Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Nocowanie na dziko
nocowanie-na-dziko,1406,176191
Strona 1 z 1

Autor:  KrisTraveler [ 12 Kwi 2024 12:51 ]
Temat postu:  Nocowanie na dziko

Hej Podóżnicy

Planujemy wypad do Albanii w kwestii noclegów chcielibyśmy większość zanocować "na dziko".
Słyszałem że takie obozowanie nie jest ścigane prawnie, a wręcz dobrze odbierane przez miejscowych.

Chcemy wyjechać autem z namiotem dachowym więc zasoby wody do mycia będą mocno ograniczone.
Czy ma ktoś doświadczenia w tego typu wyprawach będę wdzięczny za wskazówki dotyczące bezpieczeństwa czy możliwości skorzystania np z gościnnego prysznica czy też miejscówki gdzie można tak przyjemnie zanocować.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/