| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Namiot bezrurkowy namiot-bezrurkowy,246,279 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | TheArt [ 11 Mar 2010 23:13 ] |
| Temat postu: | Namiot bezrurkowy |
Witam. Czy istnieją namioty które można przewozić w bagażu podręcznym, musiał by być bez metalowych ostro zakończonych elementów, ewentualnie stelaż musiał by być akceptowany przez linie lotnicze. | |
| Autor: | Sulik [ 12 Mar 2010 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
może coś takiego: http://www.allegro.pl/item911795442_10x ... pa_ko.html peleryna i namiot w jednym tylko prawdę mówiąc nie wiem jak wygląda stelaż do tego a druga sprawa - czy tzw. igla czasem nie były by odpowiednie ? | |
| Autor: | wojtano [ 19 Cze 2013 20:16 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
elkadrozd napisał(a): zajrzyj na namioty turystyczne - sporo promocji i ciekawych artykulów, myśle że taki namiot jakiego szukasz też będzie, a poza tym dużo promocji na buty trekkingowe i śpiwory | |
| Autor: | LuckyLukeLBN [ 20 Cze 2013 10:13 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
Zalozylem podobny temat, wiec jak to jest ze stelazem? Przejdzie czy nie ? Ja czytalem ze na ogol przechodzi, czy sa osoby ktorym stelaz do namiotu nie przeszedl? Mam pałąki z wlokna weglowego, zero ostrych zakonczen... | |
| Autor: | sebjag [ 21 Cze 2013 07:34 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
Skoro jest z włókna to jaki masz problem? | |
| Autor: | sirdawid [ 21 Cze 2013 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
A mógłby ktoś polecić w jakimś sklepie namiot z którym podróżował i nie miał problemów na lotnisku ? | |
| Autor: | Gaszpar [ 21 Cze 2013 09:51 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
namiot,22,16 | |
| Autor: | mkobyszewski [ 21 Cze 2013 09:57 ] |
| Temat postu: | Re: Namiot bezrurkowy |
http://gadzetomania.pl/2011/08/11/hiper ... ez-stelazu | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |