Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Namiot - który wybrać?
namiot-ktory-wybrac,246,77663
Strona 3 z 3

Autor:  cypel [ 18 Lip 2022 09:16 ]
Temat postu:  Re: Namiot - który wybrać?

Ja mam 186 cm wzrostu i z własnego doświadczenia powiem, że warto mieć namiot tak wysoki żeby można było siedzieć wyprostowanym i nie zahaczać o "sufit" więc 110/120 cm wysokości powinno być ok. Namiot typu iglo z taką wysokością będzie miał więcej przestrzeni niż klasyczny trapez. Idź do jakiegoś decathlonu i tam są zazwyczaj rozbite namioty, wejdź do środka i zobaczysz ile masz przestrzeni.
Na 2 osoby moim zdaniem minimum 140 cm szerokości. Decathlon podaje w niektórych namiotach, że 120 cm to 2 osobowy.. Moim zdaniem 2 osoby komfortu w takim namiocie nie będą miały, no chyba, że 2 gnomy ;)
Ten np. https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempi ... 42&c=Szary albo ten https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempi ... e%C5%BCowy powinien być dla Waszej dwójki bardzo ok, sprawdż tylko czy nie będzie za krótki dla Ciebie.

Autor:  Wojtek_C [ 22 Lip 2022 13:40 ]
Temat postu:  Re: Namiot - który wybrać?

Jeśli chodzi o odporność na wiatr czy wilgoć, to powinien się sprawdzić namiot Mil-Tec Recom

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/