| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Opłata lotniskowa oplata-lotniskowa,746,113679 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mabiyusha [ 25 Cze 2017 21:45 ] |
| Temat postu: | Opłata lotniskowa |
dzień dobry, za okrągłe 9 dni wylatuję na dłuższą wycieczkę do boskiego Buenos, ale dopiero teraz doczytałam, że istnieje coś takiego jak opłata lotniskowa - próbowałam wyszukać ile ona aktualnie wynosi i czy w ogóle obowiązuje, bo różne źródła podają różne informacje i ciężko się zorientować co i jak. czy ktoś orientuje się, jak to właściwie działa? z góry dziękuję! | |
| Autor: | jacek96 [ 25 Cze 2017 22:39 ] |
| Temat postu: | Re: opłata lotniskowa |
Nie ma opłaty. | |
| Autor: | SPLDER [ 26 Cze 2017 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: opłata lotniskowa |
$160 wyłącznie dla posiadaczy kanadyjskich i australijskich paszportów. Do 2016 roku dotyczyło również USA. Opłata to rodzaj odwetu za wysoki koszt wizy dla Argentyńczyków w w.w. krajach. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |