| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Liga Narodów liga-narodow,1497,118741 | Strona 4 z 9 |
| Autor: | cavani [ 25 Sty 2018 15:31 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
@R_W Na pewno lepiej jest się pokazać na Euro i dostać tam nawet łomot od wszystkich drużyn przy okazji zdobywając przy tym sporo kasy i popularności niż ciułać do niczego niepotrzebne pojedyncze punkty w lidze C. Jeśli jest taka możliwość, to na pewno ktoś w ten sposób będzie chciał to wykorzystać. Nie wiem tylko, co to ma mieć wspólnego ze sportem. Ale mam nadzieję, że będzie fajny kabaret. | |
| Autor: | luck1991 [ 25 Sty 2018 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Dwa mecze w Chorzowie to były bardzo dobry pomysł. Nowy obiekt, zawodnicy nie muszą zmieniać lokalizacji. http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ?ref=kafle | |
| Autor: | kamo375 [ 25 Sty 2018 16:19 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Byłbym zdecydowanie za tym pomysłem. Stadion Śląski w końcu po przebudowie zasługuje na jakieś ciekawe wydarzenie sportowe. Chociaż opcja z Gdańskiem też nie byłaby zła, kibice z różnych części kraju mogliby zobaczyć swoich ulubieńców nie pokonując przy tym 600km | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 25 Sty 2018 18:02 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
A ja uważam że pomysł z awansem drużyny z dywizji D jest dobrym pomysłem. Jest to tylko jedno miejsce na turnieju a dla każdej z tych drużyn zagranie na takim turniej to marzenie które nigdy nie było możliwe do spełnienia grając w normalnych eliminacjach. Tam też są kibicie którzy kochają piłkę nożną i nawet jeśli mają zebrać srogie baty to przeżyć mistrzostwa jeżdżąc za swoją drużyną i oglądając ich na takiej imprezie to będzie niesamowite przeżycie. Zresztą sami przyznacie że zupełnie inaczej żyje się turniejem kiedy grają tam nasi a kiedy ich nie ma | |
| Autor: | R_W [ 25 Sty 2018 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
cavani napisał(a): @R_W Na pewno lepiej jest się pokazać na Euro i dostać tam nawet łomot od wszystkich drużyn przy okazji zdobywając przy tym sporo kasy i popularności niż ciułać do niczego niepotrzebne pojedyncze punkty w lidze C. Jeśli jest taka możliwość, to na pewno ktoś w ten sposób będzie chciał to wykorzystać. Nie wiem tylko, co to ma mieć wspólnego ze sportem. Ale mam nadzieję, że będzie fajny kabaret. Twoim zdaniem, a nie "na pewno"... Wystarczy, że uefa zawczasu pogrozi dyskwalifikacja z Euro i karami finansowymi i jak mawial Siara "caly misterny plan w p...u" | |
| Autor: | cavani [ 26 Sty 2018 11:15 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
@R_W Tak, do pełnej kompromitacji UEFA brakuje tylko jeszcze tego, aby nakazali grę w najsilniejszych składach bez możliwości testowania nowych piłkarzy, a najlepiej w ogóle zrobili rozpiskę jacy zawodnicy mają zagrać w tej Lidze Narodów. A po tym cyrku w 2020, następne EURO 2024 najlepiej w Chinach niech sobie urządzą- gospodarze oczywiście rozstawieni. I jeszcze może dzika karta dla jakiegoś Kataru. Byle tylko kasa się zgadzała... | |
| Autor: | R_W [ 26 Sty 2018 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Przesadzasz, ale ja tam nie mam nic przeciwko, zeby dalej sie kompromitowali. Juz od dawna jestem zdania, ze czolowe federacje krajowe powinny sie dogadac miedzy soba, wystapic z uefa/fifa i stworzyc od nowa miedzynarodowe struktury, a potem rozgrywki itd. bez udzialu ludzi pokroju Blattera i jemu podobnych. Reszta federacji pewnie szybko zechcialaby dolaczyc, bo o takie sprawy jak poziom turniejow czy wplywy z transmisji i reklam raczej nie byloby sie co martwic, co najwyzej na poczatku byloby ogolnie troche zamieszania. Zreszta to juz temat nie na ten watek... | |
| Autor: | samaki9 [ 26 Sty 2018 12:04 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
@R_W - Jak znam życie to za 5 lat mielibyśmy fifę/uefę bis. | |
| Autor: | sidiks [ 04 Lut 2018 22:34 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Jakieś sugestie gdzie zagrają domowe mecze Włosi i Portulaczycy przeciwko Polsce? Jakieś info z ich federacji? | |
| Autor: | MrMarGol [ 15 Lut 2018 13:11 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Informacji brak ale ja obstawiam Turyn i Lizbonę. | |
| Autor: | Legion1 [ 17 Lut 2018 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
@cavani patrząc na to jak wszytko się zmienia i patrząc na nowe pomysły obawiam się, że prędzej czy później profanacja ME może nastąpić i albo zobaczymy je na innym kontynencie albo z udziałem drużyn z innych federacji. Napływ kasy może zmienić wszystko | |
| Autor: | luck1991 [ 09 Mar 2018 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Jak wygramy grupę z Włochami i Portugalią to zorganizujemy finał Ligii Narodów http://sport.tvp.pl/36329141/polska-chc ... gi-narodow | |
| Autor: | D4fc4 [ 16 Mar 2018 18:39 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Czyli w grę wchodzi Warszawa, bo nie bez powodu Kraków nie był gospodarzem Mistrzostw Europy (odległość trybun od boiska na stadionie Wisły)/ | |
| Autor: | dyneck [ 28 Mar 2018 10:26 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ow/mn9mtxp Mam nadzieję, że to żart z tym Wrocławiem. Po wczorajszej wizycie na Śląskim nie mam wątpliwośći, że to tam powinny odbyć oba się te mecze - to po prostu nasz rezerwowy stadion Narodowy. | |
| Autor: | dexMorgan [ 28 Mar 2018 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
W sensie że fajnie widać zza bieżni ? ale mniejsza o to , zagrają pewnie tam gdzie jeszcze nie byli żeby każdy był happy kwestia czy będa chcieli grac w róznych miastach , faktycznie sensowny jest pomysł gry w jednym obu meczów. 2018-09-11: Polska – Irlandia (towarzyski) 2018-10-11: Polska – Portugalia (Liga Narodów) 2018-10-14: Polska – Włochy (Liga Narodów) 2018-11-15: Polska – Czechy (towarzyski) Sląski , 2x Gdańsk , Wrocław - tak bym obstawiał , chociaż osobiście wolałbym Irlandię we Wrocku. | |
| Autor: | dyneck [ 28 Mar 2018 12:24 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
W sensie, że ładny stadion, a pojemność jednak o prawie 10 tyś. większa niż Wrocław czy Gdańsk. Wcale widoczność nie jest taka zła mimo bieżni. Zawodnicy też chwalą atmosferę i murawę. Już pomijam fakt czy kadra wygrała w ogóle jakiś mecz we Wrocławiu ? Z Irlandią we wrześniu ma być podobno w Krakowie na Wiśle. Czyli Czechy powinny trafić do Gdańska i wszystkie duże miasta powinny być zadowolone w tym roku | |
| Autor: | pemat [ 30 Mar 2018 17:59 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
LN jednak na Śląskim? Reprezentacja Polski znów zagra na Stadionie Śląskim Cytuj: Zdaniem głównego specjalisty ds. PR Stadionu Śląskiego, Adama Pawlickiego, w październiku biało-czerwoni w Chorzowie rozegrają jedno ze spotkań Ligi Narodów. - Postaramy się, by kadra znów zagrała u nas. Z Portugalią albo Włochami | |
| Autor: | littleboy1989 [ 30 Mar 2018 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
@dyneck Z tego co pamietam to wygrali we Wro. - z Czechami 3:1 - z Finlandia 5:0 Wydaje mi sie ze Czesi nie beda grali w Gdansku. Ja bym obstawiał Wro lub Chorzow, ale to moj typ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | DonCorrado [ 31 Mar 2018 22:39 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Nie wierze, że Czechów wyślą aż do Gdańska | |
| Autor: | lahcimmm2 [ 31 Mar 2018 23:51 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
littleboy1989 napisał(a): @dyneck Z tego co pamietam to wygrali we Wro. - z Czechami 3:1 - z Finlandia 5:0 Wydaje mi sie ze Czesi nie beda grali w Gdansku. Ja bym obstawiał Wro lub Chorzow, ale to moj typ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka slaski sie zapelni bez czechow, pozostale sie nie zapelnia z czechami:) wesolych | |
| Strona 4 z 9 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |