| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 61 z 82 |
| Autor: | DaDa [ 19 Mar 2018 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
przynajmniej nie z własnej woli | |
| Autor: | 12groszy [ 19 Mar 2018 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Teraz pozostało tylko jakąś wizę przykleić, nawet nie istniejącego kraju (samemu sobie zrobić). Albo nalepkę z banana | |
| Autor: | Gaszpar [ 19 Mar 2018 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Ta i pieczątkę z ziemniaka .... | |
| Autor: | 12groszy [ 19 Mar 2018 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Mogę ci przesłać wklejaną wizę z hologramem do San Escobar. Dożywotnia. Warto | |
| Autor: | OradeaOrbea [ 19 Mar 2018 16:29 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
„zgub” paszport... | |
| Autor: | vivere [ 19 Mar 2018 17:17 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Jak zgubi to jeszcze karę zapłaci... | |
| Autor: | Cicha_Woda [ 19 Mar 2018 17:19 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
To już lepiej paszport "niechcący" zalać kawą, tak by się rozkleił i zniszczył | |
| Autor: | Anonymous [ 19 Mar 2018 18:15 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Jeszcze lepiej szanować dokument i przepisy wjazdowe odwiedzanych państw | |
| Autor: | Gaszpar [ 19 Mar 2018 23:31 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Wasze rady kojarzą mi się tylko z klasyką | |
| Autor: | brzemia [ 21 Mar 2018 22:06 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Nie ma cwaniaka nad Polaka. Szkoda ze akt chrztu nie ma zdjecia.... Wysłane z taptaka. | |
| Autor: | digger [ 21 Mar 2018 22:37 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Cytuj: to naprawdę nie jest ruska mafia tylko poważna instytucja finansowa To poważna ruska instytucja finansowa | |
| Autor: | miriam [ 22 Mar 2018 14:59 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Poranne odloty,zloty i porosty,czyli senne mary i koszmary forumowiczów Cytuj: -- 22 Mar 2018 05:18 -- I fruuuu punkty przeliczone -- 22 Mar 2018 05:21 -- I fruuuu punkty przeliczone, na moim koncie status się nie zmienia ale mi to obojętne czy mam srebrny zlotu czy platynowa status i tak z tego nie korzystam bo nie umiem porostu | |
| Autor: | pabien [ 26 Mar 2018 21:29 ] | ||
| Temat postu: | Re: łapu capu | ||
Tu wszystko jest poprawnie, ale rzadko zdarza się odpowiedź pozytywna "później" na "wcześniej"
| |||
| Autor: | rw30 [ 30 Mar 2018 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
w temacie 'jedzenie/posiłki w samolocie' grzegorz84 napisał(a): Na locie ATH-WMI spełniłem swoje małe, obrzydliwe marzenie, wreszcie, po tylu latach odżyłem się zamówić lazanię w FR. | |
| Autor: | namteH [ 08 Kwi 2018 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
boots napisał(a): namteH napisał(a): @boots bo jest demokracja Chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa boots napisał(a): @Don_Bartoss Chyba nie zrozumiałeś tego, co cytujesz. Doceniajmy tych, którzy swoją wiedzą dzielą się z nami tu na forum | |
| Autor: | Anonymous [ 08 Kwi 2018 16:16 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@namteH, ten użytkownik ma po prostu kilka zapisanych szablonów publikowanych tutaj wiadomości. Łączy je to, że w ogromnej większości przypadków nic nie wnoszą w żadną dyskusję Ale że dopiero co były Święta, to należy do wszystkiego podchodzić z cierpliwością i życzliwością | |
| Autor: | boots [ 08 Kwi 2018 16:18 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@namteH Ale przecież Tobie wiedza do niczego nie jest potrzebna i wielokrotnie to uświadamiasz wszystkim na forum. | |
| Autor: | namteH [ 08 Kwi 2018 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@boots Ciesze się, że co do tego nie masz żadnych wątpliwości | |
| Autor: | lukaszlukasz [ 18 Kwi 2018 11:38 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
W lipcu to sobie możesz co najwyżej kupić matrioszke | |
| Autor: | boots [ 18 Kwi 2018 17:43 ] |
| Temat postu: | Re: Ograniczenia dla nowych userów - zakładanie tematów |
Antek12 napisał(a): za nic mają nasz kilkuletni wkład w to forum . Ale chyba nie piszesz o sobie? | |
| Strona 61 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |