Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 282 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#161 PostWysłany: 06 Lut 2021 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4976
srebrny
Posłuchaj @Zeus 'a.
Jak z Krk przyleci normalnie, to jeszcze ze 20 min będziesz miał na podziwianie fajnego terminala i zachłyśnięcie się świeżym, mazurskim powietrzem .
Szlak taki już przetarty ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#162 PostWysłany: 06 Lut 2021 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
banalne pytanie, maila wysłać do Lotu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#163 PostWysłany: 06 Lut 2021 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
Do portu lotniczego i tamtych agentów handlingowych.
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
kubus95 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#164 PostWysłany: 13 Lut 2021 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
Wspaniała to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy :lol: Podziękowania dla @Zeus @wtak i @potylika za cenne rady- bez Was ja nie miałbym piwa, a lokalny sklepik by nie zarobił ;)

Załączniki:
img_20210212_192231_optimized_Easy-Resize.com.jpg
img_20210212_192231_optimized_Easy-Resize.com.jpg [ 232.4 KiB | Obejrzany 2078 razy ]
img_20210212_195142_optimized_Easy-Resize.com.jpg
img_20210212_195142_optimized_Easy-Resize.com.jpg [ 219.76 KiB | Obejrzany 2078 razy ]
received_242128880734656_optimized_Easy-Resize.com (1).jpg
received_242128880734656_optimized_Easy-Resize.com (1).jpg [ 197.04 KiB | Obejrzany 2078 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
mezo23 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#165 PostWysłany: 17 Lut 2021 18:04 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 673
Loty: 279
Kilometry: 389 895
Krajów: 50 / 23.4%
niebieski
jakie są opcję wydostania się z lotniska w Szymanach do Olsztyna? Z lotu z Krakowa o 19:25 w piątek? Pociąg regio dopiero o 21:40. Czy gdzieś w pobliżu jest jakiś przystanek autobusowy z którego ew. można dojechać do Szyman i dalej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#166 PostWysłany: 17 Lut 2021 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
@heide_berg przeszukaj temat, ale ktoś wyżej pisał chyba, że teraz tylko taxa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#167 PostWysłany: 17 Lut 2021 19:47 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10221
HON fly4free
@heide_berg: generalnie są jeszcze busy do Olsztyna i kilku innych miejsc, ale one są "na zamówienie" - trzeba dzwonić i potwierdzać, czy będzie kurs a to najpewniej jest uzależnione od zainteresowania w danym dniu; obawiam się , że o tej porze roku wystarczającego popytu w przypadku rejsów z/do KRK nie ma więc pozostaje "indywidualna" rezerwacja w cenie zgaduję taxi.

niedostosowanie wieczornego rozkładu pociągu do tych rejsów "krakowskich" trudno wytłumaczyć (wystarczyłoby, żeby pociąg pół godziny wcześniej przyjeżdżał i odjeżdżał powiedzmy 30 minut po przylocie samolotu a nie 1,5 h postoju na stacji), ale to jest Polska właśnie ;-) w każdym razie zdaje się, że jesienią były bardziej dostosowane i dało się realnie z nich skorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#168 PostWysłany: 17 Lut 2021 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 397
Loty: 372
Kilometry: 907 939
Krajów: 60 / 28.0%
niebieski
Mam taki pomysł na dojazd do Olsztyna z lotniska . Taxi (30-40 zł )na dworzec PKS Szczytno i potem za 12 zł autobus do Olsztyna (są dwa o 19.55 i 20.40)
Gdyby ktoś leciał 26 lutego w piątek KRK SZY to chętnie podzielę się kosztami taxi .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#169 PostWysłany: 17 Lut 2021 20:17 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Wracając tym samym lotem trzeba przechodzić przez tą słynną kontrolę bezpieczeństwa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#170 PostWysłany: 17 Lut 2021 20:25 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1377
Loty: 505
Kilometry: 940 010
Krajów: 71 / 33.2%
srebrny
marek2011 napisał(a):
niedostosowanie wieczornego rozkładu pociągu do tych rejsów "krakowskich" trudno wytłumaczyć (wystarczyłoby, żeby pociąg pół godziny wcześniej przyjeżdżał i odjeżdżał powiedzmy 30 minut po przylocie samolotu a nie 1,5 h postoju na stacji), ale to jest Polska właśnie ;-) w każdym razie zdaje się, że jesienią były bardziej dostosowane i dało się realnie z nich skorzystać.


Kiedy, jeszcze przed pandemią, leciałem na tej trasie, to pociąg był dostosowany do przylotów, kiedyś już im się udało. Miałem chyba jeszcze z 20 minut na powłóczenie się po lotnisku (z czego akurat byłem zadowolony, bo budynek ciekawy), ale to jednak zawsze z godzinę krócej niż obecnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#171 PostWysłany: 17 Lut 2021 20:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2698
Sudoku napisał(a):
Wracając tym samym lotem trzeba przechodzić przez tą słynną kontrolę bezpieczeństwa?

Tak, to jest clue wyjazdu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#172 PostWysłany: 17 Lut 2021 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
W okresie od 14 do 26 marca, w piątki i niedziele, obowiązywał będzie nowy rozkład szynobusu

Olsztyn Główny 18:30 ➡️ Szymany Lotnisko 19:33
Szymany Lotnisko 19:45 ➡️ Olsztyn Główny 20:42
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#173 PostWysłany: 21 Lut 2021 21:01 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 673
Loty: 279
Kilometry: 389 895
Krajów: 50 / 23.4%
niebieski
ktoś leci z Krakowa 12.03? i mam transport do Olsztyna? 2 os. chętne do podziału kosztów dojazdu z lotniska do Olsztyna w piątek wieczorem. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#174 PostWysłany: 21 Lut 2021 21:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26090
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Polecam
https://spolecznosc.fly4free.pl/loty/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#175 PostWysłany: 21 Lut 2021 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
Gadekk napisał(a):
Sudoku napisał(a):
Wracając tym samym lotem trzeba przechodzić przez tą słynną kontrolę bezpieczeństwa?

Tak, to jest clue wyjazdu



"Proszę otworzyć pokrywę laptopa i czytnika ebooków" "Dlaczego i jaki to ma sens?" "Bo taki mamy skaner" Kurtyna :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#176 PostWysłany: 21 Lut 2021 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
Poza Łodzią to jedyne takie lotnisko z cyrkiem gratis na kontroli bezpieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#177 PostWysłany: 21 Lut 2021 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5947
Loty: 768
Kilometry: 1 121 779
Krajów: 83 / 38.8%
HON fly4free
Nie tylko, w IEG i LUZ to samo
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#178 PostWysłany: 21 Lut 2021 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
Tam gdzie ruch mały to trzeba kombinować jak zabić czas w pracy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#179 PostWysłany: 21 Lut 2021 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
IEG i LUZ?? Nigdy nie kazano otwierać mi tam laptopa, przypomniało mi się za to, że w Poznaniu się kłócą o to
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Lotnisko Szymany
#180 PostWysłany: 21 Lut 2021 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
Generalnie kontrola w Polsce to komedia, ale w SZY chyba największa jak do tej pory. Za to w juesej czy Izraelu było normalnie, aczkolwiek bardzo skrupulatnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
potylika lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 282 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: abelincoln oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group