Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#241 PostWysłany: 14 Kwi 2016 19:46 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
ted07 napisał(a):
Mam zarezerwowaną krajówkę w LO, jednak chciałbym dokupić bagaż rejestrowany. W jaki sposób najlepiej to zrobić, jak wygląda płatność? Rozumiem, że muszę dokupić bagaż przed odprawą?


Obawiam się że na nowej "genialnej" stronie LOTu nie da się już dokupić bagażu przed odprawą. W zarządzaniu rezerwacją nie ma u mnie możliwości dokupienia żadnych usług (wyboru miejsca, czy dodatkowego bagażu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#242 PostWysłany: 14 Kwi 2016 19:51 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 383
Loty: 139
Kilometry: 183 310
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
michzak napisał(a):
Czasem działa wcześniej - mój rekord to kiedyś wejście na odprawę 31h przed i patrzę, że już mogę się odprawić :D

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka



Jest jakiś patent z tym związany :lol:
Wydaje mi się, że na loty poranne można chyba jakoś od 3 w nocy, a na popołudniowe od 11 czy jakoś tak :D jak leciałem do Paryża to właśnie to wyczaiłem. Jak chciałem zrobić za wcześnie check-in przez stronę mobilną to pokazywało o której będzie możliwy i wcale to nie były 24h :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#243 PostWysłany: 14 Kwi 2016 19:54 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Właśnie, na mobilnej wcześniej było możliwe w porównaniu do wersji stacjonarnej

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#244 PostWysłany: 14 Kwi 2016 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 132
Odprawa jest otwierana 35h45 przed lotem. Zawsze. Niezależnie czy wersja mobilna czy przez przeglądarkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#245 PostWysłany: 14 Kwi 2016 20:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Zdarzyły mi się już odstępstwa od tej reguły :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#246 PostWysłany: 14 Kwi 2016 23:53 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 383
Loty: 139
Kilometry: 183 310
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
@Micha-ek ostatnio odprawa na poranny lot WAW-CDG, tak jak pisałem, została umożliwiona około 3 w nocy, zatem 28h wcześniej. Wydaje mi się, że mają kilka "sesji" :lol: jak w banku po których zaczynają się odprawy na loty w danej porze dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#247 PostWysłany: 15 Kwi 2016 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 132
Może mieli akurat przerwę techniczną. Na swoje 32 loty w zeszłym roku (tak, 32 Lotem, nie ogólnie) i drugie tyle kumpeli, która zawsze zadaje mi pytanie "To kiedy otworzą mi odprawę, bo chce fajne miejsce wybrać?", zawsze, zarówno na krajówkach, jak i na trasach po Europie, odprawa była otwierana 35h45 przed lotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#248 PostWysłany: 15 Kwi 2016 22:49 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
GDN-WAW i WAW-GDN tego samego dnia: odprawa na pierwszy po północy na początku poprzedniego dnia (33h przed lotem) już działała, na powrotny (44h jeszcze nie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#249 PostWysłany: 16 Kwi 2016 07:35 

Mam wrażenie ze teraz odprawa zaczyna sie 36h przed lotem. Ostatnio próbowałam sie odprawić chwile wcześniej i w aplikacji wyskoczył mi komunikat ze odprawa będzie możliwa za 10 minut. Swoją droga zazwyczaj mam niski nr sekwencji (często 001) a wybór miejsc w samolocie podczas odprawy bardzo ograniczony...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#250 PostWysłany: 16 Kwi 2016 10:10 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
No tak, to jest celowe działanie, żeby zmusić do zakupu miejsc. Jak dla mnie czyste draństwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#251 PostWysłany: 16 Kwi 2016 10:20 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
Może taka idea przyświecała LOTowi, ale z realizacją gorzej, bo na nowej stronie LOT nie ma opcji dokupienia wyboru miejsc do istniejącej rezerwacji ;-). Podobnie nie da się wprowadzić numeru FFP, ani sprawdzić klasy rezerwacyjnej kupowanego biletu. Mam wrażenie że stronę przygotowywały osoby które nigdy nie leciały samolotem, a przynajmniej nigdy same nie kupowały biletu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#252 PostWysłany: 27 Kwi 2016 08:24 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6257
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Krajów: 42 / 19.6%
W skrócie.
Bilety kupowane przez flugladen.de w opcji OJ. PNR, etix już dawno na @. Dzisiaj chciałem podejrzeć rezerwację na lot.com i dupa. Nie znajduje pana rezerwacji O.o
Lot już w sobotę :P
Miał ktoś podobną sytuację ?

PS.
Na checkmytrip i saudia wszystko ok, opłacone, potwierdzone.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#253 PostWysłany: 27 Kwi 2016 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Krajów: 8 / 3.7%
Bedzie moze ok, ja mialem LO RT, ale pokazywalo w jedna strone na checkmytrip, na LOT, ze nie istnieje.
W chwili, gdy odprawa online stala sie aktywna jakby wszystkio zaskoczylo i sie odprawilem oraz polecialem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#254 PostWysłany: 27 Kwi 2016 16:05 

Rejestracja: 02 Sie 2014
Posty: 50
Mogę odprawić się online i odebrać bilet na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#255 PostWysłany: 27 Kwi 2016 16:07 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 477
niebieski
Tak, chociażby w specjalnym automacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#256 PostWysłany: 29 Kwi 2016 09:01 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 383
Loty: 139
Kilometry: 183 310
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Nasz ukochany LOT, umiłowany LOT :lol:
odprawiliśmy się jako pierwsi (seq 1, 2) i dosłownie zostały nam przydzielone miejsca :lol: na mapie nie było ani jednego wolnego poza tymi, które dostaliśmy, jak w Ryanairze :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#257 PostWysłany: 29 Kwi 2016 09:37 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
Tylko że w Ryanair zawsze dostaję miejsca obok siebie. A LOT celowo ludzi rozdziela, co mi się zdarzało nawet w nocnym locie z Larnaki. I jeszcze agentka na lotnisku wygłasza bezczelnie "sami państwo tak wybrali", co akurat jest kłamstwem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#258 PostWysłany: 29 Kwi 2016 12:40 

Rejestracja: 02 Sie 2014
Posty: 50
slotherin napisał(a):
Nasz ukochany LOT, umiłowany LOT :lol:
odprawiliśmy się jako pierwsi (seq 1, 2) i dosłownie zostały nam przydzielone miejsca :lol: na mapie nie było ani jednego wolnego poza tymi, które dostaliśmy, jak w Ryanairze :lol:


A może samolot jest pełny, a wszyscy zarezerwowali sobie miejsce? A tu już, że LOT oszukuje :lol:

Ale ostatnio miałem podobnie, odprawiałem się chyba czwarty, a wolne miejsca były dopiero gdzieś od 8 albo 9 rzędu (na biznes były tylko 2). A w drodze powrotnej na lotnisku dostałem miejsce w 3 rzędzie, więc tuż za biznesem :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#259 PostWysłany: 29 Kwi 2016 13:04 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1337
Loty: 724
Kilometry: 938 929
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
Zawsze odprawa w LOT jest otwierana na 35 godzin i 45 minut przed odlotem !!!
I z zasady są wolne miejsca do wyboru / te "nieprzydzielone" - najczęsciej w 1 i ostatnich rzędach na krajówkach oraz 3 i ostatnie na lotach międzynarodowych i wtedy można bezpłatnie wybrać interesujące nas miejsca z tzw. dostępnych - sprawdzone wielkrotnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: odprawa PLL LOT
#260 PostWysłany: 29 Kwi 2016 14:51 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 383
Loty: 139
Kilometry: 183 310
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
No a ja nie miałem żadnego wyboru!
na starej stronie było tak że podczas odprawy było kilka miejsc, a w zarządzaniu rezerwacją można było kupić właściwie w dowolnym miejscu :lol:

a z tym 35h45min to prawda, lot o 10:45, odprawa otworzyła się o 23:00.


Ostatnio edytowany przez slotherin, 30 Kwi 2016 00:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group