| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Namiot - który wybrać? namiot-ktory-wybrac,246,77663 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | cypel [ 18 Lip 2022 09:16 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot - który wybrać? |
Ja mam 186 cm wzrostu i z własnego doświadczenia powiem, że warto mieć namiot tak wysoki żeby można było siedzieć wyprostowanym i nie zahaczać o "sufit" więc 110/120 cm wysokości powinno być ok. Namiot typu iglo z taką wysokością będzie miał więcej przestrzeni niż klasyczny trapez. Idź do jakiegoś decathlonu i tam są zazwyczaj rozbite namioty, wejdź do środka i zobaczysz ile masz przestrzeni. Na 2 osoby moim zdaniem minimum 140 cm szerokości. Decathlon podaje w niektórych namiotach, że 120 cm to 2 osobowy.. Moim zdaniem 2 osoby komfortu w takim namiocie nie będą miały, no chyba, że 2 gnomy Ten np. https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempi ... 42&c=Szary albo ten https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempi ... e%C5%BCowy powinien być dla Waszej dwójki bardzo ok, sprawdż tylko czy nie będzie za krótki dla Ciebie. | |
| Autor: | Wojtek_C [ 22 Lip 2022 13:40 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot - który wybrać? |
Jeśli chodzi o odporność na wiatr czy wilgoć, to powinien się sprawdzić namiot Mil-Tec Recom | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |