| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Nocleg w samochodzie nocleg-w-samochodzie,1377,126169 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mbloch [ 18 Mar 2018 16:53 ] |
| Temat postu: | Nocleg w samochodzie |
Witajcie! Chciałbym przenocować dwie noce w samochodzie w Polsce nie ma z tym problemu jednak nie wiem jak w Niemczech? Ps. chcemy jechać do Berlina. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | boots [ 18 Mar 2018 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Zjeżdżasz na parking autostradowy i śpisz. | |
| Autor: | mbloch [ 19 Mar 2018 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Wiesz ... niektóre państwa nie akceptują czegoś takiego... Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | boots [ 19 Mar 2018 19:08 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Ale pytanie nie jest o niektóre państwa, tylko o Niemcy. Tam nie ma z tym problemu. | |
| Autor: | becek [ 19 Mar 2018 19:19 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
potwierdzam, dodam ze lepiej spać w swoim | |
| Autor: | cccc [ 19 Mar 2018 20:42 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Taka ciekawostka, w aucie w Niemczech mozna przenocowac nawet po wypiciu %, ale pod warunkiem ze nie z przodu za kierownica i bez kluczyka w stacyjce, aby nie sprowokowac reakcji, ze sie dopiero przyjechalo czy chce wystartowac. Dopoki nie bedzie smietnika wokol auta i obsikane naookolo po kraweznikach to nie bedzie problemu. | |
| Autor: | mbloch [ 21 Mar 2018 10:08 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Piszecie tutaj o obrzeżach miast. A co w centrum Berlina na jakimś spokojnym przy marketowy parkingu nie będzie problemu? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | makdeb [ 21 Mar 2018 10:13 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Mnie zdarzyło się spać na parkingu typu P+R, które bywają w centrum. Wszystko było ok. | |
| Autor: | mbloch [ 21 Mar 2018 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Nocleg w samochodzie |
Dzięki bardzo ![]() Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |