Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

OKINAWA - koronawirus
okinawa-koronawirus,1130,149821
Strona 1 z 1

Autor:  JM.PL [ 09 Mar 2020 13:47 ]
Temat postu:  OKINAWA - koronawirus

Siedzę sobie właśnie na Okinawie, gdzie główna atrakcją miało być akwarium. I co? I niestety koronawirus pokrzyżował me plany bo zgodnie z rządowymi zaleceniami tego typu ”atrakcje” masowe są niedostępne?
Tak informacyjnie przylot na Okinawę standardowa procedura, czyli pytania czy nie było się w ostatnich 14 dniach na terenach typu Chiny, czy Włochy.
My przylecieliśmy z Tajwanu i powiem Wam że tam procedury dużo bardziej restrykcyjne.
Na Okinawie poza tym „nie czuć” wirusa, bardzo mało osób w maskach.
Uwaga duże zagrożenie że Wasz lot tutaj zostanie odwołany, jak również wylot stąd zagrożony.
Aaa no i woda dosyć zimna ale zaliczona?
Ps jutro wylatujemy do Osaki więc jak co dam znać jak tam sytuacja??

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/