| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| OKINAWA - koronawirus okinawa-koronawirus,1130,149821 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | JM.PL [ 09 Mar 2020 13:47 ] |
| Temat postu: | OKINAWA - koronawirus |
Siedzę sobie właśnie na Okinawie, gdzie główna atrakcją miało być akwarium. I co? I niestety koronawirus pokrzyżował me plany bo zgodnie z rządowymi zaleceniami tego typu ”atrakcje” masowe są niedostępne? Tak informacyjnie przylot na Okinawę standardowa procedura, czyli pytania czy nie było się w ostatnich 14 dniach na terenach typu Chiny, czy Włochy. My przylecieliśmy z Tajwanu i powiem Wam że tam procedury dużo bardziej restrykcyjne. Na Okinawie poza tym „nie czuć” wirusa, bardzo mało osób w maskach. Uwaga duże zagrożenie że Wasz lot tutaj zostanie odwołany, jak również wylot stąd zagrożony. Aaa no i woda dosyć zimna ale zaliczona? Ps jutro wylatujemy do Osaki więc jak co dam znać jak tam sytuacja?? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |