| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 52 z 82 |
| Autor: | miriam [ 22 Wrz 2017 18:56 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Atrakcyjna hm...powabna krowa Cytuj: Główne atrakcje hotelowe: istnieje możliwość zobaczenia bardzo zadkiej krowy morskiej! Czy to się opłaca? Moim zdaniem TAK. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 22 Wrz 2017 19:14 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
5 razy czytałem czy nie ma jakis literówek Widać o raz za mało | |
| Autor: | Anonymous [ 22 Wrz 2017 23:38 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
dominikana-21-09-2017-super-super-last-minute,183,117696 Tak z serii, że pośpiech jest wskazany przy łapaniu wiadomo czego... Koleżanka się upierała, dobrych rad nie słuchała, temat jej zamknięto, a lot 21.09 z wiadomych powodów z Katowic odwołano Zapewne jest już po ustaleniach z biurem podróży, rykoszetem z tym samym problemem dostał kolega z dziś | |
| Autor: | OradeaOrbea [ 23 Wrz 2017 09:25 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Wiara w... kalesony Fazowskiego: Załącznik: Gatki.png [ 13.67 KiB | Obejrzany 1594 razy ] W sumie to nawet by się zgadzało, post jest w dziale => Luźne gatki | |
| Autor: | miriam [ 23 Wrz 2017 09:42 ] |
| Temat postu: | Re: Przez świat na Fazie - Afryka |
cccc napisał(a): Mimo wszystko podziwiam naiwnosc zagorzalych i niby doswiadczonych uzytkownikow tego forum, ktorzy w Faze (Krawca) i jego gatki nadal wierza... W wolnym kraju ,każdy może wierzyć w co chce,nawet w gacie Fazy | |
| Autor: | ziolo1988 [ 26 Wrz 2017 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: gearbest.com - dobre znaleziska |
rozumiem, że na ten filmik trafiłeś przypadkowo szukając recki kamerki^^ cafebibek napisał(a): Znakomita kamerka "gopropodobna" za 88,99 USD z kodem HARVEST191 : https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_626792.html HawKeye Firefly 8S posiada sensor Sony IMX117 i procesor Ambarella A12S75, co pozwala na filmowanie 30kl/s w 4k. Wbudowany 6-osiowy żyroskop pozwala na zaawansowaną stabilizację EIS. Ma czytelny ekranik (bez dotyku), baterię 1200 mAh, w zestawie sporo akcesoriów, w tym obudowa wodoodporna. Do kamerki pasują wszystkie akcesoria od Gopro. W internecie ma bardzo dobre opinie, jakość porównywalna do Gopro Hero 5, Xiaomi 4k, Sjcam SJ7 Star, ThiEye 5e. Tu można nawet sobie zwiedzić ich biura z bardzo miłą przewodniczką: | |
| Autor: | cafebibek [ 26 Wrz 2017 11:52 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Zgadza się. Najpierw przebrnąłęm przez kilka mniej lub bardziej profesjonalnych, ale nudnawych recenzji a potem wpadłem na to: . Recenzentka moim zdaniem przekonująca, do tego w pełni "open source" | |
| Autor: | becek [ 26 Wrz 2017 12:06 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
ona zdejmuje ten topik na końcu? | |
| Autor: | cafebibek [ 26 Wrz 2017 12:10 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Pani jest bardzo profesjonalna i wszystko co pokazuje, służyć ma wyłącznie populalryzacji myśli technicznej No co Ty Dla dobra nauki po prostu | |
| Autor: | miriam [ 28 Wrz 2017 14:27 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Dłuuuga droga do zdobycia biletu Cytuj: Bilet Ryanaira kupowałem 3 miesiące LOTem. | |
| Autor: | Anonymous [ 28 Wrz 2017 14:30 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Trafi na główną, bo mamy suuper sojusz linii + rozwiązuje to problemy kolegi | |
| Autor: | miriam [ 29 Wrz 2017 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Z cyklu " Złote myśli forumowiczów " Cytuj: Pilnujemy się za granicę, bo cena może być kosztowna. | |
| Autor: | miriam [ 01 Paź 2017 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: a trochę buc w domu..... a jest sporo stanów pośrednich. | |
| Autor: | miriam [ 01 Paź 2017 23:47 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Samolotem wprost pod hotel Cytuj: Mam pytanie, czy ktos lecial do Eilat , tak, ze samolot lądował o 23 i stamtad jechał do Taby? Palnuje nocleg w hotelu przy granicy w Tabie | |
| Autor: | miriam [ 03 Paź 2017 21:22 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Szef dyplomacji odkrył San Escobar , to my też nie gorsi Cytuj: Witam, mam do odsprzedania bilety Luxemburg-Zanzubar , krótkie przesiadki, sprzedam za tyle ile kupiłem | |
| Autor: | Sudoku [ 03 Paź 2017 21:37 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
I jaki uczciwy. | |
| Autor: | miriam [ 05 Paź 2017 14:52 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Matematyczny rebus Cytuj: Mógłby mnie ktoś oświecić i wytłumaczyć dlaczego 700 tys. pasażerów ma być poszkodowanych przez odwołanie 20 tys. lotów skoro do jednego samolotu wchodzi +/- 185 osób, czyli do 20 tys. lotów wchodzi ledwie połowa tych 700 tys. pasażerów? "A sędzia powstał i szedł, gdzie pacholę Blade czekało na wyrok surowy, I dotknął ręką jego płowej głowy, I rzekł: "Pójdź, dziecię! ja cię uczyć każę!" M.Konopnicka | |
| Autor: | namteH [ 05 Paź 2017 17:30 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@miriam Jedno 0 i już takie halo...?! | |
| Autor: | macq91 [ 06 Paź 2017 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: Znam miłośników podróży lotniczych, którzy „polują” na jak najmniejszy numer kolejności odprawy, przeprowadzając ją jak najwcześniej, tuż po tym jak jest to możliwe – najbardziej pożądana jest oczywiście „jedynka”, potwierdzająca że byliśmy pierwszą osobą, która się odprawiła. Cóż, to takie nietypowe i niegroźne hobby. Serio? | |
| Autor: | rw30 [ 07 Paź 2017 01:05 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@miriam nie chce za bardzo sie madrzyc i ustalac co jest smieszne a co nie, ale jako zalozyciel tematu mysle ze moze jednak moglbym troche 'nadac tonu', zatem..... zaloz sobie moze nowy temat na wrzucanie literowek w postach, co ? | |
| Strona 52 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |