| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Luźne gatki luzne-gatki,18,6784 | Strona 27 z 48 |
| Autor: | rw30 [ 10 Mar 2021 00:02 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
HandSome napisał(a): -- 05 Lut 2021 17:36 -- @rw30...rozumiem , że jako jedyny ,,znaffca" Hiszpanii masz prawo wszystkich i wszystko poprawiać A co do kolejnego kolegi z którego także się ,,nabijasz" to domniemywam , ze najzwyczajniej włączył Google translate i tak mu wyszło. Fakt , ze nie wszyscy trochę pomieszkali w pięknej Hiszpanii i nie znają j.hiszpańskiego tak doskonale jak Ty, ale....no właśnie to ale -- 05 Lut 2021 18:01 -- BTW...nawet 2.02 o godz 15.47 Bankier.pl napisał..Hiszpania wstrzymuje połączenia lotnicze z RPA i Brazylią robiąc z tego nagłówek. Także pewnie debile to redagują? -- 05 Lut 2021 18:08 -- 2.02 o godz 15.50 pap.pl polska agencja prasowa) podała identyczne info 2.02 wnp.pl podało także Dalej chyba już nie ma podawać przykładów Pozdrawiam -- 05 Lut 2021 18:11 -- Ostani przykład bo się...zakręcę chyba wiarygodny dla ciebie? infoair...ten sam przekaz miałem odpisywać, ale w ostatniej chwili zobaczyłem, że 'zbanowany' . Dam zatem spokój biedakowi. | |
| Autor: | JanuszJanuszewski [ 15 Mar 2021 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Piwo w Polsce |
Beta0 napisał(a): Dla mnie numerem jeden jest 14-dniowe Tyskie, lekkie, idealne dla osób, które lubią wypić więcej :p Beta0 został zbanowany za lubienie Tyskiego? | |
| Autor: | kostek966 [ 16 Mar 2021 18:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
Zeus napisał(a): Brakuje jedynie SZY-SZZ ^^ ![]() Zeus, miałeś na myśli gwiazdę Covida? | |
| Autor: | Zbyszko [ 23 Mar 2021 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: [Ryanair] zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
Ależ ładny pentagram | |
| Autor: | Sudoku [ 24 Mar 2021 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: Zakazy lotow do Polski (ew. obowiązek kwarantanny) - cov |
Cytuj: Czy po powrocie do Polski i otrzymaniu kwarantanny mój pracodawca ma wgląd z jakiego powodu ją dostałem? (przy umowie o pracę) Powód jest jasny dla wszystkich - za karę. | |
| Autor: | boots [ 26 Mar 2021 12:43 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
Bycie gwiazdą bywa stresujące. | |
| Autor: | oskiboski [ 28 Mar 2021 01:51 ] |
| Temat postu: | [LO] LOT - opinie, recenzje, uwagi |
| Autor: | boots [ 30 Mar 2021 18:15 ] |
| Temat postu: | Re: Szczepienia p. covid w Polsce |
@Julian.Wolf Cytuj: Nie jestem anty-szczepieniowcem ale odmowie czegokolwiek to mogło by być również placebo, bo ale wiem jak funkcjonuje wdrażanie leku na rynku przez koncerny farmaceutyczne O co chodzi w tym zdaniu? | |
| Autor: | sanchopan [ 02 Kwi 2021 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: Szczepienia p. covid w Polsce |
Znajomy pracował kiedyś w Tesco i miał na BOK takiego kolegę-jajcarza. Ale całkiem konkretnego. Pewnego dnia przyszedł klient, który oznajmił, że kupił wczoraj tamże żelazko - ale ono nie działa i taka rozmowa się wywiązała: - Proszę mi wymienić to żelazko na sprawne. - Dobrze...., Ojej, ale nie ma, skończyły się. - Żelazko wymienić! - Proszę Pana, bardzo chętnie - ale obecnie nie mamy ani 1 sztuki na stanie. - Żądam wymiany! - Niestety to niemożliwe. Ale możemy Panu albo zwrócić pieniądze albo przyjąć to żelazko do serwisu. - ...&!%&"%&&$"!!! ....macie ŻELAZKO WYMIENIĆ!! JUŻ!!!! - Niestety nie mamy jak tego zrobić. Klient pomyślał chwilę, zaczerwienił się z nerwów i wykrzyknął z całej siły: - A WSADŹ SE PAN W D.PĘ TO ŻELAZKO!!!!!! Niezrażony kolega odparł ze stoickim spokojem: - Proszę Pana, bardzo chętnie - ale tam już jest pralka z poprzedniej reklamacji. | |
| Autor: | Grzegorz40 [ 02 Kwi 2021 13:41 ] |
| Temat postu: | Re: Szczepienia p. covid w Polsce |
Kurcze, jakie stare to forum | |
| Autor: | Zbyszko [ 03 Kwi 2021 12:32 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
Lecz bardzo przyzwoite, jedno z lepszych w PL | |
| Autor: | pingwin_ [ 11 Kwi 2021 16:49 ] |
| Temat postu: | Re: Zakazy lotow do Polski (ew. obowiązek kwarantanny) - cov |
dg72 napisał(a): Pomyśl, oczywiście tak Zły przykład - Gwadelupa to terytorium zamorskie Francji, więc i UE i Schengen Na powrocie pełnoprawny dokument podróży nawet wracając np z Gwadelupy | |
| Autor: | tunczaj [ 12 Kwi 2021 03:58 ] | ||
| Temat postu: | Re: Test (PCR lub antygenowy i in) przed wylotem - gdzie zro | ||
Cytuj: Jeśli ktoś potrzebowałby adresu punktu, który w Krakowie wykonuje wszelkiego rodzaju testy na COVID, doczepia tam nr dowodu, paszportu i oczywiście PESEL oraz wpisuje wyniki negatywne do IKP, to piszcie na priv.
| |||
| Autor: | marekjantar [ 12 Kwi 2021 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
-- 12 Kwi 2021 20:33 -- @vincenz Witaj. Znalazłem twój stary post kiedy ktoś szukał informacji o locie sprzed paru lat. Czy byłbyś w stanie sprawdzić w obecnych czasach lot sprzed 1.5 roku? -- 12 Kwi 2021 20:55 -- Przepraszam za post pod postem. Może ktoś wie czy są strony gdzie można sprawdzić loty z połowy 2019 roku lub ktoś mógłby mi sprawdzić pewien lot? | |
| Autor: | vincenz [ 13 Kwi 2021 13:37 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
@marekjantar sprawdź https://www.flightera.net/en/ | |
| Autor: | marekjantar [ 13 Kwi 2021 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
@vincenz Jesteś wielkim człowiekiem, dziękuje! tego szukałem. Mam pytanie czy jest możliwe, że tego dnia którego szukam jakiś lot jest niezarejestrowany lub coś w tym stylu? leciałem tego dnia z tego lotniska do Wrocławia, a jednak nie ma go na liście. | |
| Autor: | vincenz [ 13 Kwi 2021 15:42 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
@marekjantar tak jest taka możliwość. To tylko amatorsko tworzona baza, a nie oficjalna dokumentacja. | |
| Autor: | marekjantar [ 13 Kwi 2021 16:01 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
Jednak wszystko się zgadza! Wybierałem złe lotnisko i przypadkiem wpadłem na podpowiedź, jeszcze raz wielkie dzięki! | |
| Autor: | Garmond [ 14 Kwi 2021 07:25 ] |
| Temat postu: | Re: Luźne gatki |
@Zeus wszedłeś w deweloperkę? W dodatku "pato"? ![]() https://www.money.pl/gospodarka/budynek ... 4496a.html | |
| Autor: | oskiboski [ 18 Kwi 2021 14:38 ] |
| Temat postu: | Re: Turcja post-covid |
Cytuj: Ziemia jest płaska @p.wl no wiesz zależy jak na to spojrzeć | |
| Strona 27 z 48 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |