| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| lotnisko w Colombo lotnisko-w-colombo,985,89183 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Bożena [ 23 Lut 2016 11:10 ] |
| Temat postu: | lotnisko w Colombo |
Kochani na was można liczyć, ponieważ wasze wiadomości są przydatne. Tym razem potrzebuję info jak wydostać się rano tj. około godziny 5 rano z rejonu Mont Lavinia na lotnisko aby nie przyjechać w ostatniej chwili. Odlot mamy około 9 rano. Będę wdzięczna za każdą podpowiedż. | |
| Autor: | niewielki [ 23 Lut 2016 11:23 ] |
| Temat postu: | Re: lotnisko w Colombo |
Nie wiem jak z busami, ale ja bym brał Tuk Tuka - najlepiej dogadać się dzień wcześniej co do ceny. Dłuższe odcinki TukTukami wychodzą względnie dużo taniej niż krótkie odcinki w miastach. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |