Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Oman w ciąży
oman-w-ciazy,1216,184746
Strona 1 z 1

Autor:  kamila0 [ 17 Gru 2025 17:35 ]
Temat postu:  Oman w ciąży

Cześć,
rozważam tygodniowy wyjazd do Omanu w lutym i w czasie podróży będę w 5. miesiącu ciąży. Przylot do Maskatu i poruszanie się samochodem.
Chciałabym zapytać osoby, które były w Omanie (szczególnie w ciąży lub z ciężarną osobą):
- Uważacie, że Oman to bezpieczny i komfortowy kierunek w ciąży?
- Jakie miejsca są warte zobaczenia w spokojnym tempie?
- Co warto odpuścić?
- Czy ogólnie myślicie, że to dobry pomysł?
Będę wdzięczna za praktyczne wskazówki, osobiste doświadczenia i ewentualne „za i przeciw”.
Dziękuję! ?

Autor:  PawelSz [ 17 Gru 2025 18:21 ]
Temat postu:  Re: Oman w ciąży

21 lat temu, z Sz. Małżonką w stanie błogosławionym (4-6 mc) podróżowaliśmy intensywnie
Dużo po Europie, ale także m.in. Cypr, Liban, Jordania, Ziemia Święta, Emiraty, czyli "w okolicy"
Oman jest bezpieczny, służba zdrowia bez zarzutu, nie widzę powodu, aby rezygnować
Oczywiście spokojne tempo i samochód do dyspozycji.

Powodzenia !

Autor:  Tomo14 [ 17 Gru 2025 19:34 ]
Temat postu:  Re: Oman w ciąży

Oman jest super bezpiecznym i cywilizowanym krajem.
Co do lotu w ciąży to niedogodnością może być długi czas lotu.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/