| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Majorka-Ibiza statek? majorka-ibiza-statek,1435,53132 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | hipeq69 [ 05 Sie 2014 15:03 ] |
| Temat postu: | Majorka-Ibiza statek? |
Hej Będę miał dwa dni na Majorce, jednak chętnie odwiedziłbym też Ibizę na chwilkę Dziękuję i Pozdrawiam | |
| Autor: | Papek [ 05 Sie 2014 17:17 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Płynie transmediterranea za 30 euro w jedną stronę ale płynie tylko raz w tygodniu w niedziele, i w niedziele musialby być też powrót ( na miejscu jest się wtedy ok 3 godziny więc nie ma szans na zwiedzanie) Jest jeszcze balearia, ale tak jak napisałeś, ceny od 60 euro wzwyż. Kiedy się wybierasz? Ja czekam na promocję na jakiejś stronie rezerwacyjnej, wtedy może kupię lot. Może są jacyś prywatni przewoźnicy? Mniejsze samoloty, latające na tej trasie? | |
| Autor: | hipeq69 [ 05 Sie 2014 17:38 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Papek napisał(a): Płynie transmediterranea za 30 euro w jedną stronę ale płynie tylko raz w tygodniu w niedziele, i w niedziele musialby być też powrót ( na miejscu jest się wtedy ok 3 godziny więc nie ma szans na zwiedzanie) Jest jeszcze balearia, ale tak jak napisałeś, ceny od 60 euro wzwyż. Kiedy się wybierasz? Ja czekam na promocję na jakiejś stronie rezerwacyjnej, wtedy może kupię lot. Może są jacyś prywatni przewoźnicy? Mniejsze samoloty, latające na tej trasie? Ja lecę ten trip, który tutaj zamieściłem: ktw-bgy-bcn-pmi-fco-cia-ktw-16-09-22-09,231,53041 Wiem, że na tej trasie lata z tego co pamiętam AB, ale cena to była w jedną stronę jakoś +300zł | |
| Autor: | Papek [ 05 Sie 2014 21:32 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
No tak, taka cena jest OW ale moze tam na miejscu latają jakieś małe samoloty? | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Sie 2014 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Najtańsze loty przez Madryt i Barcelonę, ale to chyba nie najlepsze rozwiązanie. | |
| Autor: | scomin [ 05 Sie 2014 21:47 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Nie lepiej spędzić na Majorce te dwa dni, a na Ibizę wrócić kiedyś? | |
| Autor: | hipeq69 [ 06 Sie 2014 11:47 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Wiem, że przez Madryt i Barcelonę są najtańsze te loty | |
| Autor: | Papek [ 24 Sie 2014 21:13 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Udało mi się przebrnąć przez te wszystkie strony i finalnie okazało się że trzeba trochę poszperać na stronie balearia i kupiłem bilety po 26,5 euro plus 26,5 euro powrót ( dodatkowo trzeba było zapłacić 3,5 euro opłaty portowej w jedną i w drugą stronę) | |
| Autor: | 1955845624 [ 27 Sie 2025 18:46 ] |
| Temat postu: | Re: Majorka-Ibiza statek? |
Czy ktoś ostatnimi czasy promował się między Palmą a Ibizą? Sprawdzałem promy i wychodzi 90 EUR / os. Niewiele więcej kosztuje IB w klasie z wyborem miejsc, itp. Zastanawiam się czy są jakieś metody na tańsze połączenia promowe, czy raczej skoro tyle pokazuje na wszystkie możliwe rejsy, to jest to sztywna cena i nic się nie da z tym zrobić? Chodzi o końcówkę listopada, więc jeszcze trochę czasu zostało. No ale tak jak napisałem, jakby prom był sporo tańszy, to będzie to dodatkowa opcja/atrakcja. Ale jak mam wydać niewiele mniej niż lot, no to odpowiedź jest oczywista. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |