Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 13 z 155

Autor:  brazilmik [ 12 Paź 2017 19:16 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

madej napisał(a):
Meduzy napisał(a):
Dokładnie, zresztą to widać po wątku EURO2016 :)

będzie słabo, ruskie boty juz sie pewnie grzeją do odpalenia :)

....czym bardziej będzie trudniej ( patrz: nowinki FIFA w 2018 gdy będą wrzutki ) w ustrzeleniu "zwierzyny" tym większe szanse dla zawodowców ;) , a jest ich tu sporo....... :ugeek:

Autor:  luck1991 [ 12 Paź 2017 22:41 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Nasz bazą prawdopodobnie będzie Soczi lub Kazań

Załączniki:
Przeglad.jpg
Przeglad.jpg [ 154.21 KiB | Obejrzany 3789 razy ]

Autor:  kemot [ 12 Paź 2017 22:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Tak jak pisałem wczoraj, nie żaden Niżny Nowogród tylko Kazań właśnie jest tym drugim obok Soczi.

Soczi wydaje się mocno oklepane, stawiam w ciemno że co najmniej 3-4 inne drużyny będą miały w tamtej okolicy swoje bazy podczas mundialu, do tego sporo ludzi ze względu na popularność tej okolicy a Nawałka chce ciszy i spokoju, najlepiej uciec jak najdalej od całego tego szumu ale oczywiście mając lotnisko na wyciągnięcie ręki i dlatego własnie stawiam na Kazań.

Autor:  Lancaiero [ 12 Paź 2017 23:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Tak. W Soczi, o dziwo są tylko 2 bazy. Więc nie ma mowy o kilku drużynach. Reprezentacja Brazylii wybrała jeden, a drugi to Hyatt. O nim będzie jutro mowa w PS. Problemem dla kadry jest lotnisko oddalone od hotelu Hyatt o 30km, co w czasie daje 45 minut. Ciągle trwają rozmowy. Kilka fajnych zostało już odrzuconych.

Autor:  luck1991 [ 13 Paź 2017 12:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

NAWAŁKA ROZPOCZĄŁ OPERACJĘ MUNDIAL. SELEKCJONER WYBIERZE MIĘDZY MORZEM A GÓRAMI
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,291.html

Załączniki:
Россия.jpg
Россия.jpg [ 593.21 KiB | Obejrzany 3596 razy ]

Autor:  manro1 [ 13 Paź 2017 12:52 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

KrisZgr napisał(a):
luck1991 napisał(a):
Prawie 3,5 mln zgłoszeń po bilety. Polska w TOP 10. 150k na otwarcie i ponad 300k na finał.
http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 13903.html

I teraz pytanie czy jest 3,5 mln zgłoszeń czy o tyle biletów chodzi.

Chodzi o pojedyncze bilety ale i tak szanse sa.... zatem szykujemy sie na nieprzespane nocey i magiczna kule Dareckiego :)

Autor:  samaki9 [ 13 Paź 2017 13:01 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Naprawde nie wiem czy nie lepiej będzie po prostu wyrobić wizę i kupować bilety od tubylców pod stadionem.

Autor:  manro1 [ 13 Paź 2017 13:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

-- 13 Paź 2017 13:03 --

turecky napisał(a):
KrisZgr napisał(a):
No właśnie niekoniecznie, wczoraj aplikowałem a do dziś nie mam maila. Aplikacja po zalogowaniu do portalu jest widoczna.

ja dostałem mail konfirmacyjny po 4 dniach :-)

rowniez dostałem rowno po 4 dniach wiec widac takie maja opznienie. a mysle ze losowanie bedzie szybko jak to maja w zwyczaju, w koncu to grube miliony szybciej na koncie.... szczególnie tych co wybrali ze ich druzyna dojdzie do finalu:) :lol:

-- 13 Paź 2017 13:06 --

samaki9 napisał(a):
Naprawde nie wiem czy nie lepiej będzie po prostu wyrobić wizę i kupować bilety od tubylców pod stadionem.

mysle ze Putin sie postara aby wszystkie stadiony byly wypełnione po brzegi wiec nie zdziwię sie jak bedzie skupować pod stadionem zanim ktoś zacznie je tam wystawiać....
Może warto do Genia napisać czy czego nie ma w kieszeniach :lol:

Autor:  KrisZgr [ 13 Paź 2017 14:22 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

samaki9 napisał(a):
Naprawde nie wiem czy nie lepiej będzie po prostu wyrobić wizę i kupować bilety od tubylców pod stadionem.

Sama wiza ci nic nie da. Bez Fan Id i tak nie wejdziesz na stadion

Autor:  Lancaiero [ 13 Paź 2017 16:22 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Pamiętajcie, że to dopiero początek. Na finał EURO 2016 aplikowało ponad 1,2 mln osób, a na wszystkie mecze 12 milionów. Do tej pory podano, że Finał chce obejrzeć 300 tys. widzów, gdzie stadion mieści 80 tys. osób. Z 30% - 40% zabierze FIFA dla siebie, swoich partnerów i sponsorów. Szansa na bilet jest jak na razie duża. 1 bilet na 7,8 osób. Do marca będzie to pewnie 30 osób. Nie jest najgorzej

Autor:  kemot [ 13 Paź 2017 17:03 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Szansa na bilet na każdy mecz od oficjalnego dystrybutora i w nominalnej cenie wynosi dokładnie 100% dla każdego kto naprawdę tego chce i jest w stanie poświęcić trochę godzin na polowanie, pokazały to platformy odsprzedażowe podczas poprzednich imprez mimo równie szumnych zapowiedzi ile to osób nie aplikowało o bilety w 1. etapie dystrybucji.
Ostatnio na mecz Polska-Czarnogóra też wszystkie bilety się sprzedały zanim sprzedaż ruszyła i PZPNy na prawo i lewo krzyczały że za nic w świecie nie da się już kupić, a potem praktycznie każdego dnia mała wrzutka na Kup Bilet, włącznie z dniem w którym mecz był rozegrany.

Autor:  risto [ 13 Paź 2017 17:49 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Spokojnie, za jakiś czas euforia opadnie, zacznie się strasznie że na ulicach Rosji będą mordować, gwałcić i rabować i każdy chętny bilet kupi :P

Autor:  manro1 [ 14 Paź 2017 22:56 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

dzis dostałem takiego smsa od FWCTC
Dear ....., The current Sales Period for 2018 FIFA World Cup Russia is now Closec. You can acces your Ticketing Account to change your payment details until 18 October 2017. You currently have this card ending XXX registered. Regards, FIFA World Cuo Ticketing Center.
Pierwszy raz dostalem z Fifa Uefa smsa, juz myslaem ze udalo sie wylosować ( grupowe Kaliningrad) ale na koncie status zamówienia Pending, tez dostaliscie Smsy?

Autor:  turecky [ 16 Paź 2017 08:17 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Też :-) dla obu kont, które mam :-) Jedno na finał, drugie na TST3. Data ta sama: 18.10.2017, godz 11 CET
Czyli 18 października, po godz. 11 CET odbędzie się przydział biletów / losowanie :-).

Autor:  mal45 [ 16 Paź 2017 12:21 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Drodzy użytkownicy,

jak myślicie, czy w dniu 16 listopada (gdy ruszy etap sprzedaży "kto pierwszy ten lepszy") będą dostępne jeszcze najtańsze pakiety na trzy mecze Polski w fazie grupowej (TST3), bądź w ogóle jakieś kategorie cenowe? Czy jednak zainteresowanie w pierwszym etapie składania aplikacji było tak duże, że już raczej nie uświadczymy TST3? Zbyt późno ze znajomym zdecydowaliśmy, że jedziemy jednak na trzy mecze, a nie jeden i stąd teraz nasze "myślenice".

pozdrawiam

Autor:  kyrtap1992 [ 16 Paź 2017 20:36 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Znając życie i doświadczenie z Euro2016 nawet kilka dni przed meczem będzie szansa na kupienie biletów ;) Nie wiem czy będzie dokładnie tak samo jak na Euro2016 ale myślę że bardzo podobnie czyli po grudniowym losowaniu grup każda federacja dostanie pule biletów dla swojej reprezentacji a później na wiosnę jeszcze platforma odsprzedaży (na Euro właśnie tutaj zdobyłem bilety bo w losowaniu nie miałem szczęścia). Nie do końca trochę rozumiem jak ma wyglądać ta sprzedaż od 16 listopada skoro nie będzie jeszcze wiadomo gdzie będziemy grać :D

Autor:  mal45 [ 17 Paź 2017 09:01 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Ta sprzedaż od 16 listopada właśnie będzie na identycznej zasadzie (jeśli chodzi o rodzaje biletów) jak ta od 12 września, czyli będzie można aplikować między innymi o TST3, a nie na pojedyncze mecz danej reprezentacji. Więc na tym etapie wiedza, gdzie będzie grała, która drużyna jest zbędna.

Może ktoś ma jakieś doświadczenia z popytem na TST? Czy 16 listopada może już zabraknąć najtańszego TST3, bądź w ogóle TST?

pozdrawiam

Autor:  madej [ 17 Paź 2017 09:26 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Na Euro osobiście nie widziałem w sprzedaży pakietów Team bo tak szybko schodziły,
plus to te odległości i nie każdy będzie mógł tak podróżować razem z drużyną.
Jeśli wylosujemy grupe G to raczej nie będzie szans na bilety ze zwrotów. FIFA pewnie będzie ostrzegać kiedy robi wrzutki aczkolwiek Ruscy też widzą ile dany bilet jest wart :)

Autor:  manro1 [ 18 Paź 2017 12:39 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dzis 18ty... pierwsza szansa na sukces. Komus cos napisali lub na karcie drgnęło ? :D u mnie cisza. Jak byl łysy to wiadomo ze chyty i juz o północy zaczynal zbierac kasiore, a teraz cisza :)

Autor:  beXfree [ 18 Paź 2017 19:58 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Dostałem dzisiaj maila z FIFA. Ogólnie dużo standardowych formułek, ale co kluczowe, było tam napisane również:

Cytuj:
Completion and submission of your Ticket Application does not guarantee the availability of Tickets. You will be notified of the status of your Ticket Application by email following the Random Selection Draw process, and no later than 15th November 2017.

Strona 13 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/