Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 698 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#261 PostWysłany: 06 Sty 2016 14:22 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 2
obibok nie mam możliwości odpisania Ci w prywatnej wiadomości wiec odpisze tu:
mój wyjazd nie jest jeszcze pewny, ale jak dojdzie do skutku to będzie to 23-30.01.2016.
oczywiście posprawdzam co trzeba i Ci przekaże
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#262 PostWysłany: 06 Sty 2016 15:00 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
wafello87 napisał(a):
obibok nie mam możliwości odpisania Ci w prywatnej wiadomości wiec odpisze tu:
mój wyjazd nie jest jeszcze pewny, ale jak dojdzie do skutku to będzie to 23-30.01.2016.
oczywiście posprawdzam co trzeba i Ci przekaże
Dzięki. Piszę do wszystkich potencjalnych wybierających się i "ziarnko do ziarnka". Szczegóły podam w PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#263 PostWysłany: 06 Sty 2016 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
ahdar napisał(a):
Do Buġibby mało po drodze przez Sliemę.


Do Sliemy przez całe San Julian też nie było za bardzo po drodze, a X2 tak właśnie radośnie sobie jeździł. Od końcówki grudnia jest nowy rozkład i nowe trasy. Jednym słowem "mela" ;)

http://news.transport.gov.mt/public-transport/
http://news.transport.gov.mt/category/public-transport/
http://news.transport.gov.mt/public-tra ... -november/

-- 06 Sty 2016 15:20 --

Rozpiska zmian tutaj:

https://transportinmalta.files.wordpres ... routes.pdf
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#264 PostWysłany: 09 Sty 2016 11:56 

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 2
Kilometry: 3 276
Krajów: 2 / 0.9%
Obibok. Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej więc podaj w czym mogę pomóc, co sprawdzić
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
#265 PostWysłany: 09 Sty 2016 12:07 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
A ją mogę. To odpowiednio w PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#266 PostWysłany: 10 Sty 2016 10:33 

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 2
Kilometry: 3 276
Krajów: 2 / 0.9%
Czy na lotnisku jest może przechowywania bagażu ? Jako że po wymeldowaniu z hotelu mamy czas do wieczora chcielibyśmy spacerować ale bez bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#267 PostWysłany: 10 Sty 2016 10:44 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 263
Loty: 235
Kilometry: 330 438
Krajów: 50 / 23.4%
niebieski
Czy korzystał ktoś może z transferu Wizza na Malcie? Zastanawiam się jak wygląda trasa tego autobusu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#268 PostWysłany: 10 Sty 2016 10:57 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Zazwyczaj autobusy transferowe nie mają stałej trasy i jest to uzależnione gdzie mają zlecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek88 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#269 PostWysłany: 10 Sty 2016 11:04 

bogusia.bogumila napisał(a):
Czy na lotnisku jest może przechowywania bagażu ? Jako że po wymeldowaniu z hotelu mamy czas do wieczora chcielibyśmy spacerować ale bez bagażu.

Jest przechowalnia.
Tylko nie bardzo rozumiem. Chcecie przyjechać na lotnisko, zostawić bagaż. I co dalej ? Gdzie spacerować ? Po lotnisku czy dookoła niego ? :mrgreen: Bo tam nic nie ma ciekawego w pobliżu.
Nie lepiej zostawić za free bagaż w hotelu ( jeszcze nigdy mi nie odmówiono) i sobie spacerować. Zapewne będzie gdzie. A później odebrać bagaż i pojechać prosto na lotnisko, co by odlecieć.
Góra
 PM off  
      
Offline
#270 PostWysłany: 10 Sty 2016 11:12 

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 2
Kilometry: 3 276
Krajów: 2 / 0.9%
Chodzi mi o powrót do Polski. Rano do godz. 11 mamy się wymeldować z hotelu. Nie chcę zostawiać bagażu w hotelu żeby nie być związana do powrotu po niego. Po wymeldowaniu planuje zawieź bagaż na lotnisko i dalej mieć czas na spacery np. Valetta, obiad. Ale bez bagażu. Powrót do Polski mamy dopiero po godz. 20.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#271 PostWysłany: 10 Sty 2016 11:19 

Czyli 2 razy na lotnisko trzeba jechać. Zależy skąd startujesz, a to trwa. Np z Quawra i okolic nawet półtorej godziny autobus potrafi jechać.
Ale jak taki macie plan, to nic mi do tego. Powodzenia ;)
Góra
 PM off  
      
Offline
#272 PostWysłany: 10 Sty 2016 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Na odlotach powinna być przechowalnia czynna 24 godziny http://passengers.maltairport.com/en/ba ... posits.htm
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#273 PostWysłany: 10 Sty 2016 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 51
Loty: 12
Kilometry: 22 554
Krajów: 5 / 2.3%
@jacakatowice Do Valletty jest raz dwa. My tak zrobiliśmy, ostatni dzień był trochę źle rozplanowany, stwierdziliśmy, że pojedziemy wcześniej na lotnisko, ale na miejscu się znudziło, więc znów do Valletty, potem znów na lotnisko i na lotnisku moja luba stwierdziła, że ma za mało magnesów, więc znów do Valletty i w końcu ostatnia trasa na lotnisko :). Ave bilety całodniowe :D
_________________
Image
Wyśniona podróż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#274 PostWysłany: 10 Sty 2016 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Niestety biletów całodniowych (już) nie ma. Są tygodniowe za 21 euro.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#275 PostWysłany: 10 Sty 2016 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 51
Loty: 12
Kilometry: 22 554
Krajów: 5 / 2.3%
Wiem wiem, chociaż zakładam, że większość zwiedzających będzie właśnie na tych tygodniowych jeździć :).
_________________
Image
Wyśniona podróż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#276 PostWysłany: 10 Sty 2016 14:49 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
Najkorzystniej jest zamówić sobie kartę Tallinja. Za przysłanie do Polski zapłaciłem € 6, doładowałem za € 12. Po kilku dniach jeźdżenia zostało mi € 3,75, a potem była promocja i teraz mam na koncie € 13,75, czyli następny wyjazd gratis.
Oczywiście jazda na tygodniówce byłaby wygodniejsza.
Góra
 Profil Relacje PM off
pieerx lubi ten post.
pieerx uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#277 PostWysłany: 10 Sty 2016 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Ja natomiast zamówiłem swoją kartę Talinja w listopadzie, a mieszkam od tego czasu na Malcie. Do tej pory nie przyszła... ;)
Próbować jednak warto, może za granicę bardziej się starają.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#278 PostWysłany: 10 Sty 2016 16:30 

Arrival napisał(a):
@jacakatowice Do Valletty jest raz dwa. My tak zrobiliśmy, ostatni dzień był trochę źle rozplanowany, stwierdziliśmy, że pojedziemy wcześniej na lotnisko, ale na miejscu się znudziło, więc znów do Valletty, potem znów na lotnisko i na lotnisku moja luba stwierdziła, że ma za mało magnesów, więc znów do Valletty i w końcu ostatnia trasa na lotnisko :). Ave bilety całodniowe :D

Jak ktoś lubi sobie pojeździć autobusami, to jego wybór. :mrgreen:
Ja bym tak nie jeździł. Tylko np zostawił graty w jakiejś knajpce w Valettcie na przechowanie. Np w barze koło pętli autobusowej w Valettcie tak zrobiłem. No ale z tym gościem - właścicielem baru szybko nawiązałem kontakt. :D Ja z Polski, on ma żonę Ukrainkę. Było o czym pogadać i "metę" już tam mam. ;)
Tak samo było w Kijowie. Plecaki na zaplecze pubu ” Cooper" A my w miasto. Tylko się pytali czy bomby tam im nie zostawiamy czasem. :mrgreen:
Ale ja tam nigdy nic cennego nie mam i podchodzę na luzie, z wiarą w ludzką uczciwość i życzliwość ( jak na razie się jeszcze nie zawiodłem)
Góra
 PM off  
      
Offline
#279 PostWysłany: 10 Sty 2016 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 51
Loty: 12
Kilometry: 22 554
Krajów: 5 / 2.3%
U mnie z bagażami nie ma nigdy problemów, zawsze jeżdżę z niewielkim plecakiem, nie przeszkadza mi w zwiedzaniu :D
A jeździć po okolicy (czy to autem czy autobusem) uwielbiam, zwłaszcza kiedy mam gdzieś krótki pobyt i wiem, że i tak nie jestem w stanie konkretnie niczego zobaczyć. Wtedy 2-3 dni jeżdżenia i oglądania dają mi pogląd na to gdzie dokładnie wybrać się następnym razem :).
_________________
Image
Wyśniona podróż?
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
#280 PostWysłany: 10 Sty 2016 16:53 

Zgadza się.
Autobusy mają też tą zaletę, zwłaszcza w nieznanym terenie, że nie trzeba tak jak prowadząc wynajęte auto, na wszystko uważać, tylko spokojnie można chłonąć widoki.
Aha
Jeszcze np na Gozo mieliśmy cały dzień na zwiedzanie po opuszczeniu hotelu, a przed odpłynięciem na Maltę. Mieliśmy dziecko ze sobą i łącznie 3 plecaki.
Co z tym zrobić ? Żeby z tym nie łazić.
Przypomniało mi się , że byliśmy ze 2 razy na kawie w barze niedaleko dworca w Rabat. I miły facet to prowadził. Jedno krótkie pytanie i bagaż był u niego za barem przez cały dzień. :D
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 698 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group