| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Liga Narodów liga-narodow,1497,118741 | Strona 6 z 9 |
| Autor: | pteo [ 20 Lip 2018 09:23 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
jest flix-bus z samego lotniska Mediolan-Bergamo do Bolonii 7.09.2018 o godz 13,25 przyjazd do Bolonii 16,40 cena 39 plz | |
| Autor: | DominDmN [ 22 Lip 2018 19:23 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Informacyjnie mecz Włochy - Portugalia w listopadzie odbedzie sie w Mediolanie http://www.figc.it/en/204/2543063/2018/07/News.shtml | |
| Autor: | Justin Credible [ 25 Lip 2018 00:03 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
23.57 rozpoczęli sprzedaż na Włochy - Polska. Bez żadnych problemów, na spokojnie. kupione. edit: swoja droga warto zwrócić uwagę na tą włoską specyfikę: "UWAGA: W tym meczu dane osobowe będą drukowane na biletach i sprawdzane podczas wejścia na stadion. Nie będzie możliwości zmiany danych po dokonaniu zakupu biletu ani możliwości wejścia na bilet z cudzymi danymi." | |
| Autor: | sidiks [ 25 Lip 2018 00:14 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Gdzie taka informacje mozna przeczytac? | |
| Autor: | Justin Credible [ 25 Lip 2018 00:16 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
na łaczy nas piłka w momencie dokonywania zakupu | |
| Autor: | sidiks [ 25 Lip 2018 00:28 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Dzieki juz widzialem Ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo w praktyce | |
| Autor: | DonCorrado [ 25 Lip 2018 05:35 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
W Serie A praktykowane | |
| Autor: | golen [ 25 Lip 2018 18:59 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Teraz już pokazuje "Brak dostępnych biletów na ten mecz". Z pół godziny temu jeszcze można było 1 sztukę dodać do koszyka. Więcej nie wchodziło. | |
| Autor: | R_W [ 25 Lip 2018 22:09 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Bylem na kilku meczach we Wloszech i na kazdym sprawdzano dane z biletu, choc na sektor gosci nigdy nie wchodzilem. Na tym meczu moga nie chciec Polakom az tak sprawdzac, bo raczej wola miec wszystkich na stadionie niz kilkuset wkurzonych pod bramami, dodac do tego polozenie stadionu miedzy blokami, zestresowanych stewardow, problemy z komunikacja i calkiem mozliwe, ze to info to standardowo tylko straszak. | |
| Autor: | irys [ 31 Lip 2018 05:47 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Mam jedno wolne miejsce w aucie na trasie Bergamo-Bolonia 6.09 w godz. porannych, może ktoś chce dorzucić się do paliwa? | |
| Autor: | sidiks [ 01 Sie 2018 00:45 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Przed chwila pokazaly sie ponownie bilety. Zapewne wywalilo z koszykow tym ktorzy nie oplacili | |
| Autor: | arooooo [ 01 Sie 2018 07:07 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Witam, Jak najłatwiej dostać się do Bolonii? Najtaniej znalazłem samolot do Wenecji lub Mediolanu i stamtąd busem? Która opcja lepsza, Mediolan czy Wenecja? Jeśli ktoś jechał autem do Bolonii to również prosiłbym kontakt na priv. Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam. | |
| Autor: | Martin79 [ 01 Sie 2018 23:16 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Inne opcje to Pisa i Rimini. Podobne odleglosci i ceny dojazdu pociagiem lub busem. Jesli ktos wraca zaraz po meczu do Bergamo samochodem to chętnie się dorzuce do paliwa. | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Sie 2018 10:28 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Z Wenecji i Treviso dużo taniej i sprawniej można dostać sie pociągiem do Bolonii, aniżeli Mediolanu czy Bergamo. | |
| Autor: | Justin Credible [ 10 Sie 2018 08:32 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Portugalia - Polska w Giumaraes http://www.90minut.pl/news/288/news2888 ... araes.html | |
| Autor: | bizqit [ 10 Sie 2018 09:29 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
sporo połączeń fajnych do Porto i potem busik bezpośredni z lotniska za 8e: https://www.getbus.eu/en/guimaraes-airport-guimaraes/ | |
| Autor: | pemat [ 10 Sie 2018 09:50 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
bizqit napisał(a): sporo połączeń fajnych do Porto (...) chyba nie masz na myśli lotów bezpośrednich? bo zakładając nawet wylot w weekend poprzedzający mecz i dodając Berlin, to wyszło mi ich aż... 5 (w tym 2 z Berlina) Załącznik: pl-opo.png [ 17.59 KiB | Obejrzany 6865 razy ] | |
| Autor: | arooooo [ 16 Sie 2018 07:46 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
czym polecacie dostać się z Wenecji do Bolonii w piątek rano? bus czy pociąg? znalazłem pociąg za 12,50 euro/osoba i flixbusa za 40 zł/osoba czy ktoś z własnego doświadczenia mógłby powiedzieć czy lepiej kupić wcześniej bilet czy na miejscu nie będzie problemu? dzięki za odp, pzdr. | |
| Autor: | R_W [ 17 Sie 2018 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
Moge pomoc tylko co do pociagu, jechalem gdzies kiedys w tamtych rejonach i na pociagi regionalne ((z Wenecji do Bolonii jezdza xx:42 co godzine oprocz 09:42) bez problemu kupowalem w maszynie na dworcu, bo nie maja przypisanych miejscowek ani ograniczonej ilosci. Bilet nie jest przypisany do konkretnego pociagu, ale musisz go aktywowac przed wyjazdem i wtedy jest wazny przez bodajze 6 godzin. Oczywiscie ten za 12,60 nie jest wazny na pociagi IC, Frecciacostam itp. | |
| Autor: | dewoj [ 18 Sie 2018 13:46 ] |
| Temat postu: | Re: Liga Narodów |
we Włoszech najlepiej strawdzić strony trenitalia.com i italotreno.it | |
| Strona 6 z 9 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |