Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 24 z 155

Autor:  madej [ 16 Lis 2017 11:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

ja mialem na początku 44 minuty oczekiwania a teraz znowu powyzej godziny

Autor:  dyneck [ 16 Lis 2017 11:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

turecky napisał(a):
Własnie kupiłem TST3 Poland :-) :-) :-)


Szczęściarz :)
To, o której wbijałeś ?
Ja czekam od 9:30.
Dużo było ?

Autor:  radko93 [ 16 Lis 2017 11:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ktoś mi powiedział, że już wczoraj można było wejść do kolejki podobno.

Autor:  dyneck [ 16 Lis 2017 11:13 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

radko93 napisał(a):
Ktoś mi powiedział, że już wczoraj można było wejść do kolejki podobno.


Teoretycznie ta strona co odliczała czas to otwarcia portalu była kolejką ale nie wierzę, że tam już kolejkowali użytkowników.

Autor:  turecky [ 16 Lis 2017 11:14 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

dyneck napisał(a):
To, o której wbijałeś ?
Ja czekam od 9:30.
Dużo było ?

Odpaliłem przeglądarkę ok. 08.30; jak zaczęła się sprzedaż napisało mi: czas oczekiwania 3 minuty i rzeczywiście zaraz wszedłem. 10.05 i było po zakupach :-)
ładnie zapamiętało moje dane osobowe i dane osób, z którymi jadę, z poprzedniego wniosku, więc nic nie trzeba było wpisywać - tylko numer karty.

Autor:  Ekisde [ 16 Lis 2017 11:15 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ja mam 5 min.

Bylo 45 na poczatku.

Odpalilem strone okolo 9:20-30

Autor:  BTTOS [ 16 Lis 2017 11:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czekaliście cały napisany czas w kolejce czy nagle może coś przyspieszyć?

Autor:  Ekisde [ 16 Lis 2017 11:20 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

BTTOS napisał(a):
Czekaliście cały napisany czas w kolejce czy nagle może coś przyspieszyć?

Ja mialem 45, zaraz 35-20-16 a pozniej 8 min i wtedy co minute

Autor:  Bartekjg [ 16 Lis 2017 11:21 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

To też nieźle, ja odpaliłem po 8 i mam "more than one hour".

Ekisde napisał(a):
Ja mam 5 min.

Bylo 45 na poczatku.

Odpalilem strone okolo 9:20-30

Autor:  BTTOS [ 16 Lis 2017 11:22 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Płaci się od razu kartą?

Autor:  Ekisde [ 16 Lis 2017 11:24 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

TS3 w 3kat juz nie ma.

Jest TS4 i reszta.

Final nic.

Polfinal 1 y 2 cat.

Mecz o 3 y 4 miejsce 1 - 2 - 3 Cat

Autor:  Żuber [ 16 Lis 2017 11:33 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Sorry za amatorkę, ale dopiero zaczynam polowanie na Rosje i jestem nie w temacie. Mam "more than one hour" i pytanie, czy jest możliwość aplikować o mecze Polski już? co to jest TS3?

Autor:  radko93 [ 16 Lis 2017 11:39 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@Żuber nie ma już na mecze Polski, TST3 to 3 pierwsze mecze Polski na turnieju.

Autor:  Żuber [ 16 Lis 2017 11:41 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

hmm... dzięki. Znaczy na żaden grupowy Polski już nie ma?

Autor:  Ekisde [ 16 Lis 2017 11:43 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

To jest na Polske w tym momencie.

Image

Autor:  Żuber [ 16 Lis 2017 11:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

te ceny w USD obowiązują ???? toż to masakra jakaś... 3000 usd , itp. ??

Autor:  Bartekjg [ 16 Lis 2017 11:58 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witamy w Rosji i w rzeczywistości FIFA i UEFA ;)

Żuber napisał(a):
te ceny w USD obowiązują ???? toż to masakra jakaś... 3000 usd , itp. ??

Autor:  BTTOS [ 16 Lis 2017 12:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witam. Jestem już na stronce i pomimo dostępności LOW wybieram po 2 bilety i dodając do koszyka jak wciskam Send code po wpisaniu kodu bezpieczeństwa wyskakuje mi komunikat, że coś poszło nie tak i nie mogę dodać biletów. Ktoś ma coś podobnego?

Edit: Teraz w ogóle nie ładuje się kod bezpieczeństwa albo wyskakuje komunika, że wpisałem zły kod. Co jest grane?

Autor:  Żuber [ 16 Lis 2017 12:17 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ekisde napisał(a):
To jest na Polske w tym momencie.

Image






ale te ceny to za 4 bilety...?

Autor:  Bartekjg [ 16 Lis 2017 12:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Cena jest za 1 "pakiet" jeśli jest np. TST3 to znaczy, że pakiet wszystkich meczów grupowych Polaków, czyli 3 mecze po 1 bilecie.

Żuber napisał(a):
Ekisde napisał(a):
To jest na Polske w tym momencie.

Image






ale te ceny to za 4 bilety...?

Strona 24 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/