Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 10 z 155

Autor:  manro1 [ 10 Paź 2017 10:29 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

czy możecie aktualnie aplikować po bilety ? od wczoraj próbuje i strona biletów na fifa milczy. Pewnie wszyscy sie rzucili na ostatnia chwile jak ja....

Autor:  coyaba [ 10 Paź 2017 11:53 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Skoro bedzie mozna bilety pozniej odsprzedac za posrednictwem FIFA tak jak to mialo miejsce 2 lata temu podczas EURO to te dane osob ktore z nami beda leciec wedlug mnie bedzie mozna jakos zmienic .

Autor:  jacek96 [ 10 Paź 2017 12:35 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

manro1 napisał(a):
czy możecie aktualnie aplikować po bilety ? od wczoraj próbuje i strona biletów na fifa milczy. Pewnie wszyscy sie rzucili na ostatnia chwile jak ja....

Masz na myśli, że w ostatnim etapie mieli w nieskończoność?!
No tak własnie mam.

Autor:  coyaba [ 10 Paź 2017 13:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witam,

Wiadomo kiedy bedzie losowanie biletow dla tych ktorzy robili rejestarcje od 14 September 2017 - 12 October 2017 ? "Sales Phase (1)
Random Selection Draw (1)"

Autor:  turecky [ 10 Paź 2017 16:29 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

-- 10 Paź 2017 16:17 --

Na stronie FIFA piszą tylko że w całym okresie od 13.10 do 15.11.
I tak, np. bilety dla Polski typu Team Specific Ticket mogą losować już od 13-tego; ale np. bilety typu Team Specific Ticket dla drużyn europejskich biorących udział w barażach mogą być losowane dopiero w dniach 13-15 listopada.
Więc wyniki będą jakoś tam sukcesywnie spływać.
Na pewno tu na forum, jak tylko ktoś dostanie decyzję, zaraz o tym poinformuje.

-- 10 Paź 2017 16:29 --

manro1 napisał(a):
czy możecie aktualnie aplikować po bilety ? od wczoraj próbuje i strona biletów na fifa milczy. Pewnie wszyscy sie rzucili na ostatnia chwile jak ja....

W tej chwili działa :-)

Autor:  Marcin Szczepanek [ 10 Paź 2017 16:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witam serdecznie , czy w pierwszym etapie zamawiania biletów istnieje możliwość zamówić pojedyńczy bilet na mecz Polaków ??
Nie chcę zamawiać całego pakietu tylko właśnie pojedynczy bilet na jeden mecz - jak jest taka mozliwość to proszę o podrzucenie inf jak to zrobić
Dziękuję i pzdr

Autor:  brazilmik [ 10 Paź 2017 17:42 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

NIE.....po losowaniu 01.12, możesz przygotować się na "polowanie" i wtedy możesz ustrzelić tickecik na jeden meczyk naszej reprezentacji, tylko "ambony" na polowaniu są pełne i nikt nie wie czy łatwo będzie taki tickecik ustrzelić........ :ugeek:

Autor:  KrisZgr [ 10 Paź 2017 17:51 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Co racja to racja. Niedługo znów ambony się zapełnią wytrawnymi myśliwymi, którzy będą wypatrywać pięknych trofeów

Autor:  brazilmik [ 10 Paź 2017 17:59 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

spoglądając na ekipy z górnej półki ....wszędzie zainteresowanie z lampkami na czerwono High, a dla tych kibiców Rosja to ciekawy kraj.... :ugeek:

Autor:  jacek96 [ 10 Paź 2017 18:24 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Po zaaplikowaniu nie przesyłają e-maila?

Autor:  Anonymous [ 10 Paź 2017 18:34 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

brazilmik napisał(a):
spoglądając na ekipy z górnej półki ....wszędzie zainteresowanie z lampkami na czerwono High, a dla tych kibiców Rosja to ciekawy kraj.... :ugeek:


Zobaczymy, ale te ceny.... i odległości z słabą możliwością transportu samolotem (z linii lcc praktycznie tylko W6)

Małe co najważniejsze "konkretne" co nieco, by nieco ostudzić zapał, byłem i interesowałem się dystrybucją przed EURO we Francji, a tam było dużo dużo łatwiej i na końcu prosili się by bilety odkupić

Kod:
Komplet wejściówek na grupowe mecze "Biało-Czerwonych" kosztuje od 347 do 693 dolarów (1200-2500 zł) i wedle statystyk FIFA na te bilety jest bardzo duży popyt. Równie popularne są pakiety na spotkania Niemiec czy Egiptu. Odległość od Rosji wydaje się też nie odstraszać kibiców z Meksyku i Brazylii, którzy także przesłali wiele zgłoszeń. Mimo pewnego awansu z aplikacjami czekają m.in. Anglicy i Hiszpanie.
Oprócz pakietów "Follow your team" można też aplikować po bilety na wszystkie mecze na danym stadionie lub pojedyncze wejściówki na określone spotkanie. Najtańszy bilet na mecz grupowy kosztuje 105 dolarów (około 390 zł). By zobaczyć na żywo finał mundialu, trzeba zapłacić przynajmniej 1675 złotych. Najdroższe wejściówki będą kosztować natomiast ponad 4000 złotych.
Kibice "Biało-Czerwonych" liczą z pewnie, że podopieczni Adama Nawałki wyjdą z grupy. Za obejrzenie 1/8 finału trzeba będzie zapłacić od ponad 400 złotych do około 900 złotych.
Za mecze ćwierćfinałowe od prawie 650 złotych do około 1350, a przy półfinale ceny wzrosną od około 1050 złotych do nawet 2760 złotych.
Preferencyjne ceny biletów obejmują osoby mieszkające w Rosji (obywateli tego kraju oraz pracujących tam obcokrajowców). I tak oni za finał będę musieli zapłacić ponad 7000 rubli, czyli około 470 złotych.
Drugi etap sprzedaży biletów rozpocznie się 16 i potrwa do 28 listopada, wtedy o przydziale wejściówek decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Kolejna tura składania aplikacji ruszy w 5 grudnia już po ustaleniu grup mundialu. Pierwsza etap, zakończony losowaniem, potrwa do końca stycznia, drugi już w formie bezpośredniej rozpocznie się w połowie marca.
Niesprzedane bilety będzie można również zakupić w tzw. fazie last minute. Przed turniejem dostępna będzie również oficjalna platforma odsprzedaży wejściówek. Organizatorzy przygotowali też specjalne bilety dla osób z niepełnosprawnościami. Część wejściówek będzie też w dyspozycji narodowych federacji.
Kibice, którzy otrzymają potwierdzenie zakupu biletów, przed wyjazdem do Rosji muszą wyrobić specjalny identyfikator - Fan Id. Dokument zastępuje wizę i pozwala korzystać z dodatkowych środków komunikacji.


Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-ms-2018-duze-zainteresowanie-biletami-na-mecze-polakow,nId,2450793#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Autor:  brazilmik [ 10 Paź 2017 18:44 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

wszystko OK, ale jednak MŚ to MŚ........oby tylko Argentyna nie zrobiła psikusa... :ugeek:
Ps. dziś obstawić Holland 7-0 to ładny mieszek talarów można zdobyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Autor:  Nter [ 10 Paź 2017 21:56 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Witajcie, na początku pozdrawiam serdecznie . Interesuje mnie zakup biletów na trzy mecze naszej reprezentacji i ewentualnie finał. Czy ktoś z użytkowników tego forum wie, jak ogląda się mecze na żywo na stadionach 40-60 tysięcznych za bramkami na wysokich trybunach? Nie wiem , czy rezerwować bilety wersji 2, czy też 3(za bramkami). Nie jestem stadionowym ekspertem i nie chcę przepłacać. Pozdrawiam

Autor:  DonCorrado [ 10 Paź 2017 22:05 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Żeby zaaplikować trzeba wybrać kategorie, podać ile biletów, potem dane swoje, i jak dwa bilety to od razu dane tej drugiej osoby? bo z tego co widze tak jest? czy dane wspoltowarzysza nie sa potrzebne - moze cos sknocilem, wszedlem w zakladke ktora moge duzo pozniej wypelnic po ewentualnym juz wylosowaniu?

Autor:  blazejdaw [ 10 Paź 2017 23:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Aktualna sytuacja walki o I koszyk przed nocnymi meczami w Ameryce Południowej.

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 12.68 KiB | Obejrzany 2161 razy ]

Autor:  kemot [ 11 Paź 2017 03:35 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Po zakończeniu dzisiejszych spotkań w Ameryce Płd. znany jest już pełny skład 1. koszyka podczas losowania grup finałowych:

1. Rosja
2. Niemcy
3. Brazylia
4. Portugalia
5. Argentyna
6. Belgia
7. Polska
8. Francja


Tymczasem drugim po Islandii debiutantem na MŚ została właśnie Panama.

Autor:  turecky [ 11 Paź 2017 08:08 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

-- 11 Paź 2017 08:06 --

Nter napisał(a):
Witajcie, na początku pozdrawiam serdecznie . Interesuje mnie zakup biletów na trzy mecze naszej reprezentacji i ewentualnie finał. Czy ktoś z użytkowników tego forum wie, jak ogląda się mecze na żywo na stadionach 40-60 tysięcznych za bramkami na wysokich trybunach? Nie wiem , czy rezerwować bilety wersji 2, czy też 3(za bramkami). Nie jestem stadionowym ekspertem i nie chcę przepłacać. Pozdrawiam

1. nie wiesz, jakie miejsce wylosujesz; może być w pierwszym rzędzie (na wysokości boiska) i w ostatnim (pod dachem)
2. zależy od stadionu; generalnie na stadionach bez bieżni widok jest lepszy.

-- 11 Paź 2017 08:07 --

DonCorrado napisał(a):
Żeby zaaplikować trzeba [...] podać od razu dane tej drugiej osoby?

tak, trzeba.

-- 11 Paź 2017 08:08 --

jacek96 napisał(a):
Po zaaplikowaniu nie przesyłają e-maila?

przesyłają

Autor:  KrisZgr [ 11 Paź 2017 08:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

No właśnie niekoniecznie, wczoraj aplikowałem a do dziś nie mam maila. Aplikacja po zalogowaniu do portalu jest widoczna.

Autor:  mordek [ 11 Paź 2017 10:24 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czy ktoś miał doświadczenia z użyciem innej karty i wie jak w rzeczywistości FIFA przestrzega tego zapisu (np. Puchar Konfederacji lub wcześniejsze MŚ)?

Załączniki:
payment.PNG
payment.PNG [ 34.8 KiB | Obejrzany 1955 razy ]

Autor:  samaki9 [ 11 Paź 2017 10:44 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czyli jak np. w marcu z platformy kupię bilety to muszę zapłacić za nie własną kartą ? jak to fizycznie zrobić? wrzucę do koszyka np 3 bilety i co dalej ? za każdy bilet mam zapłacić kartą kredytową osoby , której nazwisko będzie widniało na bilecie? trochę bez sensu.

Strona 10 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/