Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2022 - Qatar
ms-2022-qatar,1497,130889
Strona 12 z 24

Autor:  kamo375 [ 09 Mar 2022 09:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

U mnie pusto niestety a aplikowałem na sporą ilość spotkań

Autor:  cool_aka_romeo [ 09 Mar 2022 10:46 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

4 konta, spora liczba meczy i ZIOBRO :(

Autor:  grzegorzkatowice [ 09 Mar 2022 12:47 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Sprzedaż biletów na finał barażów jednak od 11 marca (pierwotnie miało być od 10)

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosc ... rWPp25p4Fg

Autor:  ktomi [ 10 Mar 2022 11:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Ja wylosowalem, 23 listopada na Khalifa Stadium

Autor:  Kacper Szymanski [ 17 Mar 2022 23:32 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Wleciała 2 tura biletów na finał baraży na Stadionie Śląskim, głownie II kat miejsca jednak jest też parę z III kat ;)

Autor:  piotrek_ [ 22 Mar 2022 10:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Gdyby ktoś potrzebował mogę odstąpić 4 bilety na finał baraży na Stadionie Śląskim.
Kategoria 1, miejsca obok siebie. Oczywiście bez żadnej prowizji, cena nominalna.
Jak coś proszę o kontakt przez pw.

Autor:  cool_aka_romeo [ 22 Mar 2022 12:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Impreza mi się rozchorowała i nie mogę jechać.
Mam 3 x II kat i 2x II kat.
Koszt zmiany nazwiska 40zł mogę wziąć na siebie. Ceny nominalne 180zł.

P.S. Mam nadzieję, że nie łamię w ten sposób regulaminu forum.

Autor:  Legion1 [ 23 Mar 2022 00:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Wpadło ponad 160 biletów na G03 ;)

Autor:  madej [ 25 Mar 2022 14:30 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

jedzie ktoś może z okolic trójmiasta na mecz i wraca po ?

Autor:  fluu [ 29 Mar 2022 23:03 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

I teraz jak wytłumaczyć żonie ze akurat proponuję wyjazd na listopad/grudzień i akurat najlepiej to przez Qatar Airways ?

Autor:  mazi91 [ 30 Mar 2022 14:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Kiedy będą losowane bilety? Wybiera się ktoś z was do Kataru?

Autor:  fluu [ 30 Mar 2022 14:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

@mazi91 https://www.fifa.com/tournaments/mens/w ... tickets-in

Autor:  Konrad_PL [ 30 Mar 2022 15:32 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

W kwestii noclegów na miejscu zainteresowanym radzę nie zwlekać - rozmawiałem dziś ze znajomym który mieszka w Doha i twierdzi on, że baza noclegowa jest zdecydowanie niewystarczająca i prognozuje, że mnóstwo ludzi będzie dojeżdżać na mecze z sąsiedniego Bahrajnu, czy ZEA.

Autor:  adamshimself [ 30 Mar 2022 16:04 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Dzisiaj rano sprawdzałem w aplikacji Hiltona od 21 listopada na 4-5 nocy w Doha, to wszędzie sold out.

Autor:  trocha [ 30 Mar 2022 17:25 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

a na tydzień wcześniej coś ci pokazuje? może jeszcze kalendarza na listopad nie udostępnili

Autor:  szpaczny [ 30 Mar 2022 17:55 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Dzisiaj właśnie sprawdzałem booking.com zero hoteli w CAŁYM KATARZE od listopada. Wszystko niby zabukowane.
W hotelu co byłem tranzytem i płaciłem 50$ ( z lekka promka od Qatara) w październiku 1 doba 1900zł
Szczerze, widze mocny problem jeśli chodzi o noclegi podczas MŚ.

Autor:  dg72 [ 30 Mar 2022 18:16 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Odległości i klimat taki, że dasz radę 8-)
Problem to loty, choć można zabawić się już w ruletkę z Wizz na lotach do Abu Zabi anulują czy zmienią w ramach -14/+30 dni terminarz MŚ 8-)

Co chcesz rezerwować, jak do 1 kwietnia nic nie wiesz

Autor:  Kacper Szymanski [ 30 Mar 2022 21:27 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

Ktoś się wybiera i jakie opcje rozważacie? Najkorzystniejsze i najtańsze, lot do Doha chyba można sobie odpuścić :D

a) Do Arabii Saudyjskiej i dalej autem
b) Do Abu Zabi Wizzair i potem autem
c) Wizzair do Bahrajnu i potem jakiś prom


Obecnie cena WAW-DOH RT to jakieś 4-5k, z Dubaju podobnie... Najtaniej do Doha jest z Kairu (Saudia) koszt około +- 1100 zł.

Autor:  Konrad_PL [ 30 Mar 2022 23:03 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

@Kacper Szymanski Bahrajn i tak masz z W6 przez AUH, nie lepiej prosto do AUH i stamtąd rzeczywiście samochód (jakieś 6h jazdy i jesteś na miejscu)?

Autor:  macio106 [ 31 Mar 2022 09:45 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2022 - Qatar

W piątek (1 kwietnia, 18:00) w Ad-Dausze odbędzie się losowanie grup turnieju finałowego mistrzostw świata, który zostanie rozegrany od 21 listopada do 18 grudnia w Katarze. Reprezentacja Polski będzie losowana z trzeciego koszyka.

Drużyny z tej samej konfederacji nie mogą trafić na siebie w losowaniu, z wyjątkiem UEFA, która ma 13 reprezentantów - w każdej z grup musi być miminum jedna europejska drużyna, ale nie może być więcej niż dwie. Zasady te obowiązują także zwycięzców baraży.

Podział na koszyki:

Koszyk 1

Katar (gospodarz, grupa A)
Brazylia
Belgia
Francja
Argentyna
Anglia
Hiszpania
Portugalia

Koszyk 2

Meksyk
Holandia
Dania
Niemcy
Urugwaj
Szwajcaria
USA
Chorwacja

Koszyk 3

Senegal
Iran
Japonia
Maroko
Serbia
Polska
Korea Południowa
Tunezja

Koszyk 4

Kamerun
Kanada
Ekwador
Arabia Saudyjska
Ghana
Zwycięzca barażu Azja - CONMEBOL (ZEA/Australia - Peru)
Zwycięzca barażu CONCACAF - Oceania (Kostaryka - Nowa Zelandia)
Zwycięzca barażu UEFA (Walia/Szkocja/Ukraina)

Plan baraży:

7 czerwca - ZEA - Australia (w Katarze)
13-14 czerwca - zwycięzca ZEA/Australia - Peru (w Katarze)
13-14 czerwca - Kostaryka - Nowa Zelandia (w Katarze)
czerwiec - Szkocja - Ukraina
czerwiec - Walia - zwycięzca Szkocja/Ukraina


http://www.90minut.pl/news/318/news3186 ... aniem.html

Strona 12 z 24 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/