Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 130 z 155

Autor:  awas [ 04 Cze 2018 09:23 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dostałem maila od "Билетный центр Чемпионата мира FIFA", że nie mogą mi przysłać biletów na mecz Polska Senegal ze względów operacyjnych(?) Napisali, że muszę odebrać bilety osobiście w Moskwie, a żeby to zrobić muszę się zarejestrować na stronie https://tickets.fifa.com/applicant i wybrać dzień godzinę odbioru. Problem w tym, że na tej stronie są do wyboru tylko dwie daty: 5 i 6 czerwca a ja przyjeżdżam do Moskwy dopiero 18 czerwca. To jakaś paranoja a russkije liud'i nie odpowiadają na moją reklamację.
Czy ktoś może doradzić co mam robić?

Załączniki:
Komentarz do pliku: zrzut strony centrum biletów
zrzut-ekranu-bilety-w-Moskwie.jpg
zrzut-ekranu-bilety-w-Moskwie.jpg [ 175.98 KiB | Obejrzany 1272 razy ]

Autor:  Anonymous [ 04 Cze 2018 09:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@alav nikt nie sieje, co najwyżej pisze, by nie panikować jak nie dojdzie wskazując rozwiązanie
@awas poczytaj kilkanaście ostatnich postów, też mam na 12.06, a odbiorę 18.06. Dlatego tak wyznaczają, bo boją się tłumów i kolejek 18 czy 19.06, ale też nikt normalny nie będzie się specjalnie bujał 6.06 do Rosji po odbiór osobisty biletów :)

Autor:  maxim8888 [ 04 Cze 2018 16:47 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ufff, kamień spadł z serca. Właśnie dostałem numer paczki z biletami. Czy FanID wyrabia sie tylko na numer zamówienia? Znajomy robił na numer biletu i dostał bez problemu.

Autor:  Zeus [ 04 Cze 2018 16:52 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Przeczytajcie 2-3 strony lub instrukcje...

Autor:  Anonymous [ 04 Cze 2018 16:55 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Zastanówmy się wspólnie nad Twoim pytaniem. Skoro
maxim8888 napisał(a):
Znajomy robił na numer biletu i dostał bez problemu.

to, jak myślisz:
maxim8888 napisał(a):
czy FanID wyrabia sie tylko na numer zamówienia?

Autor:  bart12 [ 04 Cze 2018 17:48 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dzień dobry wszystkim,

jestem dziennikarzem i przygotowuje materiał o kibicach wybierających się na mundial do Rosji.

Ciekaw jest Państwa opinii na temat dojazdu, zakwaterowania itp. W materiale chciałbym zacytować kilka osób, które zamierzają wyjechać na mistrzostwa lub zrezygnowały z podróży w związku z wysokimi kosztami.

W krótkiej rozmowie telefonicznej zadałbym był kilka pytań. Proszę o kontakt na priv - odezwę się i oddzwonię.

W depeszy nie muszę podawać nazwisk rozmówców, wystarczy, że podadzą państwo imię i np. miejscowość.

Jeżeli ktoś z Państwa należy do jakiegoś regionalnego klubu kibica lub podróżuje za reprezentacją od wielu lat to na pewno znajdzie się miejsce na zawarcie takiej informacji w artykule. Zawsze to jakaś pamiątka :)

Pozdrawiam
Bartek

Autor:  cool_aka_romeo [ 04 Cze 2018 18:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

A wiec stało się ... FAN ID działa i byłem dziś o 8.00 pierwszym osobnikiem z takowym dokumentem przekraczającym granice w Braniewie. Polscy pogranicznicy oglądali we wszystkie strony i kazali jechać... „bracia Rosjanie” cieszyli się jakby wygrali kilo kawioru z Bieługi lub 10 litrów wódki :) Na granicy po ich stronie tez wszytsko szybko i „sprawie” jak na ich tempo ...

W całym Ticket Center jakieś 20/25 osób, które pilnują flag i banerów z logo mistrzostw.
5 okienek obsługi. Pobierając bilety trzeba podaj Request ID i paszport.
Na widok 12 biletów w tym dwóch na finał zrobiło się lekkie zamieszanie :)

Kierownik oddziału powiedział mi , ze w skrajnych przypadkach będzie można odbierać bilety w dniu meczu, ale to będzie rozpatrywane indywidualnie aby uniknąć kolejek i nerwów. Sam nie wiem jak to ma wyglądać :) czyli Rosja to dalej stan umysłu...

Polecam bus PKS Gdańsk na trasie Gdańsk PKS - Kaliningrad za jakieś 50zl RT.

PS. Nie wyobrażam siebie tych korków w dniu meczu. Na granicy przy minimalnym ruchu spędziliśmy od 1,5 do 2,5 godziny a nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego.

Autor:  Jass Bub [ 04 Cze 2018 18:58 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czyli bilety wydaje w okienku Pani Grażyna? podawali , że mają być przygotowane automaty do odbioru biletów...ehh Rasyjaaa

Autor:  Anonymous [ 04 Cze 2018 19:18 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Raczej "ehh FIFA", bo to FIFA zajmuje się dystrybucją biletów. Czy 4 lata temu w Brazylii, 8 w RPA, albo 12 w Niemczech były automaty wydające bilety?

Autor:  Zeus [ 04 Cze 2018 19:22 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

W 2012 w Polsce i w UA nie było, tak w marginesie. Wolontariusze dawali bilety

Autor:  Henox [ 04 Cze 2018 20:49 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Już pytałem o Aeroexpress, ale dalej tego nie rozumiem. Widzę, że na stronie Aeroexpress napisali "Tickets will be issued to fans via Aeroexpress ticket offices two days prior and two days after the match date, as well as on the date of the game upon the provision of corresponding documents" jednak co to właściwie znaczy. Zrozumiałem, że bilety zostaną wydane dla fanów przez jakieś biuro biletów Aeroexpress dwa dni przed meczem. Czy to znaczy że wyśla mi je mailem czy mam na miejscu szukać tego biura? Mam przylot w nocy i chciałbym jechać pociągiem o 5 rano

Autor:  DonCorrado [ 04 Cze 2018 20:52 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

cool_aka_romeo napisał(a):


Polecam bus PKS Gdańsk na trasie Gdańsk PKS - Kaliningrad za jakieś 50zl RT.

PS. Nie wyobrażam siebie tych korków w dniu meczu. Na granicy przy minimalnym ruchu spędziliśmy od 1,5 do 2,5 godziny a nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego.


czyli jechałes PKS Gdańsk i tyle czekaliście dobrze rozumiem? Można więc stwierdzić, że godziny odjazdów i przyjazdów to tak chyba dla porzadku są tylko podane bo nijak się mają do rzeczywiśtości skoro tak długo autobus stoi na granicy.

Autor:  miki4g [ 04 Cze 2018 21:56 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ja jechałem tylko raz w życiu do Kaliningradu. Z Warszawy, 30 grudnia dokładnie, autobus ecolines, czas oczekiwania na granicy ok. 3h, przez co przyjechaliśmy na miejsce spóźnieni o jakąś godzinę. Dlatego też ja nie podchodzę optymistycznie do tematu, jeżeli w zwykłe dni robocze nie potrafią przyśpieszyć tego, to obawiam się, że w dni meczowe polsko-rosyjska granica może zostać praktycznie zablokowana.

Autor:  zimsky [ 04 Cze 2018 21:59 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Te busy i autokary nie miały przez przejście śmigać jakimś buspasem? Do Kaliningradu jeszcze spoko bo mam spory zapas, ale martwi mnie teraz powrót

Autor:  Tabciogaraj [ 04 Cze 2018 22:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Na granicy są przecież przejazdy dla autokarów, busów i ciężarówek.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Autor:  miki4g [ 04 Cze 2018 22:03 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

No jak ja byłem to nic nie dało krótko mówiąc

Autor:  Tabciogaraj [ 04 Cze 2018 22:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Przelicz ilość osób do sprawdzenia

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Autor:  DonCorrado [ 04 Cze 2018 22:44 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

zimsky napisał(a):
Te busy i autokary nie miały przez przejście śmigać jakimś buspasem? Do Kaliningradu jeszcze spoko bo mam spory zapas, ale martwi mnie teraz powrót


Byle na mecz zdążyć, a powrót ... Osobiście daje sobie 12 godzin zapasu ... mam nadzieję, że się uda, wszystkim tego życze.

Autor:  DAMN [ 04 Cze 2018 22:48 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czyli jednak PKS Gdańsk ma pozwolenie na wjazd do centrum Kaliningradu czy nie? Autokary bez specjalnego systemu miały dojeżdżać tylko do pewnego miejsca, a dalej do centrum miały być specjalnie podstawione autobusy.

Autor:  zimsky [ 04 Cze 2018 22:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jako regularnie tam kursująca linia obstawiam że mają bo ten obowiązek o posiadaniu jakiejś tam ichniejszej nawigacji jest w mocy chyba zawsze.

Strona 130 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/