Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

lotnisko w Colombo
lotnisko-w-colombo,985,89183
Strona 1 z 1

Autor:  Bożena [ 23 Lut 2016 11:10 ]
Temat postu:  lotnisko w Colombo

Kochani na was można liczyć, ponieważ wasze wiadomości są przydatne. Tym razem potrzebuję info jak wydostać się rano tj. około godziny 5 rano z rejonu Mont Lavinia na lotnisko aby nie przyjechać w ostatniej chwili. Odlot mamy około 9 rano. Będę wdzięczna za każdą podpowiedż.

Autor:  niewielki [ 23 Lut 2016 11:23 ]
Temat postu:  Re: lotnisko w Colombo

Nie wiem jak z busami, ale ja bym brał Tuk Tuka - najlepiej dogadać się dzień wcześniej co do ceny.
Dłuższe odcinki TukTukami wychodzą względnie dużo taniej niż krótkie odcinki w miastach.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/