Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ligue 1
ligue-1,1569,79898
Strona 3 z 3

Autor:  maciek89 [ 23 Wrz 2019 17:55 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

@spejson911 Czytałem, że Stand Boulogne ma miejsca stojące, ale miałem nadzieję, że dotyczy to tylko niższego piętra. Poczekam w takim razie jak będą się układały ceny w innych sektorach, bo żona pewnie wolałaby miejsce siedzące ;)

Autor:  spejson911 [ 23 Wrz 2019 21:14 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

@maciek89 ok jak jedziesz z żona to jednak inne miejsca :) ja tez kupiłem bo było tanio na te miejsca a nagle się okazało ze to stojące z ultrasami :p jednak widok z mojego sektora był bardzo dobry :)

Autor:  maczup [ 31 Sie 2021 23:04 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

Za ok. 1000 zł z biletem na mecz z Modlina (powrót na WAW) można lecieć na mecz PSG - Clermont, który (mam nadzieję) będzie debiutem Messiego na Parc des Princes.

Autor:  Szymox [ 10 Wrz 2022 09:48 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

Mam pytanie kiedy mogłeś edytować bilet e-tickets podac swoje dane bo pisze 21 dni przed meczem bo jade na psg nice i podaja dokladna date 10 wrzesnia mozna pobrac bilet no jest 10.09 a ja nic nie moge zrobic i jak u ciebie to wygladalo

Autor:  dyneck [ 10 Lut 2023 11:39 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

Chce może ktoś bilet na Marsylia-PSG (27 lutego, niedziela, 20:45) ?
Mam jeden wolny za 129e na główną trybunę.

Autor:  Legion1 [ 07 Wrz 2023 08:38 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

Pytanie, w weekend 21-22.10 będę w Nicei, gra wtedy AS Monaco z Metz bodajże. Ktoś wie jak z wejściówkami? Na stronie nic nie ma, ale zakładam, że bez problemu będą do kupienia w dniu meczu?

Autor:  belek1983 [ 20 Mar 2024 23:12 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

I udało ci się bez problemu kupić na miejscu ten bilet ? Ja wybieram się 7 kwietnia na mecz do Monaco

Autor:  Robaku [ 08 Paź 2024 21:02 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

Czy ktoś był kiedyś na Lille?

Autor:  Donovaninho [ 08 Paź 2024 21:05 ]
Temat postu:  Re: Ligue 1

Tak, 5 lat temu. Przyjemnie, bilet za 15 euro, polecam: https://numer14.pl/pocztowka-z-lille/

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/