - 1,5h - lot z KTW, potem do RIX. Bez problemu? (oczywiście przy braku opóźnień) Czy coś sie pozmieniało tam ostatnio?

Dzięki z góry :)

Autor:  domenico_xl [ 28 Kwi 2017 00:15 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

-- 28 Kwi 2017 00:13 --

Na lotnisku Oslo Torp nie ma drogi tranzytowej juz od kilku lat, należy przejść ponownie kontrolę bezp. przed kolejnym lotem. Lotnisko jest małe i można to zrobić w krótkim czasie od opuszczenia samolotu.

-- 28 Kwi 2017 00:15 --
.

Autor:  maciasowy [ 15 Sie 2018 19:06 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Pytanie dla bardziej zorientowanych:

Czy 1h 15 min wystarczy na przesiadkę do Bukaresztu (OTP) ? Lot z Gdańska -planowany przylot 7.30 Wylot 8:45
Rumunia oczywiście poza Schengen więc jeszcze kontrola paszportowa.

Lot z podręcznym

Autor:  domenico_xl [ 16 Sie 2018 11:22 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Myślę że jest ryzyko (nie ma pewności że samolot przyleci zgodnie z rozkładem) itd.

Autor:  Kashpir [ 24 Gru 2018 12:30 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Przylot z Hiszpanii 19:30, wylot do Polski 21:05 - czy to w miarę bezpieczny czas na przesiadkę? Rozumiem, że bez zmian i w Torp nie ma strefy tranzytowej.

Autor:  rw30 [ 06 Cze 2020 11:14 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

i jak to wygląda / wyszło? mam na oku lot z 50min przesiadką tamże :)

@Kashpir

Autor:  Kashpir [ 06 Cze 2020 16:31 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Niestety nie podpowiem, bo ostatecznie nie zrealizowałem tego planu.

Autor:  Bajerglowa94 [ 06 Cze 2020 16:34 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

@rw30 Torp to małe lotnisko, jeżeli wszystko będziesz miał na czas to 50 minut wystarczy. No, ale jak nie będzie na czas to.. ;)

Autor:  cccc [ 06 Cze 2020 20:14 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

50 min. to sporo czasu, szczegolnie jak male lotnisko.
Przykladowo w Wiedniu mialen 2 razy tylko 30 min. na przesiadke + kontrola paszportowa, a gate sporo oddalony i zdazylem. :)

Autor:  rw30 [ 06 Cze 2020 23:32 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Bajerglowa94 napisał(a):
@rw30 Torp to małe lotnisko, jeżeli wszystko będziesz miał na czas to 50 minut wystarczy. No, ale jak nie będzie na czas to.. ;)


nie no wiadomo że założenie jest takie że lot musi być na czas, ale szanse na to są spore, jest to poranny wylot w niedz. rano z Hiszpanii - jeśli nie zdaży się nic dziwnego to spokojnie przyleci na czas a nawet przed czasem (kolejny plus lotu z Hiszpanii - długa trasa, więc jesli wyleci o czasie to powinien przylecieć te 15 min przed)

w ogóle ja nawet kiedyś już tam byłem, ale dawno temu, czasu na przesiadkę miałem sporo więc zupełnie nie pamiętam szczegółów

Autor:  Bajerglowa94 [ 07 Cze 2020 14:21 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Jak pierwszy lot to niewątpliwy plus. Sprawdź sobie jeszcze może czy w Torp o podobnym czasie są inne wyloty i czy mogą być kolejki na kontroli, ale myślę że sprawa do zrobienia. Zresztą kto nie ryzykuje, za "free" nie lata ;)

Autor:  Mar77 [ 25 Maj 2022 14:29 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Leciał ktoś ostatnio z/do/przez Torp? Wszystko po staremu? Mam planowaną przesiadkę 1h 35min, więc niby spoko, ale po niedawnych przejściach z security w MAN wolę brać każdą ewentualność pod uwagę ;)

Tak to wygląda:
WRO-TRF 06:20-08:10
TRF-ZAG 09:45-12:20

Autor:  gruby_inversia [ 26 Lip 2022 19:21 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Ktos ostatnio probowal cos krotkiego?
mam 1:25 przesiadki na ostatnim wieczornym locie z tego lotniska.
Chyba wezme ?‍♂️

Autor:  kiimi [ 20 Kwi 2024 08:30 ]
Temat postu:  Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka

Nikt się nie wypowiedział, że mu się udało z przesiadką, to może ja napiszę ;)Wg rozkładu miałam 1h 35 min na przesiadkę. Samolot przyleciał parę minut wcześniej. Szybka trasa z przylotów do odlotów (jeden korytarz, wychodzi się od razu na kontrolę bezpieczeństwa), kolejek nie było. Czas na wszystko: śniadanie, kawkę, WC ;) da się i polecam ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/