Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

łapu capu
lapu-capu,18,3895
Strona 52 z 82

Autor:  miriam [ 22 Wrz 2017 18:56 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Atrakcyjna hm...powabna krowa ;)
Cytuj:

Główne atrakcje hotelowe:

istnieje możliwość zobaczenia bardzo zadkiej krowy morskiej!

Czy to się opłaca?
Moim zdaniem TAK.


Autor:  gruby_inversia [ 22 Wrz 2017 19:14 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

5 razy czytałem czy nie ma jakis literówek :oops:
Widać o raz za mało :lol:

Autor:  Anonymous [ 22 Wrz 2017 23:38 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

dominikana-21-09-2017-super-super-last-minute,183,117696

Tak z serii, że pośpiech jest wskazany przy łapaniu wiadomo czego... 8-)

Koleżanka się upierała, dobrych rad nie słuchała, temat jej zamknięto, a lot 21.09 z wiadomych powodów z Katowic odwołano
Zapewne jest już po ustaleniach z biurem podróży, rykoszetem z tym samym problemem dostał kolega z dziś

Autor:  OradeaOrbea [ 23 Wrz 2017 09:25 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Wiara w... kalesony Fazowskiego:
Załącznik:
Gatki.png
Gatki.png [ 13.67 KiB | Obejrzany 1594 razy ]

W sumie to nawet by się zgadzało, post jest w dziale => Luźne gatki ;)

Autor:  miriam [ 23 Wrz 2017 09:42 ]
Temat postu:  Re: Przez świat na Fazie - Afryka

cccc napisał(a):
Mimo wszystko podziwiam naiwnosc zagorzalych i niby doswiadczonych uzytkownikow tego forum, ktorzy w Faze (Krawca) i jego gatki nadal wierza...

W wolnym kraju ,każdy może wierzyć w co chce,nawet w gacie Fazy ;)

Autor:  ziolo1988 [ 26 Wrz 2017 10:30 ]
Temat postu:  Re: gearbest.com - dobre znaleziska

rozumiem, że na ten filmik trafiłeś przypadkowo szukając recki kamerki^^
cafebibek napisał(a):
Znakomita kamerka "gopropodobna" za 88,99 USD z kodem HARVEST191 :
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_626792.html

HawKeye Firefly 8S posiada sensor Sony IMX117 i procesor Ambarella A12S75, co pozwala na filmowanie 30kl/s w 4k.
Wbudowany 6-osiowy żyroskop pozwala na zaawansowaną stabilizację EIS.
Ma czytelny ekranik (bez dotyku), baterię 1200 mAh, w zestawie sporo akcesoriów, w tym obudowa wodoodporna.
Do kamerki pasują wszystkie akcesoria od Gopro.

W internecie ma bardzo dobre opinie, jakość porównywalna do Gopro Hero 5, Xiaomi 4k, Sjcam SJ7 Star, ThiEye 5e.

Tu można nawet sobie zwiedzić ich biura z bardzo miłą przewodniczką:


Autor:  cafebibek [ 26 Wrz 2017 11:52 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Zgadza się. Najpierw przebrnąłęm przez kilka mniej lub bardziej profesjonalnych, ale nudnawych recenzji a potem wpadłem na to:

.
Recenzentka moim zdaniem przekonująca, do tego w pełni "open source" :D

Autor:  becek [ 26 Wrz 2017 12:06 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

ona zdejmuje ten topik na końcu?

Autor:  cafebibek [ 26 Wrz 2017 12:10 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Pani jest bardzo profesjonalna i wszystko co pokazuje, służyć ma wyłącznie populalryzacji myśli technicznej :idea:
No co Ty Dla dobra nauki po prostu

Autor:  miriam [ 28 Wrz 2017 14:27 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Dłuuuga droga do zdobycia biletu ;)
Cytuj:
Bilet Ryanaira kupowałem 3 miesiące LOTem.

Autor:  Anonymous [ 28 Wrz 2017 14:30 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Trafi na główną, bo mamy suuper sojusz linii + rozwiązuje to problemy kolegi :lol:

Autor:  miriam [ 29 Wrz 2017 13:50 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Z cyklu " Złote myśli forumowiczów "
Cytuj:
Pilnujemy się za granicę, bo cena może być kosztowna.

Autor:  miriam [ 01 Paź 2017 11:40 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

;)
Cytuj:
a trochę buc w domu..... a jest sporo stanów pośrednich.

Autor:  miriam [ 01 Paź 2017 23:47 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Samolotem wprost pod hotel :P
Cytuj:
Mam pytanie, czy ktos lecial do Eilat , tak, ze samolot lądował o 23 i stamtad jechał do Taby?

Palnuje nocleg w hotelu przy granicy w Tabie

Autor:  miriam [ 03 Paź 2017 21:22 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Szef dyplomacji odkrył San Escobar , to my też nie gorsi ;)
Cytuj:
Witam,
mam do odsprzedania bilety Luxemburg-Zanzubar , krótkie przesiadki, sprzedam za tyle ile kupiłem

Autor:  Sudoku [ 03 Paź 2017 21:37 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

I jaki uczciwy.

Autor:  miriam [ 05 Paź 2017 14:52 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Matematyczny rebus ;)
Cytuj:
Mógłby mnie ktoś oświecić i wytłumaczyć dlaczego 700 tys. pasażerów ma być poszkodowanych przez odwołanie 20 tys. lotów skoro do jednego samolotu wchodzi +/- 185 osób, czyli do 20 tys. lotów wchodzi ledwie połowa tych 700 tys. pasażerów?

"A sędzia powstał i szedł, gdzie pacholę

Blade czekało na wyrok surowy,

I dotknął ręką jego płowej głowy,

I rzekł: "Pójdź, dziecię! ja cię uczyć każę!"


M.Konopnicka

Autor:  namteH [ 05 Paź 2017 17:30 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@miriam Jedno 0 i już takie halo...?!
;)

Autor:  macq91 [ 06 Paź 2017 21:27 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Cytuj:
Znam miłośników podróży lotniczych, którzy „polują” na jak najmniejszy numer kolejności odprawy, przeprowadzając ją jak najwcześniej, tuż po tym jak jest to możliwe – najbardziej pożądana jest oczywiście „jedynka”, potwierdzająca że byliśmy pierwszą osobą, która się odprawiła. Cóż, to takie nietypowe i niegroźne hobby.
Serio?

Autor:  rw30 [ 07 Paź 2017 01:05 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@miriam nie chce za bardzo sie madrzyc i ustalac co jest smieszne a co nie, ale jako zalozyciel tematu mysle ze moze jednak moglbym troche 'nadac tonu', zatem..... zaloz sobie moze nowy temat na wrzucanie literowek w postach, co ?

Strona 52 z 82 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/