| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [TRF] Oslo Torp - Przesiadka oslo-torp-przesiadka,1286,100274 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | avaterys [ 06 Wrz 2016 23:23 ] |
| Temat postu: | [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Witam, mam półtorej godziny na przesiadkę z samolotu z Katowic do innego Wizza. Wystarczy? Przeglądałem stare tematy, ale część z nich jest nieaktualna, bo z tego co wiem miała miejsce jakaś przebudowa w Torp i strefa odlotów jest oddzielona od strefy przylotów. Dobrze mówię? Jak nie, to mnie poprawcie i powiedzcie, czy te półtorej godziny wystarczy. Oczywiście odprawiony online, sam bagaż podręczny. -- Pozdrawiam | |
| Autor: | michcioj [ 06 Wrz 2016 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Oslo Torp (TRF) - pólłtorej godziny |
ok ale potem dokad jest ten kolejny wizzair ? | |
| Autor: | avaterys [ 06 Wrz 2016 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: Przesiadka w Oslo Torp (TRF) - pólłtorej godziny |
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale do Rygi. | |
| Autor: | kolcarnev [ 12 Lis 2016 15:41 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Witam, Ja mam pytanie odnośnie lotniska Torp, czy w dalszym ciągu funkcjonuje tam strefa bez tranzytowa, tzn. że mógłbym wsiąść od razu do samolotu którym przyleciałem? Pozdrawiam | |
| Autor: | adrian.kato [ 05 Kwi 2017 19:37 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
kolcarnev napisał(a): Witam, Ja mam pytanie odnośnie lotniska Torp, czy w dalszym ciągu funkcjonuje tam strefa bez tranzytowa, tzn. że mógłbym wsiąść od razu do samolotu którym przyleciałem? Pozdrawiam Witam wszystkich, mam identyczne pytanie jak kolega Czy na tym lotnisku istnieje strefa tranzytowa? Będę miał miał półtorej godziny na przesiadkę i zastanawiam się czy w razie opóźnienia lotu itd., dam radę zdążyć na kolejne połączenie (podróżuję bez bagażu, tylko z podręcznym) | |
| Autor: | humptydumpty [ 27 Kwi 2017 23:28 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
To samo pytanie, ten sam czas na przesiadkę - 1,5h - lot z KTW, potem do RIX. Bez problemu? (oczywiście przy braku opóźnień) Czy coś sie pozmieniało tam ostatnio? Dzięki z góry | |
| Autor: | domenico_xl [ 28 Kwi 2017 00:15 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
-- 28 Kwi 2017 00:13 -- Na lotnisku Oslo Torp nie ma drogi tranzytowej juz od kilku lat, należy przejść ponownie kontrolę bezp. przed kolejnym lotem. Lotnisko jest małe i można to zrobić w krótkim czasie od opuszczenia samolotu. -- 28 Kwi 2017 00:15 -- . | |
| Autor: | maciasowy [ 15 Sie 2018 19:06 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Pytanie dla bardziej zorientowanych: Czy 1h 15 min wystarczy na przesiadkę do Bukaresztu (OTP) ? Lot z Gdańska -planowany przylot 7.30 Wylot 8:45 Rumunia oczywiście poza Schengen więc jeszcze kontrola paszportowa. Lot z podręcznym | |
| Autor: | domenico_xl [ 16 Sie 2018 11:22 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Myślę że jest ryzyko (nie ma pewności że samolot przyleci zgodnie z rozkładem) itd. | |
| Autor: | Kashpir [ 24 Gru 2018 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Przylot z Hiszpanii 19:30, wylot do Polski 21:05 - czy to w miarę bezpieczny czas na przesiadkę? Rozumiem, że bez zmian i w Torp nie ma strefy tranzytowej. | |
| Autor: | rw30 [ 06 Cze 2020 11:14 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
i jak to wygląda / wyszło? mam na oku lot z 50min przesiadką tamże @Kashpir | |
| Autor: | Kashpir [ 06 Cze 2020 16:31 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Niestety nie podpowiem, bo ostatecznie nie zrealizowałem tego planu. | |
| Autor: | Bajerglowa94 [ 06 Cze 2020 16:34 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
@rw30 Torp to małe lotnisko, jeżeli wszystko będziesz miał na czas to 50 minut wystarczy. No, ale jak nie będzie na czas to.. | |
| Autor: | cccc [ 06 Cze 2020 20:14 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
50 min. to sporo czasu, szczegolnie jak male lotnisko. Przykladowo w Wiedniu mialen 2 razy tylko 30 min. na przesiadke + kontrola paszportowa, a gate sporo oddalony i zdazylem. | |
| Autor: | rw30 [ 06 Cze 2020 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Bajerglowa94 napisał(a): @rw30 Torp to małe lotnisko, jeżeli wszystko będziesz miał na czas to 50 minut wystarczy. No, ale jak nie będzie na czas to.. nie no wiadomo że założenie jest takie że lot musi być na czas, ale szanse na to są spore, jest to poranny wylot w niedz. rano z Hiszpanii - jeśli nie zdaży się nic dziwnego to spokojnie przyleci na czas a nawet przed czasem (kolejny plus lotu z Hiszpanii - długa trasa, więc jesli wyleci o czasie to powinien przylecieć te 15 min przed) w ogóle ja nawet kiedyś już tam byłem, ale dawno temu, czasu na przesiadkę miałem sporo więc zupełnie nie pamiętam szczegółów | |
| Autor: | Bajerglowa94 [ 07 Cze 2020 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Jak pierwszy lot to niewątpliwy plus. Sprawdź sobie jeszcze może czy w Torp o podobnym czasie są inne wyloty i czy mogą być kolejki na kontroli, ale myślę że sprawa do zrobienia. Zresztą kto nie ryzykuje, za "free" nie lata | |
| Autor: | Mar77 [ 25 Maj 2022 14:29 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Leciał ktoś ostatnio z/do/przez Torp? Wszystko po staremu? Mam planowaną przesiadkę 1h 35min, więc niby spoko, ale po niedawnych przejściach z security w MAN wolę brać każdą ewentualność pod uwagę Tak to wygląda: WRO-TRF 06:20-08:10 TRF-ZAG 09:45-12:20 | |
| Autor: | gruby_inversia [ 26 Lip 2022 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Ktos ostatnio probowal cos krotkiego? mam 1:25 przesiadki na ostatnim wieczornym locie z tego lotniska. Chyba wezme ?♂️ | |
| Autor: | kiimi [ 20 Kwi 2024 08:30 ] |
| Temat postu: | Re: [TRF] Oslo Torp - Przesiadka |
Nikt się nie wypowiedział, że mu się udało z przesiadką, to może ja napiszę | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |