Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Nocleg nad morzem
nocleg-nad-morzem,1406,107716
Strona 1 z 1

Autor:  piekara114 [ 19 Lut 2017 21:43 ]
Temat postu:  Nocleg nad morzem

Możecie polecić jakiś sprawdzony wakacyjny nocleg bezpośrednio nad morzem? Na ok. 10dni. Zależy mi na bezpośrednim namiarze i właśnie sprawdzonym. Zależy mi na app. lub mieszkaniu z kuchnią, a/c i miejscem parkingowy. Ma być czysto, luksusów nie potrzebuję.
W wielu miejscach polecana jest villa Caliope, ale jakoś mi ona nie podchodzi....

Autor:  yunus [ 01 Mar 2017 20:51 ]
Temat postu:  Re: Nocleg nad morzem

Nie wiem co masz na myśli mówiąc, że 'zależy Ci na app' i o jakie miasto, ale mogę polecić Hotel Joan w Sarandzie. Nazwa brzmi górnolotnie, ale tak naprawdę to jest prywatna osoba która wynajmuje ładnie urządzone pokoje z widokiem na morze.

Autor:  piekara114 [ 02 Mar 2017 16:21 ]
Temat postu:  Re: Nocleg nad morzem

App - czyli typowy apartament wakacyjny w obiekcie hotelowym lub typu pensjonat. Najbardziej interesuje mnie Himare - ma wszystko co trzeba, a nie jest takim dużym kurortem jak Ksamil czy Saranda...

Autor:  andy5 [ 08 Gru 2017 22:18 ]
Temat postu:  Re: Nocleg nad morzem

W Himare byłem dwa razy, jedź w ciemno i znajdziesz to czego szukasz bez problemu. Ja osobiście preferuje hotel.

Autor:  piekara114 [ 12 Gru 2017 19:41 ]
Temat postu:  Re: Nocleg nad morzem

Jednak pojechałam gdzie indziej, ale na przyszły rok znowu myślę o Albanii, i najchętniej Himare. Może ktoś coś polecić, ale musi to być apartament z kuchnią. Pokój hotelowy bez aneksu mnie nie interesuje i nie chcę szukać na miejscu, wolę coś zarezerwować wcześniej.
Macie coś sprawdzonego.

Autor:  Kardasz [ 20 Lut 2018 17:41 ]
Temat postu:  Re: Nocleg nad morzem

Jeśli ktoś będzie myślał nad Shëngjin niech się dwa razy zastanowi. Wspomniana miejscowość jest droga, niesamowicie brudna (to już specyfika albańska, ale tu dodatkowo też główna plaża była zasyfiona a śmieci pływały nawet w morzu) i pełna bezpańskich psów. Psy to akurat wszędzie na Bałkanach, ale te się nauczyły nawet wylegiwać na leżakach, co więcej mają swoje terytorium (np od ścieżki do ścieżki) którego potrafią agresywnie bronić - w centrum przed innymi psami, paręnascie minut dalej nawet przed ludźmi. Raczej są lepsze miejsca.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/