Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Liga Narodów
liga-narodow,1497,118741
Strona 4 z 9

Autor:  cavani [ 25 Sty 2018 15:31 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@R_W

Na pewno lepiej jest się pokazać na Euro i dostać tam nawet łomot od wszystkich drużyn przy okazji zdobywając przy tym sporo kasy i popularności niż ciułać do niczego niepotrzebne pojedyncze punkty w lidze C. Jeśli jest taka możliwość, to na pewno ktoś w ten sposób będzie chciał to wykorzystać. Nie wiem tylko, co to ma mieć wspólnego ze sportem. Ale mam nadzieję, że będzie fajny kabaret. :lol:

Autor:  luck1991 [ 25 Sty 2018 16:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Dwa mecze w Chorzowie to były bardzo dobry pomysł. Nowy obiekt, zawodnicy nie muszą zmieniać lokalizacji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ?ref=kafle

Autor:  kamo375 [ 25 Sty 2018 16:19 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Byłbym zdecydowanie za tym pomysłem. Stadion Śląski w końcu po przebudowie zasługuje na jakieś ciekawe wydarzenie sportowe. Chociaż opcja z Gdańskiem też nie byłaby zła, kibice z różnych części kraju mogliby zobaczyć swoich ulubieńców nie pokonując przy tym 600km :)

Autor:  kyrtap1992 [ 25 Sty 2018 18:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

A ja uważam że pomysł z awansem drużyny z dywizji D jest dobrym pomysłem. Jest to tylko jedno miejsce na turnieju a dla każdej z tych drużyn zagranie na takim turniej to marzenie które nigdy nie było możliwe do spełnienia grając w normalnych eliminacjach. Tam też są kibicie którzy kochają piłkę nożną i nawet jeśli mają zebrać srogie baty to przeżyć mistrzostwa jeżdżąc za swoją drużyną i oglądając ich na takiej imprezie to będzie niesamowite przeżycie. Zresztą sami przyznacie że zupełnie inaczej żyje się turniejem kiedy grają tam nasi a kiedy ich nie ma ;)

Autor:  R_W [ 25 Sty 2018 19:47 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

cavani napisał(a):
@R_W

Na pewno lepiej jest się pokazać na Euro i dostać tam nawet łomot od wszystkich drużyn przy okazji zdobywając przy tym sporo kasy i popularności niż ciułać do niczego niepotrzebne pojedyncze punkty w lidze C. Jeśli jest taka możliwość, to na pewno ktoś w ten sposób będzie chciał to wykorzystać. Nie wiem tylko, co to ma mieć wspólnego ze sportem. Ale mam nadzieję, że będzie fajny kabaret. :lol:

Twoim zdaniem, a nie "na pewno"... Wystarczy, że uefa zawczasu pogrozi dyskwalifikacja z Euro i karami finansowymi i jak mawial Siara "caly misterny plan w p...u" :)

Autor:  cavani [ 26 Sty 2018 11:15 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@R_W

Tak, do pełnej kompromitacji UEFA brakuje tylko jeszcze tego, aby nakazali grę w najsilniejszych składach bez możliwości testowania nowych piłkarzy, a najlepiej w ogóle zrobili rozpiskę jacy zawodnicy mają zagrać w tej Lidze Narodów. A po tym cyrku w 2020, następne EURO 2024 najlepiej w Chinach niech sobie urządzą- gospodarze oczywiście rozstawieni. I jeszcze może dzika karta dla jakiegoś Kataru. Byle tylko kasa się zgadzała... :roll:

Autor:  R_W [ 26 Sty 2018 11:49 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Przesadzasz, ale ja tam nie mam nic przeciwko, zeby dalej sie kompromitowali. Juz od dawna jestem zdania, ze czolowe federacje krajowe powinny sie dogadac miedzy soba, wystapic z uefa/fifa i stworzyc od nowa miedzynarodowe struktury, a potem rozgrywki itd. bez udzialu ludzi pokroju Blattera i jemu podobnych. Reszta federacji pewnie szybko zechcialaby dolaczyc, bo o takie sprawy jak poziom turniejow czy wplywy z transmisji i reklam raczej nie byloby sie co martwic, co najwyzej na poczatku byloby ogolnie troche zamieszania. Zreszta to juz temat nie na ten watek...

Autor:  samaki9 [ 26 Sty 2018 12:04 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@R_W - Jak znam życie to za 5 lat mielibyśmy fifę/uefę bis.

Autor:  sidiks [ 04 Lut 2018 22:34 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jakieś sugestie gdzie zagrają domowe mecze Włosi i Portulaczycy przeciwko Polsce?
Jakieś info z ich federacji?

Autor:  MrMarGol [ 15 Lut 2018 13:11 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Informacji brak ale ja obstawiam Turyn i Lizbonę.

Autor:  Legion1 [ 17 Lut 2018 10:57 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@cavani patrząc na to jak wszytko się zmienia i patrząc na nowe pomysły obawiam się, że prędzej czy później profanacja ME może nastąpić i albo zobaczymy je na innym kontynencie albo z udziałem drużyn z innych federacji. Napływ kasy może zmienić wszystko

Autor:  luck1991 [ 09 Mar 2018 22:02 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Jak wygramy grupę z Włochami i Portugalią to zorganizujemy finał Ligii Narodów
http://sport.tvp.pl/36329141/polska-chc ... gi-narodow

Autor:  D4fc4 [ 16 Mar 2018 18:39 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Czyli w grę wchodzi Warszawa, bo nie bez powodu Kraków nie był gospodarzem Mistrzostw Europy (odległość trybun od boiska na stadionie Wisły)/

Autor:  dyneck [ 28 Mar 2018 10:26 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ow/mn9mtxp

Mam nadzieję, że to żart z tym Wrocławiem. Po wczorajszej wizycie na Śląskim nie mam wątpliwośći,
że to tam powinny odbyć oba się te mecze - to po prostu nasz rezerwowy stadion Narodowy.

Autor:  dexMorgan [ 28 Mar 2018 11:10 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

W sensie że fajnie widać zza bieżni ? :) moje zdanie ciągle bez zmian , nie dla stadionów LA - czyli Bydgoszcz i Sląski out.

ale mniejsza o to , zagrają pewnie tam gdzie jeszcze nie byli żeby każdy był happy ;) typuję więc Gdańsk na LN.

kwestia czy będa chcieli grac w róznych miastach , faktycznie sensowny jest pomysł gry w jednym obu meczów.

2018-09-11: Polska – Irlandia (towarzyski)
2018-10-11: Polska – Portugalia (Liga Narodów)
2018-10-14: Polska – Włochy (Liga Narodów)
2018-11-15: Polska – Czechy (towarzyski)

Sląski , 2x Gdańsk , Wrocław - tak bym obstawiał , chociaż osobiście wolałbym Irlandię we Wrocku.

Autor:  dyneck [ 28 Mar 2018 12:24 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

W sensie, że ładny stadion, a pojemność jednak o prawie 10 tyś. większa niż Wrocław czy Gdańsk.
Wcale widoczność nie jest taka zła mimo bieżni.
Zawodnicy też chwalą atmosferę i murawę.
Już pomijam fakt czy kadra wygrała w ogóle jakiś mecz we Wrocławiu ?
Z Irlandią we wrześniu ma być podobno w Krakowie na Wiśle.
Czyli Czechy powinny trafić do Gdańska i wszystkie duże miasta powinny być zadowolone w tym roku :)

Autor:  pemat [ 30 Mar 2018 17:59 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

LN jednak na Śląskim?
Reprezentacja Polski znów zagra na Stadionie Śląskim

Cytuj:
Zdaniem głównego specjalisty ds. PR Stadionu Śląskiego, Adama Pawlickiego, w październiku biało-czerwoni w Chorzowie rozegrają jedno ze spotkań Ligi Narodów. - Postaramy się, by kadra znów zagrała u nas. Z Portugalią albo Włochami

Autor:  littleboy1989 [ 30 Mar 2018 18:28 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

@dyneck
Z tego co pamietam to wygrali we Wro.
- z Czechami 3:1
- z Finlandia 5:0

Wydaje mi sie ze Czesi nie beda grali w Gdansku. Ja bym obstawiał Wro lub Chorzow, ale to moj typ

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Autor:  DonCorrado [ 31 Mar 2018 22:39 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

Nie wierze, że Czechów wyślą aż do Gdańska

Autor:  lahcimmm2 [ 31 Mar 2018 23:51 ]
Temat postu:  Re: Liga Narodów

littleboy1989 napisał(a):
@dyneck
Z tego co pamietam to wygrali we Wro.
- z Czechami 3:1
- z Finlandia 5:0

Wydaje mi sie ze Czesi nie beda grali w Gdansku. Ja bym obstawiał Wro lub Chorzow, ale to moj typ

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

slaski sie zapelni bez czechow,
pozostale sie nie zapelnia z czechami:)
wesolych

Strona 4 z 9 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/